Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Cukrowy peeling do ciała

Garnier, Intensywna pielęgnacja ujędrniająca skórę, Cukrowy peeling do ciała

Cukrowy peeling do ciała stanowi 1 etap skutecznej walki z cellulitem. Działa złuszczająco i wygładzająco na komórki skóry. Zawiera cukier i wyciąg z owoców.

Złuszcza nadmiar zgromadzonych na powierzchni skóry martwych komórek. Pozostawia skórę czystą, gładką i rześką.

Przygotowuje skórę na przyjęcie mleczka lub kremu.

Skład: Aqua/Water, Polyethylene, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Tealauryl Sulfate, Cocamide Mea, Propylene Glycol, Parfum/Fragrance, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Pyru Malus/Apple Fruit Water, Sucrose, CI 14700/Red 4, CI 16255/Acid Red 18 Aluminium Lake, CI 19140/Yellow 5, Polyquaternium-7, Synthetic Wax, Tetrasodium EDTA, Triethanolamine, Benzophenone-4, Benzyl Benzoate, Butylparaben, Chlorphenesin, Ethylparaben, Isobutylparaben, Mathylparaben, Phenoxyethanol, Propylparaben, Citral, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Limonene, Linalool (F.I.L. B7808/3)(14.05.2008)

Cena: ok. 25zł / 150ml

Porządny zdzierak:)

Ten peeling bardzo ładnie pachnie i ma w sobie mnóstwo dość sporych drobinek, które rewelacyjnie usuwają martwy naskórek. Po jego użyciu skóra jest gładka i lekko napięta. Opakowanie jest wygodne w użytku, a peeling starcza na długi czas. Jedyną wadą jest trochę wysoka cena, ale jakość produktu ją wynagradza:)

Bardzo dobry, polecam

Peeling bardzo dobry. Jeden z najlepszych, jakie miałam. Godny polecenia.
Ma orzeźwiający, cytrusowy zapach, w sam raz na lato.
Bardzo dobrze złuszcza martwy naskórek, drobinki są duże i nie znikają podczas używania. Pozostawia skórę gładką i świeżą.
Minusem jest cena, która jest troszkę wygórowana.

Używam tego produktu od: kilku miesięcu
Ilość zużytych opakowań: dwa

taki sobie

Kupiłam razem z kilkoma innymi produktami garniera do ujędrniania, pełna zapału i zdecydowana, żeby regularnie stosować :P

Peeling całkiem niezły, podobał mi się jego zapach. Specjalnych efektów nie zauważyłam, może poza tym, że faktycznie wygładzał skórę.

Używam tego produktu od: przez kilka miesięcy

Konturowanie Smashbox

energetyzująca

Kupowałam latem, bo ma bardzo energetyzujący zapach, który pobudza. Dobrze ściera, nie podrażnia, wydajność przeciętna. Oczywiście nie ujędrnia.
Nie wyróżnia się niczym szczególnym na tle innych, ale za zapach jest wart uwagi.

Ale na przykład moja siostra używa stale twierdząc, że nie ma lepszego. Moim zdaniem są lepsze i to nawet tańsze.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 szt.

bardzo dobry

Ten peeling jest (dla mnie)idealny,ładnie pachnie cytrusami,,jest wydajny no i najważniejsze-skóra jest po nim gładziutka i wygląda zdrowo-nie jest czerwona jak buraczek jak to bywa po niektórych peelingach.

Świetny peeling

Mój ulubiony peeling do ciała, niestety od dłuższego czasu nie mogę do znaleźć w żadnym sklepie..:(

-ładnie pachnie
-bardzo dobrze ściera martwy naskórek.
-peelingowanie się nim to czysta przyjemność

zdecydowanie polecam!!

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

miła niespodzinka

Rewelacja. A na dodatek wyobraźcie sobie: szukam w rossmanie tego peelingu, pani podaje mi ostatni z szuflady pod półkami, podchodzę do kasy a tam jakże miła niespodzianka: 11 zł (jedenaście)!!!! taka cena powinna być zawsze.

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: dużo

dobry

Dawno go nie używałam, ale wiem, że byłam zadowolona. Świetnie złuszczał i nie wysuszał. I uwielbiam jego zapach i kolor. Powodem dla którego go nie używam jest, jak dla mnie, wygórowana cena. Nie zauważyłam co prawda by ujędrniał.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

dobry

kwc mi o nim wlasnie przypomnialo :D

mialam go kiedys i faktycznie byl ponad przecietny, chyba musze sie z nim przeprosic :)

dobry efekt, super zapach, przyjemne uzywanie :)

na wiosne mysle ze odnowimy znajomosc :)

Używam tego produktu od: nie pamietam
Ilość zużytych opakowań: 2-3

Jedyny, jakiego uzywalam i nie zamierzam tego zmienic

Nie stosuje tego peelingu zbyt czesto- mysle, ze raz na miesiac. Jego uzywanie jest natomiast bardzo przyjemne.
- ma duze drobinki co sprawia, ze az \'czuc\' jak sie sciera zrogowacialy naskorek
- podczas aplikacji mamy dodatkowo fajny masaz
- pozostawia skore bardzo gladka i gotowa na przyjecie balsamu

Nie oceniam efektu ujedrniajacego bo nie uzywam go zgodnie z zasadami (czyli za rzadko). Mysle jednak, ze moze byc troche drazniacy jesli sie go uzywa zbyt czesto bo dosc intensywnie zluszcza i sciera skore.

Jest idealny przed nakladaniem samoopalacza gdyz skora jest bardzo gladka i prawdopodobienstwo plam na kolanach czy lokciach mniejsze. Nie jest tez bazowany na zadnych olejkach i zostawia sucha skore wiec prawdopodobienstwo smug po samoopalaczu tez jest mniejsze.

Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 3 cale

lubię

Lubię go za duże drobinki, ich odpowiednią ilość i świeży zapach. :). Często stosuję go do ścierania samoopalacza bo jest dość mocno złuszczajacy. Jedyna rzecz za która odejmuję jedną gwiazdkę to że mam wrażenie że nieco wysusza skórę więc zawsze się czymś mocno nawilżającym smaruję po peelingu. Ale za to jaka skóra jest gładka!

warto kupić!

Jak narazie jest to mój ulubiony peeling, a przetestowałam już ich całkiem sporo ;)
Zalety Garniera:

+ bardzo duże, mocno ścierające drobinki
+ wyraźnie wygładzona skóra po użyciu
+ orzeźwiający zapach
+ lekko się pieni
+ wygodna tuba

Minusy:

- niewydajny (mi starcza przeważnie tylko na 5-6 użyć)
- zdecydowanie za drogi (ja go kupuję tylko jak jest w promocji)

Używam tego produktu od: paru lat
Ilość zużytych opakowań: kilka (teraz w trakcie kolejnego)