Oriflame, Visions, Fast N Furious Nail Polish (Lakier do paznokci) (nowa wersja)

Zaszalej z kolorami, które mają w sobie ogień! Intensywnie lśniące odcienie dodadzą Ci drapieżnego uroku! Lakiery są trwałe i odporne na uszkodzenia, szybko schną, więc sprawdzą się w każdej sytuacji.

Bez rewelacji

W ogóle nie mogę powiedzieć, żebym była zadowolona z tego lakieru. Odcienie dosyć przeciętne, lakier szybko wysechł (bo nie używałam go na co dzień), zrobił się gęsty i musiałam go po prostu wyrzucić. Kosmetyk jest tani, ale i jakości nie wiadomo jakiej nie możemy się spodziewać, lepiej nie kupować. Na paznokciach trzyma się przeciętnie długo, już po trzecim dniu odpryskuje, a czasami szybciej. Zapach nieprzyjemny, standard. Buteleczka jest bardzo mała, a co za tym idzie - pędzelek też, więc aplikacja do najprostszych nie należy. Ja już na pewno tego produktu nie kupie. Jeśli chodzi o wysychanie, to akurat następuje to dość szybko.

Plusy
- cena
- delikatny
- dobrze się zmywa
Minusy
- trudność użycia
- źle pachnie
- niemiły zapach
- gęsty
- szybko gęstnieje
- szybko odpryskuje

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście butelek

Średni

Kupiłam ten lakier ze względu na śliczny jasnoróżowy kolor ale nie pamiętam nazwy odcienia.Okazał się fajniutki.

Zalety:
-cena
-ładne kolory
-łatwy w aplikacji
-trwałość
-ślicznie lśni

Wady:
-brak

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: 1szt

kocham

Mam 2 kolorki i jestem nimi zachwycona :).
Nie ściera się.
Piękne barwy.
Paznokcie wyglądają elegancko.
Jedynym minusem to jest cena, ale nie narzekam, odejmę tylko pół gwiazdki za nią, bo uwielbiam te lakiery :D

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: po połowie każdego

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Okropny...

Niestety bardzo się zawiodłam na tym lakierze do paznokci.. Kolor bez prześwitów można uzyskać dopiero po 3 warstwie.. Ale to nie jest jedyna wada, na drugi dzień nie ma go już w połowie na paznokciu! strasznie szybko odpryskuje i ściera się z całości płytki paznokcia. Jeszcze nigdy mi się to nie przydarzyło, pomimo iż nie kupuję lakierów z górnych półek. Dodam jeszcze, że oceniam kolor bordowy.
Ten lakier to porażka!

Używam tego produktu od: 05.2011
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Nie nie napewno nie !!

porażka byłam zachwycona kolorem tego lakieru wybrałam ostry róz . Nie mogłam doczekac sie kiedy pomaluję paznokcie tym cudenkiem i co sie okazało porazka ....nigdy wiecej nie nabiore sie na lakiery oriflame lakier jest nietrwały odpryskuje sie na 2 dzien zaznaczam ze nie wykonywałam w owym czasie zadnych prac tzn nie zmywałam naczyn itd nie miałam kontaktu z woda prócz podstawowej higieny. Mimo iz najpierw pomalowałam trwałą odzywka nic to nie dało . Dodałam 1 gwiazke ze względu na kolory. LAKIER BEZNADZIEJNY

Średni.

Mam kolor przypominający srebrny, jednak na paznokciu nie wygląda tak zachwycająco jak w buteleczce. Jest przeźroczysty z drobinkami brokatu, który całkiem ładnie mieni się na wszystkie kolory tęczy, jednak nie tego oczekiwałam.
+ ładna buteleczka.
+ wygodny pędzelek.
+ dość duża gama kolorystyczna.

+/- rzadka konsystencja.

- cena i wydajność.
- trwałość przeciętna.

Stoi od roku nieużywany.

Używam tego produktu od: około roku

Koszmarny!

Kolor sam w sobie całkiem ładny (jakiś taki fioletowy był), ale co mi po tym jak w ogóle nie dało się nim pomalować paznokci...

Kleisty, w ogóle nie chciał wysychać na paznokciu. Ciągle był efekt gęstego, klejącego gluta na płytce paznokcia. Malowałam wieczorem, a rano lakier po prostu schodził z paznokcia po zetknięciu z ręcznikiem/bluzką, jak 5 minut po pomalowaniu.

Makabra!

Nie wiem czy po prostu trafił mi się wybrakowany towar, ale nie mam zamiaru tego sprawdzać. Poza tym moja mama ma inny lakier z Oriflame i również nie jest zadowolona z tego jak długo schnie, więc coś w tym jest...

Używam tego produktu od: ok. 3 lata temu

zwykły

Kolor jest inny niż w katalogu,trzeba nałożyć 4warstwy aby kolor był widoczny,w ten sam dzień odpryskuje,waży się w buteleczce,dużo lepsze są wibo za 5zł

Używam tego produktu od:2miesiące

jednak nie.

Lakier bardzo średni, miałam odcień fioletowy z drobinkami brokatu, już sama aplikacja pozostawiała wiele do życzenia, żeby uzyskać kryjący odcień musiałam nałożyć około 3-4 warstw lakieru, co po prostu wyglądało koszmarnie. Do tego lakier dość szybko się ścierał, nie polecam.

Używam tego produktu od: około 2 lata temu

ok, aczkolwiek bez rewelacji

Nie wiem dlaczego niektore panie pisza ze lakier wolno schnie, gdyz moj schnie niemalze blyskawicznie, ale aby uzyskac kolor jaki jest pokazywany w katalogu trzeba faktycznie nalozyc dwie warstwy, co z drugiej strony nie jest takie zle gdyz na codzien stosuje jedna warstwe a na wyjscia dwie...
Zalezy pewnie kto czego szuka
Moj lakier byl tez dosc trwaly, (6 dni) bez odprysku!!
Ladne kolory i przystepna cena

Używam tego produktu od: paru miesiecy

ściera się

Z lakierem znamy się kilka lat, zmieniła się paleta, ale lakier taki sam.
Pozostała też ta sama wada- kolor się ściera już po jednym dniu:/
Kolory ładne,ale żeby efekt był łatwy trzeba nakładać dwie warstwy na co lakier bezbarwny by się kolor nie ścierał.
Troszkę z nakładaniem, ale czy warto? Chyba nie.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

na ogół dobry

Zamówiłam ten lakier ponieważ skusił mnie kolor "flash pink" jak sama nazwa mówi - miał być z palety bardzo widocznych i tak też wyglądał w katalogu ( do tego ostatni raz w katalogu, więc zamówiłam... no i niewielkie pieniądze 7,90zł) .
Kolor niestety zamiast "flash" okazał się bardziej pastelowy... Dobrze się rozprowadza, ale łatwo go "wylać" poza płytkę paznokcia...i trzyma się dość dobrze i przez całkiem długi okres czasu (nawet tydzień, ściera się jedynie przy końcach paznokcia) i bardzo duży plus za to, ze nie odpryskuje.

Nie zamówię go ponownie, gdyż tak jak pisałam był to "ostatni dzwonek" w katalogu i niestety... kolor nie do końca ten o który mi chodziło.
Na ogół mogłabym go komuś polecić :) ale nie jestem do końca przekonana czy zamówię jeszcze lakier do paznokci z katalogu Oriflame... głównie ze względu na to, ze zawiodłam się kolorem.

Używam tego produktu od:niedawna