Body Expertise, PerfectSlim Noc

Body Expertise, PerfectSlim Noc

L`Oreal PerfectSlim na noc - wyszczuplający żel przeciwko cellulitowi + ujędrnianie ciała. Zawiera aktywne "spalacze lipidów", silne czynniki redukujące lipidy, aby przekształcać kwasy tłuszczowe w energię.
Kiedy skóra nie zapewnia prawidłowego usuwania tłuszczów, ich nadmiar odkłada się na biodrach, udach i pośladkach. Rezultat: pojawiają się zgrubienia tkanki tłuszczowej, tworzy się cellulit, skóra traci jędrność.
Jego formuła łączy w sobie "strażnika węglowodanów" z nowym aktywnym składnikiem ADIPO-STOP, którego efektywność zastała udowodniona w testach in vitro.
Rezultaty:
- w 8 dni: + 41 % ujędrnienia, + 89 % tonizacji,
- w 15 dni -1 cm w obwodzie uda,
- w 4 tygodnie - zgrubienia tkanki tłuszczowej wyglądają na gładsz.
Skuteczność w zwalczaniu skórki pomarańczowej 85 %.

Cena: ok. 50 zł / 200 ml

Porządny, w duecie

A ja uważam, że to naprawdę porządny produkt. Od razu zaznaczę, że używam w koniunkcji z bratem na dzień, ale tłumaczyć się z tego nie zamierzam:), bo taki wszak tryb używania zaleca producent.
Oba kosmetyki STOSOWANE REGULARNIE, DWA RAZY DZIENNIE, acz bez zalecanego masażu, rewelacyjnie ujędrniają i "trzymają" skórę.
Jeśli ktoś spodziewa się radykalnej redukcji cellulitu przy pomocy żelu za 12/35/50/200 zł to oczywiście czeka go gorzkie rozczarowanie. Mniemam też, że efekty trwają wyłącznie tak długo, jak stosowanie kosmetyku. Zbyt wielu już jednak używałam - i kosztowniejszych - preparatów (Lipometric, anyone?) - które NAWET TEGO i nawet na krótko nie robiły, aby czepiać się PerfectSlim.
Dodam, że żel szybko się wchłania i jest dosyć wydajny (1.5 miesiąca na uda i pośladki, nie żałuję sobie).Używam tego produktu od:prawie 2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwszy zestaw

nic takiego

Produkt bardzo przeciętny, za tą cenę można oczekiwać czegoś lepszego. Kupiłam 2 opakowania w promocyjnej cenie za 35zł, jednak i tak żal tych pieniędzy. Żel nie robi nic. Nie ujędrnia, nie nawilża, może troszke wygładza skórę. Kończę drugie opakowanie, redukcji cellulitu nie zauważyłam. A szkoda... Będe szukać dalej :)

Nie warto próbować

W zasadzie nie przyniósł żadnej poprawy, nie wpłynął w ogóle na zwiększenie napięcia skóry (z wyjątkiem chwili tuż po nałożeniu). Obwodu w udzie co prawda nie mierzyłam, ale utrata centymetrów mnie nie interesuje :)

W stoaowaniu nawet przyjemny, jednak bardzo irytujący jest zielonkawy kolor nóg po nałożeniu - trzeba uważać, by preparat dokładnie wsmarować.

Poza tym mało wydajny. Wystarczył na niecałe 3 tygodnie stosowania raz dziennie.

Jeden okład z balsamu i kawy daje więcej efektów niż PerfectSlim.

Używam tego produktu od: 3 tyg

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

dobry

Żelowa konsystencja łatwo się wchłania.Zapach średnio przyjemny. Stosowałam go w połączeniu z kremem na dzień(także LOreal) i przyznaję, że działa. Bardzo dobrze ujędrnia.

Używam tego produktu od:5mcy

nic nadzwyczajnego

w stanach ta seria pokazała się już rok temu,stosowałam ją całe lato i jesień włącznie z kremem na dzień,nadzwyczajnych efektów nie zaobserwowałam,ujędrnienie wygładzenie tak,ale utrata centymetrów nie.