Derm Basic, Żel do mycia i do kąpieli

Derm Basic, Żel do mycia i do kąpieli

Delikatny żel do mycia ciała zawierający roślinne substancje myjące nie narusza naturalnej bariery ochronnej skóry. Zapobiega stanom zapalnym i wspomaga regenerację. Nie dopuszcza do nadmiernego rozwoju bakterii oraz dzięki wyciągom z Cimicifugi racemosy przeciwdziała problemom wynikającym z niedoborów estrogenów. Zapewnia naturalne pH skóry - ok. 5,7. Dobrze się pieni i łatwo spłukuje. Dostępny w trzech wersjach zapachowych: owoce leśne, owoce cytrusowe, kokos.

orgazm węchowy vol.2

Miałam dwie wersje zapachowe: kokos i owoce leśne - oba z bardzo słodką nutą :slina: Zapach owoców leśnych bardziej przypadł mi do gustu, bo nie był tak przesłodzony jak zapach kokosa - a raczej słodkiego kokosowego ciasteczka.
Pomijając nieziemski aromat (już za niego należy się 5*) jest to mój absolutny faworyt w tej kategorii. Nie dostrzegam w nim żadnych wad.
Żel dobrze się pieni tworząc delikatną piankę, łatwo się spłukuje i co najważniejsze - nie wysusza skóry! :jupi: Mało tego - po prysznicu z tym żelem balsam maże mi się na skórze i nie chce się od razu wchłonąć - o czymś to świadczy :ehem: Żel nie narusza więc ochronnego płaszcza hydro-lipidowego i nie szkodzi skórze. A skoro już jesteśmy przy balsamach... Bardzo żałuję, że ATW nie wypuściło smarowideł do ciała z tej samej linii zapachowej, bo niestety zapach żelu w ogóle nie utrzymuje się na skórze :cry:
Doceniam również niewielki skład i brak barwników (żel jest przezroczysty).
Aha, jeśli chodzi o właściwości Cimicifugi racemosy, to coś w tym kurcze musi być, bo podczas używania tego żelu zmniejszyła mi się skłonność do powstawania stanów zapalnych i krostek na plecach :confused:
Polecam te żele z całego serca - dla mnie mycie się nimi to czysta rozkosz dla zmysłów.

Używam tego produktu od: czerwca