Acne Blocker, Antybakteryjny głęboko oczyszczający żel do mycia twarzy z aktywnym srebrem

Bezalkoholowy żel antybakteryjny z roślinnymi substancjami myjącymi do codziennego mycia i demakijażu skóry z trądzikiem młodzieńczym, tłustej, mieszanej, z rozszerzonymi porami. Żel oparty jest na unikalnej recepturze z aktywnym srebrem, które wspomaga leczenie infekcji bakteryjnych i przyspiesza regenerację skóry. Regularne stosowanie hamuje rozwój stanów zapalnych, łagodzi miejscowe podrażnienia i przyspiesza gojenie mikrouszkodzeń skóry. Odblokowuje pory skóry, zapewnia jej swobodne oddychanie, nie niszczy jej naturalnej bariery ochronnej. Żel pozwala skutecznie chronić skórę przed powstawaniem zmian trądzikowych, obniża wydzielanie sebum i przywraca skórze jej prawidłowy stan fizjologiczny.

działa

stosowałam całą serię i muszę stwierdzić, że jest przeznaczony dla osób z tłustą cerą, przy mieszanej i normalnej może być problem podrażnień. Żel wysusza zwłaszcza da się to odczuć przy nosie i policzkach ale trzeba mu przyznać, że rzeczywiście działa, zmiany w dość szybkim czasie znikają. Minusem jest zbyt rzadka konsystencja i problem ze zmywaniem - dużo wody upłynęło zanim zniknął ze skóry, no i wspomniane powyżej wysuszenie, musiałam natychmiast nałożyć krem nawilżający ponieważ twarz zaczynała szczypać niemiłosiernie....

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno, 150 g

polecam!

Dla mnie tez żel jest bardzo dobry (tak jak wszystkie kosmetyki a.t.w):
- delikatny,
- bardzo dobrze oczyszcza cere,
- nie zapycha.
Polecam osobom z tłustą, zanieczyszczoną cerą.
Używam tego produktu od:więcej niż pół roku

Dobry z małym minusem

Żel ma przyjemny, bardzo delikatny zapach, nie zawiera barwników. Świetnie oczyszcza twarz z makijażu, kurzu, brudu, sebum, potu i czego jeszcze dusza zapragnie ;) Działanie antybakteryjnie to nie tylko czcze zapewnienia producenta, a przekonałam się o tym jak na trzy tyg. odstawiłam ten żel by poużywać czegoś łagodniejszego... Nastąpił wysyp :mad: Kiedy wróciłam do tego żelu, nieproszeni goście zaczęli powoli znikać :) Poza tym odblokowuje pory.
Jak wszystkie żele ATW tak i ten jest nieziemsko wydajny, starczył mi na 8 m-cy.
Przy dłuższym stosowaniu trochę wysusza cerę i za to * w dół.

Używam tego produktu od: czerwca
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie