Rossmann, Gąbeczka do podkładu

Rossmann, Gąbeczka do podkładu

Lateksowa gąbeczka do nakładania podkładu, pomocna przy wykonywaniu makijażu. Należy pamiętać, że po użyciu trzeba ją umyć. Gąbeczka w zestawie z czarną saszetką-etui, bardzo praktyczne ;))))

Cena: 6zł

do podkładu
zestaw
gąbki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie dla mnie

Kupiłam to z ciekawości. Trójkątne gąbeczki lateksowe są zamknięte w okrągłym, plastikowym opakowaniu-jest ich 6. Do podkładu kompletnie się nie sprawdziły, moczone przed użyciem czy nie strasznie chłonęły podkład, tworząc brzydkie smugi.Po jednym użyciu nadawały się do wyrzucenia, gdyż nie mogłam ich dobrze umyć. Są okej do nakładania bardziej gęstego produktu np korektora. Znalazły u mnie również inne zastosowanie-używam je do robienia ombre na paznokciach.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1265738].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie

Gąbeczki w kształcie trójkątów, są wygodne. Zwłaszcza do nakładania podkładu pod oczami. Żywotność oceniam na dość słabą, bo u mnie po myciach były praktycznie do wyrzucenia.
Jak dla mnie trochę za bardzo się kleiły do skóry.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1260168].usefull || 0 }}% pomocna.

Dla mnie ok!

Nie widzę sensu płacić milion monet za bjuti blendera. Gabeczki są miękkie, świetnie się piorą, wygodnie nakładam nimi korektor w okolicach oczu. Maja solidne opakowanie, jest kilka kolorów więc mogę odróżnić która myłam, a która nie (myje co ok dwa użycia) szybko schna nie niszczą się, wrzucam że względów higienicznych. Cena bomba, są w każdym Rossmannie. Polecam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1259966].usefull || 0 }}% pomocna.

Manicure - marynarskie paski

Są ok ;D

Posiadam wersję kolorystyczną: róż, fiolet i taki jakby beżowy - biały. Wszystko jest zapakowane w estetycznym plastikowym (przeźroczyste) opakowaniu.

Gąbeczki kupiłam jak w rossmannie było -49%, więc zapłaciłam +/- 4zł :) Jest to moje już drugie (ogólnie) opakowanie gąbeczek tego typu. Są mięciutkie, łatwe w użyciu i proste w myciu. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1256583].usefull || 0 }}% pomocna.

Takie sobie

Skuszona niską ceną postanowiłam sprawdzić, czy aby nie będą świetne, niestety nie były :)

Plusy :
- jest ich aż 6
- delikatne dla twarzy
- cena
- fajne opakowanie, gąbeczki nie brudzą się od przechowywania:)

Minusy :
- bardzo chłoną podkład
- ciężko je domyć, są prawie jednorazowe
- zostawiają odcisk faktury na twarzy, trochę sztuczny efekt

Używam tego produktu od: nie pamiętam

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1096551].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie polecam

Jakiś rok temu zachęcona opinią koleżanki chciałam wypróbować gąbeczek do aplikacji podkładu. Do tej pory używałam jedynie swoich palców. Poszłam do rossmana i trafiłam akurat na te.

Plusy:
-cena
-ilość gąbeczek w opakowaniu
-wygodne pudełeczko

Minusy:
-kradnie sporą ilość podkładu
-dosyć ciężka do umycia (pędzel pod tym względem wygrywa)
-nie podobał mi się efekt jaki zostawiają na mojej twarzy

Niestety nie polecam :( Przetestowałam i nie mam w planach wracać do tego sposobu aplikacji podkładu

Używam tego produktu od: rok temu całe opakowanie
Ilość zużytych opakowań: rok temu całe opakowanie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1044487].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajne

plusy:
+ elastyczna
+ nie wchłania dużo podkładu
+ dość precyzyjna

minusy:
- odkształca się
- na początku śmierdzi

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
+ dużo sztuk w opakowaniu
+ fajne opakowanie
+ duża wydajność

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1038495].usefull || 0 }}% pomocna.

jak na gąbki są dobre

Kupiłam je spontanicznie, miałam dość nakładania podkładu palcami. Na początku było w porządku, jednak po paru miesiącach kupiłam pędzel hakuro.

Plusy :
+ opakowanie
+ dość dobrze i szybko nakłada się nimi podkład

Minusy :
- wchłania dużo podkładu,
-po każdym umyciu powinno je się myć, a nie zawsze jest na to czas,
- zapach, którego nienawidzę.

Używam tego produktu od: używałam około dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: parę gąbeczek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1035078].usefull || 0 }}% pomocna.

W sumie spoko gąbki :D

Osoba, która dodała kosmetyk do KWC, chyba miała na myśli inną gąbkę niż ten zestaw, który jest pokazany na zdjęciu. Przy moich w każdym razie nie było żadnego czarnego etui. Ale nie powiem, przydałoby się coś takiego, w czym możnaby nosić gąbeczkę, żeby nie ubrudzić kosmetyczki.

Plusy:
- gąbeczki same w sobie są w porządku, dobrze się nimi rozprowadza podkład, chociaż przy nakładaniu niektórych podkładów robią się smugi - nie wiem czy to wina gąbek czy podkładu, ale używam ich tylko awaryjnie, bo już się przestawiłam na nakładanie podkładu pędzlami Hakuro
- łatwiej pomalować skrzydełka nosa
- są tanie, a w zestawie jest aż 6 sztuk - wystarczą na długo.

Minusy:
- mam wrażenie, że większość podkładu w nie wsiąka i trudno uzyskać zadowalający stopień krycia
- po praniu szybko się rozwalają, poza tym ciężko je doprać, więc ponieważ używam ich tylko okazjonalnie, po kilku użyciach, gdy gąbka jest już cała ubrudzona, po prostu ją wyrzucam.

Używam tego produktu od: przynajmniej roku
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie (6 sztuk)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032796].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie było aż tak źle

Nie spodziewałam się zbyt wiele po tych gąbeczkach, tym bardziej za taką cenę. Ale powiem Wam że się pozytywnie zaskoczyłam.
Jeśli chodzi o nakładanie podkładu, to według mnie nałożony podkład wygląda całkiem dobrze, naturalnie. Bez trudu \'dotyka\' też tych mało dostępnych miejsc,
Plusem napewno jest niska cena jak za 6 gąbeczek, które jako tako się sprawdzają.

Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1022365].usefull || 0 }}% pomocna.