Oriflame, V* Cupid`s Lip Duo (podwójny błyszczyk)

Oriflame, V* Cupid`s Lip Duo (podwójny błyszczyk)

Podwójne błyszczyki - breloczek. Dostępne w trzech wariantach kolorystycznych. Jeden kolor - kryjący z bardzo małymi drobinkami odbijającymi światło, błyszczący, drugi niemal przezroczysty ze sporym brokatem. Pachną waniliowo.

za 2 x 1,5 g

raczej nie.

brokatowa połówka jest koszmarna, twarda i na ustach się bryli,
natomiast kolorowa jest całkiem ok, a z tej racji, że błyszczyki są dwa a tylko jeden mi odpowiada, to nie noszę go ze sobą i kosmetyk stoi już kilka lat na półce w łazience nie używany.

Używam tego produktu od: 4 lata?
Ilość zużytych opakowań: 1/2

fajny

Fajny gadżecik - noszę przy kluczach :) ponieważ jest to breloczek z kostką zawierającą 2 błyszczyki. Muszę zgodzić się z poprzednią recenzentką - część przezroczysta jest twarda i rzeczywiście gorzej nanieść kosmetyk na usta. Część kolorowa jest miękka i łatwa w aplikacji. Obie pachną wanilią i mają świetne właściwości pielęgnacyjne - za to lubię go najbardziej.
Najmniej lubię natomiast fakt, że błyszczyk trzeba aplikować palcem lub nosić ze sobą pędzelek. Nakładania palcem nie lubię i zmuszam się do tego wtedy, gdy nie mam żadnego innego błyszczyka w torebce (czytaj: rzadko).

Używam tego produktu od:kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:ciągle pierwsze

pół na pół

kolorowa część bardzo mi odpowiada, miękka, "masełko" takie, nawilża, ładnie pachnie, kolor delikatny, ogólnie bez zastrzeżeń. natomiast ta brokatowa... KOSZMARNIE twarda! nie da się tego używać. wyjęłam całość, stopiłam i wymieszałam z innym błyszczykiem - takim płynnym w tubce, i dopiero nabrało to paskudztwo takiej konsystencji, że jestem w stanie go używać. pomijając tę jedną niedogodność, bardzo mi się podobał, tylko mały wybór kolorów i ta nieszczęsna brokatowa połówka.. :P