Eye Catching 2 Step Mascara (Tusz z bazą 2w1 wydłużający)

Eye Catching 2 Step Mascara (Tusz z bazą 2w1 wydłużający)

Dwustopniowa maskara nadająca nowy wymiar rzęsom. Najwyższej jakości szczoteczka o innowacyjnym kształcie precyzyjnie rozczesuje rzęsy, subtelnie otula każdą z osobna odpowiednio cienką warstwą tuszu, efektem czego są ekstra długie i perfekcyjnie podkreślone rzęsy. Nie perfumowana formuła idealna dla osób o wrażliwych oczach i używających szkieł kontaktowych. Biała baza-odżywka z mikrowłóknami wydłuża i wzmacnia pojedyncze rzęsy. Panthenol zapewnia intensywne odżywianie. Tusz koloryzujący, który nakładamy na rzęsy po uprzednim wyschnięciu białej bazy-odżywki, nadaje intensywny kryjący kolor i ułatwia perfekcyjne wykończenie makijażu.

Cena: ok. 35zł / 2x6ml

Tragedia

Postanowiłam kupić go tylko dlatego, że w drogerii, w której robiłam zakupy powyżej 30 zł kosztował mnie 9,99 zł. , ale naprawdę teraz to bym go za darmo nie wzięła... tragicznie skleja rzęsy, nic nie wydłuża, a o objętości w ogóle nie ma mowy :/

Jeden plus jaki widzę w tym wszystkim to dowartościowanie się, ponieważ moje rzęsy naturalnie wyglądają lepiej niż po tym "czymś"

Mam długie i dość grube rzęsy, więc w większości każdy tusz się u mnie sprawdza w miarę tak samo, jednak pierwszy raz trafiłam na coś tak koszmarnego!

Szczerze odradzam!

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: Jedno

średni

Uważam, że ten tusz nie jest ani zły ani dobry. Jest taki pośredni. Efekt po nim nie był jakiś spektakularny, ale było widać, że trochę wydłużał i trochę pogrubiał rzęsy. Niestety po jego użyciu rzęsy stawały się strasznie twarde. Ponadto strasznie trudno było go zmyć.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 normalne opakowanie

Wszystko na plus.

Kupiłam w promocyjnej cenie za... 9,90, bo wydałam na zakupy więcej niż 50 zł i w promocji ten tusz był za taką oto małą sumkę ;) Zdziwiła mnie ilość negatywnych komentarzy na ten temat ;O Może po prostu dziewczyny za długo nakładacie pierwszą baze i macie trudności z nałożeniem drugiej? :) Ja robię wszystko szybko i efekt jest super ;) to chyba najlepsza mascara jaką do tej pory miałam. Siwy podkład extra pogrubia i wydłuża rzęsy, a czarny dodaje intensywności koloru i efekt powalający!

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie pierwszego

WŁOSY lokówka

koszmar

Zdecydowanie odradzam.
Tusz jest okropnie suchy, skleja rzęsy, po jego użyciu są rozwichrzone, strasznie się osypuje, kruszy, murowany jest też efekt owadzich nóżek, rzęsy wyglądają na dziwnie suche i połamane.

Szczoteczka dość fajna, ciekawie zwęża się przy czubku. Chociaż całe opakowanie jest niewygodne w użyciu, dodatkowo odkręconą część z tuszem nie można ułożyć pionowo, tylko turla się radośnie po toaletce aż umazia podczas naszych wysiłków z tuszowaniem rzęs całą jasną ścianę.

Za tę cenę nie warto. Zdecydowanie wolę L\'Oreal Telescopic Carbon Black, to jedyna mascara w ostatnim czasie do której wracam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Kolejny okropny tusz 2w1! Baza skleja rzęsy, bardzo szybko wysycha, a czarny tusz nie jest w stanie jej pokryć. Sam tusz używany bez bazy to również nic specjalnego.Fakt-wydłuża rzęsy, ale i skleja i pozostawia je sztywne. Nie polecam.Używam tego produktu od: pół roku temu, użyty kilka razy.
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1.

Bardzo dobry

Jest to dla mnie bardzo fajny produkt,z jednego waznego powodu,ja bardzo lubię kiedy konsystencja tuszu jest lekko sucha,a taką posiada ta wlasnie mascara.Przyzwyczaiłam sie do bardziej naturalnego makijazu oka(na codzien uzywam Masterpiece),ale czasami lubię bardziej podkreślić oko.Gosh sprawdził się wspaniale.Rzęsy są wydłuzone,pogrubione,osiągają dość teatralny efekt.Nie osypuje się,długotrwały,nie skleja za bardzo,ale tez nie rozczesuje idealnie.Niewykonalny jest makijaz dzienny,naturalny,za pomocą tej mascary.Dla bardziej dramatycznego looku jest całkiem ok.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie jednego

Bubel!

Pierwszy raz sie zalogowalam na KWC, zeby objechac ten tusz zdrowo i kolorowo. Skleja, ciezki do nalozenia, nie kruszy sie co prawda, ale co to za zaleta, jesli nie mialam ochoty go nosic nawet pare minut?
Bubel. Jak wyschniety, stary tusz. Nie polecam i zaluje, ze nie kupilam Masterpiece w tej cenie.

Używam tego produktu od: miesiaca

ciężki

zacznijmy od pierwszego kroku... biała baza ładnie podkręca rzęsy i je wydłuża a przy tym niemiłosiernie skleja!
a teraz drugi krok... jak mam rozdzielić wcześniej posklejane bazą rzęsy? szczoteczka od tuszu sobie z tym nie radzi bo rzęsy po bazie są strasznie sztywne. tusz bardzo słabo kryje bazę... w konsekwencji rzęsy są strasznie ciężkie i bardzo posklejane. owszem są wydłużone.
trzeba na prawdę mieć wprawioną rękę, czas i mnóstwo cierpliwości

Używam tego produktu od:kilka razy użyłam
Ilość zużytych opakowań:1...

N I E

NIE NIE i jeszcze raz NIE.
Lubię dwufazowe , więc kupiłam , ale jest to g***o nad g***ami .
Nie wiem od czego w ogóle mam zacząć , tyle tych wad.
Baza to po prostu brak słów , więc nie komentuję.
Baza + tusz = najgorzej pomalowane rzęsy jakie kiedykolwiek miałam w swym skromnym życiu.
Samego tuszu nie używałam bo nawet nie wiem gdzie rzuciłam ten shit. Jak znajdę to może zmienię zdanie (w co szczerze wątpię).

Ogólnie : nawet po jakimś tuszu za 10 zł spodziewałabym się więcej niż on daje :-/

jak ktoś się upiera na dwufazowe to polecam LOreal.

Używam tego produktu od: na szczęście tylko raz
Ilość zużytych opakowań: nigdy żadnego nie skończę

Nie wiem..Dobry

Na początku się ździwiłam,bo mało tuszu nakładało się na rzęsy po nałożeniu drugiej bazy.Nakładając 1 bazę rzęsy były ok,ale jak nakladałam drugą ( nawet jeśli odczekałam z 5minut ) to przez czerń przebijała się ta biel- trzeba chyba dłużej czekac.Ale fantastycznie wydłuża rzęsy,niestety są grudki,ale nie obsypuje się.Łatwy do demakijażu.

Po takiej cenie spodziewałam się nieco lepszego efektu,ale jest ok.

Używam tego produktu od:grudzień 07

dla wprawnej ręki

Tusz jest całkiem dobry, ale... no właśnie. Kiedy użyłam go po raz pierwszy- klęłam z "żywe kamienia"- posklejane grudowate rzęsy- fuj! Ale p o pewnym czasie sięgnęłam po niego ponownie.
Rzęsy były pięknie podkreślone. Tusz się nie kruszy i nie rozmazuje a co dla mnie bardzo ważne dobrze się zmywa i to wodą z żelem do mycia twarzy, czyli dobry na wyjazd kiedy nie zabieramy zbyt wiele ze sobą. Kosmetyk na pewno nie jest przeznaczony dla osób niecierpliwych. Trzeba wprawnej ręki żeby dobrze pokryć bazę- tak jak w innych dwu-fazowych.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

Badziew Wszech Czasów

Niestety potwierdzić muszę występowanie wszystkich wad, o jakich już wspomniały moje Poprzedniczki.

Tusz kupiłam, bo lubię dwufazowe i byłam jak do tej pory zadowolona z wszystkich tego typu tuszów, jakie przetestowałam (Burżuj, Maybelline, LOreal).
Niestety Gosh to porażka.
Rzęsy mam rzadkie i krótkie, ergo problematyczne same w sobie. Dodatkowe prroblemy, jakich źródłem stał się ten tusz, naprawdę nie były mi potrzebne :> A było ich niestety sporo.

- baza jest kredowobiałą mazią, która ten koszmarny kolor pozostawia też na rzęsach, przy okazji skutecznie je sklejając
- tej bieli nie da się zamalować tuszem, chocby nie wiem jakiej ekwilibrystyki użyć, i tak zawsze pozostaną wyzierające spod czerni białe placki
- efekt użycia bazy i tuszu trafnie podsumowała jedna ze wcześniejszych Recenzentek: odnóża tarantuli :>
- efektu użycia samego tuszu nie miałam do tej pory okazji zaobserwować, bo eksperymenty z bazą skutecznie zniechęciły mnie do tego kosmetyku i nie mam nawet ochoty próbować.

Zdecydowanie nie wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: parę razy
Ilość zużytych opakowań: pierwsze napoczęte