For Your Beauty, Gąbeczka do podkładu

For Your Beauty, Gąbeczka do podkładu

Pojemność 1 szt

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui.

do podkładu
zestaw
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nic specjalnego...

Gąbeczki do makijażu For your beauty kupione w Rossmannie. W opakowaniu znajduje się 6 trójkątnych gąbek w różnych kolorach. Umieszczone są w wygodnym, okrągłym pudełeczku, które można zakręcić, ułatwia to przechowywanie tych produktów. Nieużywane gąbeczki spokojnie czekają na swoją kolej nie kurząc się i nie walajac z kąta w kąt. Jeśli chodzi o jakość to są bardzo dobrze wykonane, miękkie, równo wycięte o fajnym kształcie. Jednak działanie nie do końca mi odpowiada. Piją dużo podkładu i ciężko je domyć, nie rozprowadzają tez produktu tak dobrze jak inne z którymi miałam do czynienia. Zostawiają smugi a makijaż nie wygląda idealnie. Świetnie nadają się natomiast do aplikacji korektora, trójkątny kształt z cienkim końcem umożliwia precyzyjne nałożenie korektora na niedoskonałości czy pod oczy a szersza cześć na jego ładne rozprowadzenie

Lubię i używam

Fajne gąbeczki. Mam nowsza wersje 3 kolorową. Dobrze nakładają podkład po zwilżeniu i na sucho pudry. Dobrze się odmywają i szybko schną. Tanie i fajnie że jest ich sześć. Opakowanie do przechowywania sprawdza się u mnie.
Bez zarzutów :)

Te gąbki są super :)

Plusy ( + )
- gąbki są miękkie
- wcale nie połykają dużo podkładu ( radzę przed użyciem porządnie ja wyparzyć )
- wydajne ( jest ich aż 6 co sprawia że starczają na długo )
- nie pękają
- ładnie rozprowadzają podkład
- nie śmierdzą
- nie farbują
- niska cena

Minusy ( - )
- przy podkładach kryjących albo trwałych trudno domyć gąbeczki

Manicure - velvet nails

całkiem spoko

Całkiem spoko gąbki, jak za tę cenę. Nie lubią się z każdym podkładem, natomiast, jeśli jakiś przypasuje, to sprawują się ok. Są bardzo trwałe. Natomiast wielkim minusem jest to, że strasznie śmierdzą (zarówno gąbki, jak i ręce po ich użyciu). Za taką cenę można się śmiało skusić.

Bubelki

Gąbeczki są tanie i łatwo dostępne i na tym plusy się kończą. Piją ogromne ilości podkładu, na twarz trafia może z 1/5. Domycie ich graniczy z cudem, bo albo sie nie domywają,albo się rwą przy myciu i są do wyrzucenia. Są bardziej jednorazowe. Ich kształt wydaje się idealny również pod oczy,ale ciężko się nimi pracuje

Nie zliczę ilości jaką zużyłam...

Uwielbiam je!
Co prawda piją podkład, ale jaka gąbka tego nie robi ( oprócz silisponge?)
Są łatwe w myciu, poręczne i wydajne.
Nie mogę się przyczepić do tego jak rozprowadzają kosmetyk, ponieważ wygląda to bardzo estetycznie.
Są łatwo dostępne, jest ich dużo co cenowo się opłaca.
Na plus również pojemniczek, ponieważ przechowywanie jest jeszcze bardziej bezpieczne.
Często kupuję kilka sztuk gdy są na promocji za 4.99, ponieważ lubię je po kilku użyciach wymieniać - mimo dobrej pielęgnacji twarzy jednak jest to produkt, który ma z nią bezpośrednio styczność .

Okropne

Gąbeczek używałam kilka lat temu, ale pamiętam co nie co na ich temat.
Ja odrazu próbowałam użyć ich na mokro stemplując twarz podkładem. Gąbeczka chłonęła podkład, mimo iż była zwilżona. Dodatkowo stemplując twarz podkładem, odciskał się on w formie trójkątów na twarzy i mało produktu trafiało na twarz, a większość na gąbeczce, która nawet będąc mokra chłonęła podkład.
Mycie? Tragedia. Nie chcą się domywać przez co są niewydajne.

Okropne

Te gąbeczki są okropne. Pod wpływem podkładu pęcznieją i wciągają mnóstwo podkładu. Nie polecam nikomu. Nie warte wydania ani grosza. Jedune co u nich jest plusem to ilość gąbeczek i pudełeczko.

Nie polecam!

Gąbeczki wciągają mnóstwo podkładu! to największy minus! Bardzo cieżko się je myje. Działają lepiej na sucho niż na mokro. Lepsza jest gąbeczka tej samej firmy tylko za 15 zł. Nie polecam!! Lepsze są także gąbeczki z forever 21.

Średnie

Na plus na pewno niska cena i dostępność. Nie radzą sobie jednak z nakładaniem podkładu na sucho. Na mokro dają radę. Ciężko się je myje. Po kilku użyciach nadają się do kosza. Ładnie i porządnie zapakowane, ale nie wiem czy kupię kolejne opakowanie.

dobre

Zalety:
+ kupiłam je za niewielkie pieniądze
+ sa łatwo dostępne
+ jest ich kilka w opakowaniu
+ są miękkie
+ są trwałe, mam je już jakiś czas i się nie zniszczyły
+ łatwo utrzymać je w czystości
+ dobrze nakładać nimi korektor pod oczami

dobre

gąbeczki jak za tę cenę są świetne, używam je nadal w okolicach pod oczami :)

+ miłe w dotyku
+ miękkie
+ ''trwałe''
+ zamoczone w wodzie świetnie blendują
+ super cena

minusów brak :)