Clarins, Doux Nettoyant Moussant Aux Plantes, Toutes Peaux [Gentle Foaming Cleanser]

Delikatna pianka z peelingiem, działająca delikatnie jak mleczko do oczyszczania twarzy i znacznie skuteczniej niż mydło. Błyskawicznie i niezwykle skutecznie oczyszcza twarz z zanieczyszczeń oraz makijażu nie naruszając naturalnego pH skóry i zachowując równowagę hydrolipidową. Posiada właściwości rozświetlające, zwężające optycznie pory skóry, wygładzające jej powierzchnię. Neutralizuje negatywny wysuszający wpływ twardej wody na skórę.

Zawiera 18% wyciągów roślinnych, w tym z orzecha włoskiego, jojoby oraz shea.

Przeznaczona do wszystkich typów skóry, w przypadku cery suchej i normalnej - do używania 3-4 razy w tygodniu, w przypadku skóry tłustej i mieszanej - codziennie.

Cena: 95 zł / 125 ml

SUPER !!!

Jestem wielka fanka kosmetykow Clarinsa ...
jeszcze sie nie zawiodlam na tej marce

Ten preparat ladnie oczyszcza skore bez wysuszania jej wrecz po myciu skora wyglada nanawilzona

Ladnie usuwa makijaz

Bardzo bardzo polecam!

Używam tego produktu od:3lat
Ilość zużytych opakowań:ok. 10

PZDR

Witam:)
Przygodę ,że tak powiem ,z tym "oczyszczaczem" zacząłem gdy to wylatywałem do Bangkoku i kupiłem go w strefie bezcłowej na okęciu, cena bodajże 79zł ale nie pamietam. Sądzę , że jest to produkt godny polecenia co do wydajności ,to wg mnie jest porażająca , można go przez rok czy półtora używać jak nic ponieważ wystarczy kropla i z dodatkiem wody to się umyje twarz i szyję spokojnie.
W ogole nie podrażnia, i w dod. ma delikatny sliczny zapaszek.

Plusy
+Zapach
+Porażająca wydajność!!!!!!!!!
+Cena (wiem,że za to dostane od was opier*** aczkolwiek wg mnie cena jak na ten produkt jest wrecz zanizona!
+skutecznosc!

MINUSY
minusów nie ma!

pzdr

Używam tego produktu od:1 roku

rozdwojenie jaźni producenta

Staropolskie :D "jestem za a nawet przeciw" idealnie pasuje do sytuacji, z jaką mamy do czynienia w przypadku obecności tego produktu na polskim rynku. Kiedy go zgłaszałam, był typowym peelingiem myjącym o właściwościach ściernych diamentowej piły tarczowej produkcji norweskiej. Kiedy skończyłam pierwsze opakowanie, a używałam go tzw. ruski rok (wystarczy odrobina na całą twarz) i kupiłam kolejne okazało się, że:
1. W tzw. międzyczasie producent zmienił opakowanie
2. Producent zmienił zawartość.
Obecnie kosmetyk ten jest typowym żelem myjącym, myjącym równie znakomicie, lecz jednak nieco delikatniej niż poprzednik. Gdzie jest poprzednik, udało mi się ustalić dopiero niedawno. Otóż jest, nazywa się tak samo, tylko na opakowaniu ma niewielki napis 18% czegoś tam. Podobno jest jeszcze do zdobycia. Gdzie? Nie wiem. Ale jest. Nie ustanę w poszukiwaniach, bo notorycznie odmawiam mycia twarzy czymkolwiek innym. Po porodzie myłam twarz jedynie płatkami owsianymi namoczonymi w mleku, bo wszystko inne bardzo mnie podrażniało, ale ten kosmetyk okazał się naprawdę niesamowity. Nie uczulił, nie uczula, a myje znakomicie. Po umyciu twarzy piankożelopeelingiem Clarins można spokojnie nie myć twarzy mniej więcej miesiąc.

Używam tego produktu od:dawien dawna
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyłam w tzw. przeciągu roku, drugie zaczęłam, ale ponieważ wolę wersję z peelingiem, uprzejmie proszę o zgłaszanie się do mnie na PW wszystkich zainteresowanych Targowiskowych przekupek :)

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Godny polecenia

Lagodnie oczyszcza twarz zarowno z makijazu jak i z zanieczyszczen, pozostawiaj?c ja g?adka i mila w dotyku. Jest bardzo wydajny, bardzo mala ilosc wystarczy do oczyszczenia twarzy. Mam cere sucha i stosuje kosmetyk oko?o 3 razy w tygodniu, nie wysusza mi absolutnie skory. Opakowanie bardzo por?czne. Zdecydowanie godny polecenia.

U?ywam tego produktu od:2 miesiecy
Ilo?? zu?ytych opakowa?:1 - 125 ml