For Your Beauty, Gąbeczka do podkładu

For Your Beauty, Gąbeczka do podkładu

Pojemność 1 szt

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui.

do podkładu
zestaw
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Średnie

Na plus na pewno niska cena i dostępność. Nie radzą sobie jednak z nakładaniem podkładu na sucho. Na mokro dają radę. Ciężko się je myje. Po kilku użyciach nadają się do kosza. Ładnie i porządnie zapakowane, ale nie wiem czy kupię kolejne opakowanie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1461487].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre

Zalety:
+ kupiłam je za niewielkie pieniądze
+ sa łatwo dostępne
+ jest ich kilka w opakowaniu
+ są miękkie
+ są trwałe, mam je już jakiś czas i się nie zniszczyły
+ łatwo utrzymać je w czystości
+ dobrze nakładać nimi korektor pod oczami

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1459322].usefull || 0 }}% pomocna.

dobre

gąbeczki jak za tę cenę są świetne, używam je nadal w okolicach pod oczami :)

+ miłe w dotyku
+ miękkie
+ ''trwałe''
+ zamoczone w wodzie świetnie blendują
+ super cena

minusów brak :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1405741].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak przykleić sztuczne rzęsy?

Nie wiem co powiedzieć.

Albo są tak beznadziejne, albo ja nie umiem z nich korzystać...
kompletnie nie poradziły sobie z nałożeniem podkładu. Ani na sucho, ani na mokro. Pozostawiły smugi i trzeba było się namęczyć przy współpracy z nimi.
Nie mogę ocenić trwałości czy stosunku jakości do ceny bo za mało je poznałam.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1403296].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie średnie

Gąbeczki jak gąbeczki fajne jest to, że jest ich kilka w zestawie. Jednak nic fenomenalnego. Cena dość niska i niestety jakość też niska.
Używałam najczęściej do rozprowadzenia korektora pod oczami jednak do tego też tak średnio się sprawdzały u mnie.
Nie kupię ponownie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1400966].usefull || 0 }}% pomocna.

Małe cudo

Te gąbeczki są świetne. Idealnie rozprowadzają podkład, nie wciągają go za bardzo. Efekt na twarzy jest bardzo fajny, naturalny.
Ja używam ich wiele razy, myję i stosuję aż do zdarcia. Są bardzo wydajne.
Minusem jest to, że trudno je domyć, ale wybaczam im to, bo spisują się idealnie.
Plus za fajne opakowanie, pudełko można potem wykorzystać do przechowywania innych rzeczy, jest bardzo solidne.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1399916].usefull || 0 }}% pomocna.

Przyjemnie miękkie

Bardzo długo je mam, a wciąż nadają się użytku. Miękkie i delikatne dla skóry. Dobrze nakłada się nimi sypkie pudry, ale też róże. Używam tylko tych i nie czuję potrzeby zmiany. Są też fajnie zapakowane w szczelne, przezroczyste pudełeczko, więc długo zachowują swoją czystość i świeżość.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1390001].usefull || 0 }}% pomocna.

są dobre

Kupiłam przypadkowo kiedy moja gąbeczka się popsuła.
+ cena
+ dostępność
+ robią co powinny
- nie da się ich namoczyć wodą
- jedną gąbeczkę powinno się używać raz, ja robię to częściej ale nie da się jej domyć

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327281].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne

Zarówno do jednorazowego użytku jak i do każdorazowego, są w porządku, za przystępną cenę. Jak ktoś wykonuje makijaże koleżankom to świetnie się do tego nadają.
Plusy
+cena
+dostępność
+ładnie opakowane w pudełku
+można użyć wielorazowo
+przy zwilżeniu nie pochłaniają dużej ilości podkładu
+nie rozmazują na twarzy
+sprawdzają się

Minusy
-brak

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1308186].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie dla mnie

Kupiłam to z ciekawości. Trójkątne gąbeczki lateksowe są zamknięte w okrągłym, plastikowym opakowaniu-jest ich 6. Do podkładu kompletnie się nie sprawdziły, moczone przed użyciem czy nie strasznie chłonęły podkład, tworząc brzydkie smugi.Po jednym użyciu nadawały się do wyrzucenia, gdyż nie mogłam ich dobrze umyć. Są okej do nakładania bardziej gęstego produktu np korektora. Znalazły u mnie również inne zastosowanie-używam je do robienia ombre na paznokciach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265738].usefull || 0 }}% pomocna.