Nivea Hair Care, Ekspresowa maseczka do włosów suchych

Nivea Hair Care, Ekspresowa maseczka do włosów suchych

Szybkim i skutecznym sposobem na przywrócenie włosom zdrowego wyglądu jest zastosowanie nowego produktu z linii NIVEA Hair Care: Ekspresowej maseczki do włosów suchych i zniszczonych. Maseczka zawiera:
- Kapsułki witaminy E - powodują odbudowanie zniszczonej części włosów.
- Kompleks Wapniowo-witaminowy - uelastycznia włosy i chroni je przed uszkodzeniami mechanicznymi.

Skład: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2, Cetrimonium Chloride, Hydroxypropyl Methylcellulose, Methylparaben, Lactose, Panthenol, Propylparaben, Oryzanol, Cellulose, Benzophenone-4, Sodium Citrate, Tocopheryl Acetate, Parfum, CI 77007

Cena: 11 zł

przyzwoita

Maseczka całkiem w porządku - nawilża, odżywia, wygładza, ułatwia rozczesywanie włosów. Ma miły zapach. Nie działa jednak wystarcająco silnie, końcówki są wg mnie ciagle przsuszone; moimi faworytami nadal pozostają Elseve i Garnier w słoiczkach.
Niemniej jednak działa na tyle dobrze, że fryzjerka wręcz pochwaliła moej włosy, jako że są niezwykle dobrze odżywione i śliskie:)
Cena niewygórowana.

ilość zużytych opakowań: ponad połowa tubki

kiepska...

Rozczarowałam się. Moich włosów po prostu nie odżywia. Pozostają tak samo suche jak były, dodatkowo robią się jakieś mizerne, obciążone, zero puszystości tylko przyklejone do skóry głowy strąki. Każdy w inną stronę i nie sposób ich gładko ułożyć. Dodatkowo koszmar przy rozczesywaniu, gorzej niż jakbym stosowała sam szampon. Jeden jedyny plusik za to, że nie dostaje po niej łupieżu, co zdarza mi się po wielu kosmetykach do włosów.

przyzwoita jest

Bardzo porządny kosmetyk w niskiej cenie.Kupiłam ją będąc w zapaści finansowej i nie żałuję tego odkrycia.
Używałam jej w trudnym okresie dla moich włosów- były przesuszone przez wakacyjne słońce.Nie mogę powiedzieć żeby je jakoś super zregenerowała, ale fakt, że nawilżyła.Są teraz lśniące i gładkie, miękkie w dotyku.Myślę, że dobre rezultaty można by osiągnąć dzięki niej na włosach normalnych-utrzymywałaby je w dobrej kondycji.
Rzeczywiście działa ekspresowo- za co dodatkowy plus, ani razu nie trzymałam jej dłużej niż minutę, a efekty są!
Jedyne co mam jej do zarzucenia to to, że jest kompletnie niewydajna.Zużyłam ją w 3 tygodnie, a ja dosyć wolno zużywam kosmetyki na ogół.
Ogólnie =polecam! Skuteczny tani kosmetyk o miłym zapchu.:) Będę do niej wracać, gdy nie będzie mnie stać na kosmetyki profesjonalne.

Katarzyna Gudan fryzura sylwestrowa 02

dla tych co maja czas

Dla mnie rewelacja ale tylko wtedy kiedy trzymam ją na własach 20 min i to pod czepkiem,włosy sa wtedy pięknie nawilżone,gładkie,elastyczne poprostu jak nowe.Nie otrzymuje takiego efektu gdy trzymam ja krócej np.5-10min. i dlatego napewno nie powinna nazywać sie ekspresowa.

Bardzo dobra

Bardzo dobry produkt nivei. Maseczka świetnie nawilża włosy, są mięciutkie, łatwo się rozczesują, ślicznie połyskują. Ta witamina E zawarta w niebieskich kapsuleczkach chyba rzeczywiście odbudowuje włosy bo zauwazyłam, ze prawie nie rozdwajają mi się końcówki, a połamane włosy wracają do zdrowia. Już nie kruszą sie tak jak zawsze. Poza tym maseczka ślicznie pachnie ( tak jak szampon i odżywka z tej serii do włosów suchych i zniszczonych), bardzo przyjemnie się ją stosuje. Nie jest super wydajna, ale nie jest też bardzo niewydajna. Po prostu w sam raz :) Polecam!

Przyjemna

Dla mnie duzym plusem jest to, ze jest "ekspresowa". Jakos przeraza mnie uzywanie zwyklych maseczek - zawsze wydaje mi sie ze nie chce mi sie trzymac ich na glowie te 10 minut. A w sumie wychodzi na to samo, bo jak te naloze to tylez wlasnie trzymam. No ale przymusu nie ma! No i nie trzeba jej paluchem wygrzebywac z pudelka. I do tego ma bajeranckie niebieskie kapsulki - cos je stara dobra Nivea bardzo lubi :). A co do samej maseczki - spektakularnych efektow nie ma, ale wlosy na pewno wygladaja zdrowiej, ladnie polyskuja i pachna, no i nie ma problemu z rozczesaniem.

Używam tego kosmetyku od 2 lat
ilość zużytych opakowań: 5 - i to nie koniec :)

fatalna

Z moich włosów zrobiłą siano, kołtuny nie dało sie ich rozczesać !!!! Mam włosy suche i zniszczone i napewno ta maseczka do takich sie nie nadaje . Może do normalnych odraczam. Włosy zaczęły mi wypadać połamało mi włosy , jakie nawilżenie !!??? :[

bardzo fajna

Uzywalam jej ok 2 miesiace temu, dzis przegladajac wizaz mi sie przypomniala. jutro znow ja zakupie.Bardzo przyzwoita odzywka. Wydajna, ladnie pachnie, ladne opakowanie.Wlosy sa dobrze nawilzone i odzywione. Latwiej sie rozczesuja.Mnie sie zapach odzywki podoba, malutkie niebieskie kuleczki w niej tez sa fajne :)Ilość zużytych opakowań: jedno, jutro kupie drugie.

bardzo dobra

A mi bardzo odpowiada. Kosztuje niedużo, zapłaciłam 10 zł, a maseczka pomarańczowa L'oreala kosztuje 20 zł. Efekt dla mnie jest taki sam. Trochę irytujący zapach, taki słodkawy, mi nie bardzo odpowiada, ale odżywka jest bardzo dobra i efekty są.

przyzwoita maseczka

Bardzo fajna maseczka. Dobrze nawilża, włosy po jej zastosowaniu są mięciutkie, wygładzone i mają ładny połysk. Zapach wg mnie przyjemny, utrzymuje się nawet po umyciu włosów szamponem (na drugi dzień). Warto wypróbować.

może być

Maseczka zdecydowanie ułatwia rozczesywanie włosów i dobrze je nawilża. Osoby, które farbują włosy na pewno odczują jej "zbawienne" działanie juz "po pierwszym użyciu"(jak zapewnia producent).Co do połysku to nie wiem bo i bez niej błyszczą mi się włosy. Jedno jest pewne maseczka nie nadaje"wyjątkowej" puszystości. Nawt przeciętnej puszystości nie nadaje.

...hm... może być

Może być,ale oczywiście są lepsze. Może i nawilża, troche zmiękcza włosy, ale nie tak jak żółta Elseve. Zapach jak dla mnie średni, długo się trzyma. Przeciętna, nie należy się spodziewać cudów.