Schwarzkopf Gliss Kur, Połysk Koloru, Balsam do włosów farbowanych i po trwałej (stara wersja)

Balsam Gliss Kur połysk koloru z filtrem UV i systemem ochrony koloru wygładza powierzchnię włosa i chroni cenne pigmenty farby wewnątrz włosa. Działa pielęgnacyjnie, pomaga w regeneracji włosów. Przywraca im naturalny połysk, i nawilża je. Ponadto ułatwia rozczesywanie i zapobiega elektryzowaniu.
Sprawia, że kolor dłużej zachowuje intensywność. Włosy odzyskują blask i są łatwiejsze w rozczesywaniu.

dobry

Całkiem fajna odżywka. Kupuję ją bo farbuję włosy farbą firmy Schawarzkopf. Dobrze odżywia, włosy są po nim miękkie i widać poprawę ich kondycji kiedy używam tego balsamu. Oczywiście używam w komplecie z szamponem.

Używam tego produktu od: rok

Ten zapach był śliczny...

Tej wersji nie kupię,bo już jej nie ma,ale możliwe,że skuszę się na nową. Zapach mi się strasznie podobał,rozczarowałam się,gdy go zmienili. Odżywka działała bardzo dobrze na moje włosy,był po niej gładkie,lśniące,takie odżywione. Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

średnio...

Balsam tak samo przeciętny, jak i szampon.

Średnio wydajny o męczącym, słodkim zapachu.
Włosy po nim się dobrze rozczesują i są gładkie, ale niestety trochę przyklapnięte i ciężko jest je ułożyć.

Przedłużenia koloru farbowanych włosów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Średniak

Balsam używałam w zeszłym roku. Do tej pory wypróbowałam kilka produktów Gliss Kura i zazwyczaj pięknie pachniały, ale pamiętam, że zapach tego balsamiku jako jedynego mi nie odpowiadał, co psuło całą przyjemność jego stosowania. Nakładałam go jakby z przymusu, bo chciałam zadbać o moje farbowane włosy. Jednak po zastosowaniu balsamu włoski dobrze się rozczesywały i tyle. Nie zauważyłam znaczącego przedłużenia trwałości czy połysku koloru. Wydajność przeciętna.
Raczej już nie kupię.

Używam tego produktu od: w zeszłym roku

ładny zapach

Widzę że balsam zbiera niezbyt pochlebne opnie za swój zapach, a mnie się on podoba i to bardzo, dlatego kupię go pewnie ponownie. Umila on mycie włosów. Nawilża przyzwoicie, czy chroni kolor, tego nie wiem zresztą nie wierzę żeby którakolwiek odżywka to robiła, używam farby która szybko schodzi więc nic jej raczej nie powstrzyma. Utrzymuje włosy w dobrej kondycji, konsystencja odpowiednia, cena niewygórowana. Polecam

Używam tego produktu od:jakiegoś czasu

Dobry, ale ten zapach...

Bardzo dobry balsam. Wygladza i nablyszcza wlosy, ktore latwo sie rozczesuja, bardzo gesta i wydajna - niestety dla mnie dyskawlifikuje ja jej zapach - bardzo ciezki i slodki, dlatego jej juz nie kupie, a szkoda.

Używam tego produktu od:miesiaca

Jak dla mnie dobra... :)

Według mnie ma praktycznie same plusy, nie zauważyłam minusów :) Jest:
+ wydajna
+ nie obciąża włosów
+ nie przetłuszcza
+ włosy się dobrze rozczesują
+ nawet zauważyłam lekki efekt push up
+ przyjemnie pachnie
Ogólnie bardzo polecam, nie mam zastrzeżeń, choć nie uważam, że jest to produkt na 5 gwiazdek...
A czemu nie wiem czy kupię? :> Bo jest jeszcze tyle odżywek do wypróbowania... :)

Używam tego produktu od:

dobry i nic więcej

Balsam jest wydajny, szczególnie na moich krótkich włosach. Dobrze i szybko wygładza splątane po myciu włosy. Nie ma problemu ze spłukiwaniem.
Niestety, obiecywany połysk nie jest wiekszy niż po innych balsamach i odżywkach. Denerwuje mnie również zapach kosmetyku - na szczęście zapach nie zostaje na włosach po spłukaniu.
Podsumowujac, kosmetyk przeciętny - ani nie szkodzi ani nie poprawia kondycji włosów w widoczny sposób.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

super!

Odkąd farbuję włosy na rudo,zawsze używam tego balsamu.Włosy są miękkie i błyszczące.Uważam,że ma wpływ na trwałość koloru- kilkakrotnie zdarzało mi się,że ludzie komplementowali mój kolor mówiąc,że chyba niedawno farbowałam włosy a np od ostatniego farbowania mijał juz miesiąc :) Podoba mi się jego zapach,niestety, niezbyt trwały,choć to akurat dla innych może być zaletą.Mankamentem jest opakowanie- zawsze muszę odkręcać korek, żeby dostać się do kończącego się balsamu- zostaje reszta tam na 2-3 użycia.

Używam tego produktu od:od dwóch lat
Ilość zużytych opakowań:8?

Wygładza i wytłuszcza

Gliss Kur zawsze miał dobrą opinię jako "ratujący włosy". Sięgnełam po odżywke po zrobieniu refleksów na włosach. Nic dobrego z tego nie wyszło. Początkowo efekt mnie zadowalał. Zdyscyplinowane włosy, wygładzone, pięknie się układały, bez problemu rozczesywały i błyszczały. Po jakimś czasie zauważyłam, że pod koniec dnia włosy są przyklapnięte i jakieś "wytłuszczone". Używałam tej odżywki co 2-3 dni, więc o przedobrzeniu nie może byc mowy. Jest albo za intensywna dla moich włosów, albo nie mam aż tak zniszczonych włosów.

Wrócić do niej nie wrócę, bo z przylizanymi włosami chodzić nie lubię.