Pantene, Pantene Pro-V Brunette Expressions, Szampon

Pantene, Pantene Pro-V Brunette Expressions, Szampon

Zgłaszająca osoba: Gaite

Szampon zawiera ekstrakt z krwawnika i jest przeznaczony do włosów w odcieniach od jasnego brązu do ciemnej czekolady. Formuła Pantene Pro-V Ekspresja Koloru `Brązy` z Pro-Vitaminami ma wielopłaszczyznowo chronić włosy i nadać intensywny i promienny blask wszelkim odcieniom brązu.

Cena: ok. 12 zł / 200 ml

Zaskakujący efekt:)

Godny uwagi produkt, tylko UWAGA! u mnie wszystko wyszło odrotnie!
A więc używałam szamponu tej firmy do włosów z pasemkami blond z nadzieją, że te pasemka które miałam robione przez fryzjera nieco bardziej uda mi się wydobyć. Efekt był zerowy. Mam miodowe włosy poprzeplatane refleksami ciemny blond. Parę dni temu zupełnie przez przypadek szampon Pantene do brązowych włosów dostał się w moje ręce (długa historia) a że po 1sze nie wierzyłam, że szampon może zmienić kolor włosów, a po 2gie jestem przekorna, zdecydowałam się zacząć go użyć, mimo że moje włosy były bardziej jasne niż ciemne. W każdym razie już po 1szym użyciu lekko się zszokowałam, bo wydawało mi się że WŁOSY MI SIĘ ROZJAŚNIŁY!! Zdecydowłam się nadal go używać - myję włosy codziennie i z dnia na dzień stają się coraz jaśniejsze! Myślałam, że coś sobie wkręcam, ale od 3 czy 4 dni co chwila słyszę pytanie, czy rozjaśniałam włosy! Dodam tylko, że na pewno nie jest to efekt działania promieni słonecznych, mieszkam w UK, słońce widuję tylko na wakacjach daleko stąd...
Oczywiście do blondu mi daleko, no przynajmniej narazie ;) jednak włosy nabrały ślicznego jasnozłotego odcienia, do tego są mięciutkie i błyszczące, zapach też niczego sobie i generalnie lepiej się układają. Teraz rozważam zakup odżywki, bo kolor włosów po tym szamponie jest na prawdę śliczny i wyjątkowy! Nie obciąża włosków i faktycznie, jak zauważyła jedna z dziewczyn, bardzo łatwo się spłukuje. Polecam:)

Używam tego produktu od: kilku dni

polecam

plusy:
-cena
-zapach
-nadaje połysk, pielęgnuje włosy
-włosy są naprawdę miękkie, lśniące i miłe w dotyku do tego stopnia że nie potrzeba odżywki
-ułatwia rozczesywanie

jak na razie najlepszy szampon do włosów brązowych jaki miałam

minusy:
-szkoda że średnio wydajny
-opakowanie mogłoby być większe
-trudno dostępny, trzeba szukać w większych drogeriach

Używam tego produktu od:juz nie

Bardzo dobry.

Bardzo lubię szampony Pantene. Ten również. Włosy są po nim miękkie, wyglądają zdrowo i ładnie, podkreśla delikatnie kolor. Jak dla mnie bomba. Z pewnością kupię jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu

3 rodzaje dolnej kreski

Świetny!!!

Używam tego szamponu już od dawna.Czasami z powodu ciekawych promocji na szampony innych firm,próbowałam czegoś dla odmiany,ale do tego wracam jednak zawsze.Dodam,że włosy myję przeważnie co 2 dni.

Zalety:
-ma ładny zapach
-jest wydajny
-ma kremową konsystencję
-nadaje włosom miękkość i zdrowy blask
-nawilża i wydobywa piękny brąz
-nawet bez użycia odżywki,włosy dobrze się rozczesują
-cena (jest b.często w promocji po 2 funty,tj.ok.8 zł)
-nowe opakowanie (w formie walca) jest estetyczne i poręczne + ruchomy "dozownik",działający na zasadzie wahadełka i otwierający się poprzez naciśnięcie,jest bardzo wygodny

Wady:
-brak

Używam tego produktu od:2 lat
Ilość zużytych opakowań:dużo

Dobry

Nie narzekam - dodał mojemu "spranemu" (do wczoraj :D ) kolorowi ładnych, mahoniowych refleksów. Zapach - kwestia gustu - akurat mi odpowiada. Nie wysuszył mi włosów, układały się możliwie. Wydajność średnia.

Używam tego produktu od:miesiąc

nareszcie koniec

nie mogliśmy dojść do porozumienia

+ zapach
+ cena
+ dobrze się pieni
+ nieźle oczyszcza

- wysusza włosy !!!!!!!!!!!!!
- koloru nie wzmacnia, żadnych refleksów ( a używałam z odżywką tej serii )
- niewydajny - szampon skończony jednocześnie z odżywką.....

dobrze że już się skończył bo miałam go już po dziurki....

Używam tego produktu od: 3 tyg
Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

Bdb

To solidny drogeryjny szampon.
Wlosy po uzyciu sa miekkie, dobrze sie ukladaja.
I co najwazniejsze - rzeczywiscie daje efekt pieknych lsniacych wlosow oraz mam wrazenie, ze przedluza kolor wlosow farbowanych.
Zdecydowanie powroce do niego.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy z przerwami

Rewelacja!

Zainwestowalam odrazu w cala serie, calkiem w ciemno. Ale stwierdzilam, ze moje wlosy maja juz napewno dosc ciagle tylko szamponow do wlosow przetluszczajacych i ze trzeba je jakos inaczej ratowac. Padlo na te serie, zawsze mialam zaufanie do pantene i tym razem takze sie nie zawiodlam.
Szampon jest bardzo lekki i nie obciaza moich wlosow. Pieknie pachnie. Wloski sa swieze przez caly dzien. Nie powoduje powstawania lupiezu, ani nadmiernego przetluszczania. Slicznie wydobywa miliony refleksow z moich brazowych wlosow, sprawia, ze sa one miecutkie, lsniace i gladkie. Czego chciec wiecej? Po prostu rewelacja!

Używam tego produktu od: 3 miesiace

Super szampon ;)

Kupiłam go, bo mam brązowe farbowane włosy i chciałam coś specjalnie do nich. Jestem bardzo zadowolona z niego, ponieważ dobrze oczyszcza włosy, wygładza je, nie muszę używać po nim odżywki, bo włosy dobrze się rozczesują. jest wydajny, ładnie pachnie. Producent informuje, że nie powoduje zmiany kolor włosów, tylko podkreśla odcień włosów brąz, ja zauważam delikatne refleksy. Bardzo polecam ten szampon, zwłaszcza tym, którzy nie używają odżywek, by nie obciążać włosów, a nie chcą mieć jednocześnie problemów z rozczesywaniem włosów po myciu.

Używam tego produktu od:2 m-cy

BDB

Używała go z paroma odżywkami oraz samego.
I jak dla mnie jest super, szkoda tylko ze tak źle sie odzywka zachowuje.
No ale miało byc o szamponie :).
Używany sam nie daje sie włosa plątać i daje ten brązowy ciepły połysk. Świetnie oczyszcza, super sie go używa, bez problemy sie go zmywa z włosów.
Po prosu świetny szampon :D

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Lepszy niż inne

Mam brązowe włosy, więc chcialam je potraktować czymś specjalnie dla nich. Wtedy nie było takiego dużego wyboru szamponów do róznych kolorów, więc bez długiego wahania wybrałam Pantene.

Szampon ma delikatną konsystencję, ładnie pachnie i dobrze się pieni. Po umyciu włosy rozczesują się bez większych trudności. Myję głowę codziennie wieczorem i zależy mi aby na drugi dzień włosy dobrze się układały. Pantene sprawdza się w tej kwestii. Włoski ładnie się układają, są mięciutkie, gładkie, nie puszą się, są błyszczące. Jedyne, czego nie zauważyłam, to zmiana w kolorze. Odcień włosów wogóle się nie zmienił, albo po prostu ja nie zauważam rożnicy... Minusem jest jeszcze fakt, że zimą kiedy moje włosy miały kontakt z jakimś syntetycznym materialem, łatwo się elektryzowały. Szampon jest wydajny, opakowanie poręczne.

Produkt wyrółżniający się wśród innych. Chociaż nie widzę różnicy w kolorze, widzę różnicę w ogólnym wyglądzie włosów. Polecam

Używam tego produktu od: z przerwami od 2,5 roku

Cudny;)

Niesamowity szampon, używam go razem z odżywką. Wszyscy pytają, skąd mam taki niesamowity kolor włosów;) Błyszczą się jak głupie i wyglądają, jak bym miała zrobione refleksy. Do tego są miękkie, bardzo przyjemne w dotyku, dobrze się układają. Sam szampon pachnie przyjemnie, ładnie się pieni, dobrze spłukuje, co sprawia, że nie obciąża włosów. Mój typ, a naprawdę używałam już wielu, w tym profesjonalnych fryzjerskich i ten jest świetny.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy