Polecamy: 3 DNI DO BIELI

For Your Beauty, Gąbeczka do podkładu

For Your Beauty, Gąbeczka do podkładu

Pojemność 1 szt

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui.

do podkładu
zestaw
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Okropne

Te gąbeczki są okropne. Pod wpływem podkładu pęcznieją i wciągają mnóstwo podkładu. Nie polecam nikomu. Nie warte wydania ani grosza. Jedune co u nich jest plusem to ilość gąbeczek i pudełeczko.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1552951].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam!

Gąbeczki wciągają mnóstwo podkładu! to największy minus! Bardzo cieżko się je myje. Działają lepiej na sucho niż na mokro. Lepsza jest gąbeczka tej samej firmy tylko za 15 zł. Nie polecam!! Lepsze są także gąbeczki z forever 21.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1503576].usefull || 0 }}% pomocna.

Średnie

Na plus na pewno niska cena i dostępność. Nie radzą sobie jednak z nakładaniem podkładu na sucho. Na mokro dają radę. Ciężko się je myje. Po kilku użyciach nadają się do kosza. Ładnie i porządnie zapakowane, ale nie wiem czy kupię kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461487].usefull || 0 }}% pomocna.

Alcatel

dobre

Zalety:
+ kupiłam je za niewielkie pieniądze
+ sa łatwo dostępne
+ jest ich kilka w opakowaniu
+ są miękkie
+ są trwałe, mam je już jakiś czas i się nie zniszczyły
+ łatwo utrzymać je w czystości
+ dobrze nakładać nimi korektor pod oczami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459322].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre

gąbeczki jak za tę cenę są świetne, używam je nadal w okolicach pod oczami :)

+ miłe w dotyku
+ miękkie
+ ''trwałe''
+ zamoczone w wodzie świetnie blendują
+ super cena

minusów brak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405741].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie wiem co powiedzieć.

Albo są tak beznadziejne, albo ja nie umiem z nich korzystać...
kompletnie nie poradziły sobie z nałożeniem podkładu. Ani na sucho, ani na mokro. Pozostawiły smugi i trzeba było się namęczyć przy współpracy z nimi.
Nie mogę ocenić trwałości czy stosunku jakości do ceny bo za mało je poznałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403296].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie średnie

Gąbeczki jak gąbeczki fajne jest to, że jest ich kilka w zestawie. Jednak nic fenomenalnego. Cena dość niska i niestety jakość też niska.
Używałam najczęściej do rozprowadzenia korektora pod oczami jednak do tego też tak średnio się sprawdzały u mnie.
Nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400966].usefull || 0 }}% pomocna.

Małe cudo

Te gąbeczki są świetne. Idealnie rozprowadzają podkład, nie wciągają go za bardzo. Efekt na twarzy jest bardzo fajny, naturalny.
Ja używam ich wiele razy, myję i stosuję aż do zdarcia. Są bardzo wydajne.
Minusem jest to, że trudno je domyć, ale wybaczam im to, bo spisują się idealnie.
Plus za fajne opakowanie, pudełko można potem wykorzystać do przechowywania innych rzeczy, jest bardzo solidne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399916].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemnie miękkie

Bardzo długo je mam, a wciąż nadają się użytku. Miękkie i delikatne dla skóry. Dobrze nakłada się nimi sypkie pudry, ale też róże. Używam tylko tych i nie czuję potrzeby zmiany. Są też fajnie zapakowane w szczelne, przezroczyste pudełeczko, więc długo zachowują swoją czystość i świeżość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390001].usefull || 0 }}% pomocna.

są dobre

Kupiłam przypadkowo kiedy moja gąbeczka się popsuła.
+ cena
+ dostępność
+ robią co powinny
- nie da się ich namoczyć wodą
- jedną gąbeczkę powinno się używać raz, ja robię to częściej ale nie da się jej domyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327281].usefull || 0 }}% pomocna.