AA Sun Kiss, Pomadka ochronna SPF 25

AA Sun Kiss, Pomadka ochronna SPF 25

Pojemność 4,2 g

Pomadka ochronna z kompleksem maxi-lip, olejem ze słodkich migdałów i woskiem candelila oraz filtrem anty-UV SPF 25. Zapewnia długotrwałą ochronę przed promieniowaniem UV, zapobiega suchości i pękaniu ust, nawilża, zwiększa objętość i poprawia kontur ust. Pomadka znacznie poprawia elastyczność, pokrywając je ochronnym filmem antylipidowym. Kompleks Maxi-lip poprawia nawilżenie ust do +60%, zmniejsza zmarszczki, zwiększa objętość ust i uwidacznia ich kontur.
Podobnie jak inne produkty AA KISS, bezpieczna również dla alergików.

doskonała

Od zawsze miałam problemy z ogrożeniami na ustach. Dzięki tej pomadce juz ich nie mam. Doskonale chroni przed słońcem, ma wysoki filtr, dlatego trochę bieli, ale to normalne, wcale mi to nie przeszkadza,wystarczy chusteczka higieniczna i nie ma białych śladów, ładnie nawilża, długo się utrzymuje. Już kupiłam kolejną :)
Zdecydowanie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Używam tego produktu od:dawna
Ilość zużytych opakowań:nie pamiętam

Słaba.

Z powodu (nieszczęśliwego;) ) braku w drogerii pomadki ochronnej Bebe Sun postanowiłam wypróbować właśnie AA.

Niestety, nie jestem zadowolona.

Przede wszystkim ten okropny biały kolor na ustach:/ Nie znoszę tego i to dla mnie spora wada.

Jeśli chodzi o zalety: bardzo tania, nieźle nawilża, chroni przed slońcem zadowalająco.

Początkowo jej zapach postrzegałam jako przyjemny i całkiem ładny, ale niestety z czasem (po posmarowaniu pomadką ust) staje się drażniący.

Więcej nie kupię.Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (i ostatniego;) )

biala!!

jezeli chodzi o wlasciwosci odzywcze i ochronne byla calkiem niezla. pozostawiala niestety bardzo widoczny bialy film, przez co do uzytku wyjsciowego raczej sie nie nadawala (no a po co mi w domu pomadka z filtrem). poza tym byla bardzo miekka i po paru uzyciach sie zlamala.

Używam tego produktu od:

depilacja brwi

CUDNA

JEST CUDOWNA jedyna w swoim rodzaju gdy tylko skończy mi się opakowanie kupuję następne :)
*bardzo nawilża
*piękny kolorek
*nabłyszcza
*tania
*no i chroni:)

Używam tego produktu od:2006

rozczarowałam się troszke

Kupiła tą pomadkę, bo szukałam czegoś z wysokim filtrem na lato.
Zapach ma taki lekko waniliowo-truskawowy (a może to siła sugestii pani ktora powiedziała mi ze tak pachnie?? :cool:)
Zawiera dwutlenek tytanu wiec niestety dosyć mocno bieli usta (i nie jest to ładne rozjaśnienie ust co akurat mi sie podoba, ale miałe smugi...). Najlepiej ją więc nakładać przed lustrem. I to w sumie dlatego dostaje tylko *** . Nawilża przyzwoicie, przed słońcem dobrze chroni... Nie lubię jej uzywać, chyba kupie cos innego...Używam tego produktu od:kilku dni
Ilość zużytych opakowań:

EDYCJA: uzywalam jej dzilenie przez ok 2 mieisące (nie codziennie) i nie przekonałam się do nie ...