Ideal Body, Koncentrat do biodermabrazji blizn i rozstępów

Ideal Body, Koncentrat do biodermabrazji blizn i rozstępów

Wyjątkowo skuteczny preparat do redukcji rozstępów i blizn polecany jest do każdego rodzaju skóry, do aplikacji na dzień i na noc.
Preparat może być stosowany od 4. miesiąca ciąży oraz w okresie karmienia piersią. Zawiera Exfolinum 0,5%, czyli enzym proteolityczny, który intensywnie oczyszcza skórę z martwych komórek wygładzając naskórek oraz pobudzając bioodnowę. W połączeniu z Collatoside 1,0% znacznie redukuje długość, głębokość i widoczność rozstępów i blizn oraz hamuje powstawanie nowych uszkodzeń skóry.
Odtwarza strukturę kolagenową, regeneruje spoistość tkanki łącznej oraz przyspiesza procesy naprawcze dermy. Pozostawia skórę jędrną, odpowiednio napiętą i jedwabiście miękką w dotyku.

Amor Amor... :)

Ciekawy, przyjemny w użyciu specyfik z nutą zapachową moich ulubionych perfum :) Ma postać delikatnego, różowego musu, który łatwo się rozsmarowuje i szybko wchłania. Stosowany miejscowo starcza na bardzo długo (ja używam go tylko do biustu). Wyraźnie wygładza - pod tym względem kosmetyki z zabiegiem dermabrazji są bezkonkurencyjne. Ponadto uelastycznia skórę i chroni ją przed powstawaniem nowych rozstępów. Te starsze minimalizuje, ale nie likwiduje całkowicie. Dodam, że przed rozpoczęciem kuracji moje były niewielkie, w kolorze skóry, ale dość stare (pamiątka z okresu dojrzewania), więc na cud nie liczyłam. No i cudu nie ma. Mimo wszystko nie żałuję wydanych pieniędzy, gdyż preparat jest bardzo przyjemny i z funkcji pielęgnacyjnej wywiązuje się świetnie. Zapobiegawczo - jak najbardziej polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/2 pierwszego

super

Stosuje go od kilku tygodni i widać już efekty(pierwszy preparat do tej pory, który pomaga).
Ma kremową konsystencję, przyjemny zapach, dobrze się wchłania.
Polecam, osobiście zamierzam kupić następne opakowanie, niestety jak ktoś już tu wspomniał trudno go znaleźć w sklepach i najcześciej przysyłają na zamówienie.
p.s.Chciałam zauważyć, że bardzo stare rozstępy (czyli mające ponad 2-3 lata)trudniej się zwalcza(tzn jest to możliwe w bardzo małym stopniu za pomocą kosmetyków).

Używam tego produktu od:2 miesięcy

żadnych efektów

Miałam chyba troche za duże wymagania w stosunku do tego kremu...
Po pierwsze nie mogłam go nigdzie dostać - musiałam prosić aby go dla mnie zamówiono.
Po drugie, smaruje, smaruje i jak narazie nie widze żadnych efektów. Skóra jest po nim bardzo przyjemna, krem ładnie się wchłania, ładnie pachnie - to tyle. Mam rozstępy na udach i pośladkach. Może za krótko stosuje (kończe 1 opakowanie), ale myślałam, że przynajmniej przy małych rozstępach będzie coś widać...

Używam tego produktu od: ?
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

Bordowe usta H&M

naprawde dobry

kosmetyku uzywalam pod koniec ciazy oraz po porodzie i nie pojawily mi sie zadne rozstepy. dobra konsystencja i zapach ale zle opakowanie- wole tubki lub pompki. polecilam kosmetyk kolezance w ciazy i pomogl na szczypanie rozciagajacej sie skory podczas gdy inne specyfiki nie dawaly rady. kupie jesli znow bede w ciazy zeby sie nie martwic o brzuch. dodam ze mam rozstepy z okresu dojrzewania wiec skora raczej sklonna do defektu.

Używam tego produktu od:3 mcy

mieszane uczucia

Hej,będę pierwsza, ale ok. A więc nic konkretnego nie moge powiedzieć bo z rozstepami to ciężka sprawa, zaden krem ich nie usunie, bądźmy ze sobą szczere. U mnie rozstępy "zdobią" posladki, są już dość stare bo pojawiły mi siewraz z dojrzewaniem, są w kolorze skóry(o tyle dobrze). Krem Daxa tak jakby nieznacznie pomógł, no ale tak jak wspomniałam żadnych rewelacji spodziewać się nie można. Skóra jest gładsza, ale rozstepy są i będą:(

Używam tego produktu od:3 miesiące
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1