Naomi Campbell, Cat Deluxe EDP

Naomi Campbell, Cat Deluxe EDP

Kwiatowo-owocowy zapach sygnowany przez Naomi Campbell jest wyrazem kobiecej prowokacji, próbą przełożenia na język perfum mieszanki zmysłowości i nieokiełznanej spontaniczności.
Wiodącą nutę zapachową zbudowano wokół fiołka, ponieważ kwiat ten tak, jak sama Naomi zawiera w sobie pewien kontrast: z jednej strony aksamitne płatki i hipnotyzujący zapach uczyniły go symbolem potężnej Ateny, z drugiej jednak delikatnie wyglądający fiołek kocha naturę i rozkwita wśród krzewów i w lasach.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, kardamonu
nuta serca: fiołek, piwonia, brzoskwinia,
nuta bazy: ambra, nuty drzewne, piżmo, paczula, wanilia

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
<50ml

44% jesień/zima 56% wiosna/lato

Magiczny, zmysłowy, piękny

Zarówno wersja jasna jak ciemna to jedne z moich ukochanych zapachów. Ładny, szklany, porządny flakonik z charakterkiem- centki. Zapach uwodzicielski, delikatniejszy i subtelniejszy niż wersja night ale równie piękny. Gdybym była mężczyzną chyba bym oszalała. Moim zdaniem tak jak wersja night jest to zapach bardziej dla kobiety niż dla dziewczyny. Dodaje pewności siebie. Na ubraniu zapach trzyma się lepiej, ze skóry znika dość szybko. Wracam do niego co jakiś czas, uzależnia.

Ulubieniec

Zapach poznałam - wstyd się przyznać- poprzez jakąś podróbkę we flakoniku do torebki. Kilka miesięcy później otrzymałam oryginał na urodziny. Dopiero wtedy zobaczyłam ogromną różnicę. Przede wszystkim oryginalna Cat deluxe jest słodka, ale i seksowna. Po spryskaniu czuje się strasznie pewna siebie. Może ktoś powie, że to jakaś autosugestia, ale naprawdę tak właśnie się czuję. Zapach w strategicznych miejscach czuć nawet na drugi dzień. Po kilki godzinach od aplikacji koleżanka bedąca jakieś 2 metry ode mnie zapytała co to za perfumy. Przyznam szczerze - zamurowało mnie, ja ich juz nie czułam, a ona tak i to z takiej odległości! Od tamtej pory postanowiłam być im wierna, w dodatku to naprawdę mój zapach.

Kuszący słodziak

Dostałam pierwszy flakon kiedy byłam nastolatką i od tamtej pory co jakiś czas wracamy do siebie ;) Bardzo słodki,kuszący zapach,przede wszystkim trwały,na ubraniach czuć go nawet kilka dni. Uwielbiam go,zawsze do niego wracam jak skończą mi się inne perfumy. Nadaje się na każdą porę dnia i okazję, Co najlepsze nie spotkałam żadnej kobiety która by używała tych perfum, więc duży plus za niepowtarzalność . Niektóre perfumy są tak popularne,że co druga kobieta pachnie tak samo co jest niezbyt fajne.
Można go kupić na promocjach,nie kosztuje majątku , a ma coś w sobie i za to go uwielbiam. Nienawidzę różowego koloru,ale to opakowanie jestem w stanie zaakceptować w zamian za ten zapach ;)

Intrygujący zapach - nie tylko dla nastolatek.

Ja i Cat Deluxe znamy się od dawna - znamy się od prawie dekady, towarzyszyła mi na różnych etapach życia, pomagała podnieść się po traumach, tragediach, cieszyła się razem ze mną, płakała, śmiała się... To moja olfaktoryczna przyjaciółka, na której mogę polegać. To dzięki niej wiem, że po burzy zawsze wychodzi słońce i że po złych chwilach nadejdą te piękne, w których łzy będą wynikały jedynie ze szczęścia.

Cat jest przykładem, że nie należy oceniać po wyglądzie. Jest różowiutka, niczym landrynka w pudrze, kwiatuszki i pomponik tylko podkreślają jej nieco kiczowaty styl - brakuje tylko tęczy i brokatu, by dopełnić wizerunku fanki jednorożców.
Jednakże gdy zechcemy ją bliżej poznać, udowodni nam, że wcale nie jest tak słodka i głupiutka, jak by mogło się wydawać. Że pod puszystą kołderką intensywnej słodyczy jest siła - siła kobiety. Kobiety, która wie, czego chce. Której życie nie rozpieszczało, a mimo to, potrafi czerpać z niego garściami i cieszyć się tym, co ma. Oto nasza Cat.

Otwarcie to owocowy koktajl podszyty kwiatami - brzoskwinie są świeże, nie z puszki, przekrojone i ułożone na tacy. Taca stoi na stole ogrodowym, a obok kwitną frezje, fiołki i piwonie - to aromat lekki, nieco świdrujący, wręcz narkotyczny, ale nie mdlący - a wszystko dzięki kardamonowi, który nadaje tej słodyczy charakteru i zadziorności. Całość jest niezwykle esencjonalna i gęsta, podszyta zmysłowym piżmem, kropelką egzotycznej wanilii, nieco ziemistą paczulą oraz nutami drzewnymi. To wszystko sprawia, że aromat jest ciepły, otulający, momentami wilgotny (ale przez życie nie da się przejść bez łez), intensywnie słodki i niesamowicie kobiecy. Energetyczny i optymistyczny. Egotyczny i kolorowy niczym drink pity na plaży.
Kocham go zwłaszcza latem, idealnie pasuje do lekkich sandałków i białej sukienki. Do kolorowego manicure, soczystego makijażu i beztroski. Sprawia, że jesteśmy jednością, ja i Cat - to nie perfumy, tak pachnę ja.

Trwałość oraz projekcja zachwycające - około 7 h, wyczuwalne przez otoczenie i komplementowane. Zauważyłam, że nie są rozpoznawalne, zostały już chyba zapomniane, ale mnie to nie przeszkadza - byleby nadal były produkowane.

Serdecznie polecam, to dobry zapach, mimo, że z gatunku 'celebryckich', ale jednak jeszcze z czasów, gdy zapachy były dobre.

Kuszący słodziak

Tak jak siostra - Cat de luxe at night, te perfumy również mi się podobają. Mają trwały, słodki zapach, który nie jest mdly ani nachalny, jest po prostu kuszący, a zarazem lekki. Perfumy utrzymują się cały dzień na skórze, na ubraniach nawet do kilku dni, absolutny hit!

Cudeńko

To ulubiony zapach mojej mamy, dlatego znam go bardzo dobrze. Przez moje mieszkanie przewinęło się już kilkanaście flakonów z tym zapachem. Polecam polować na niego na promocjach 1+1 w Rossmannie. Zapach jest naprawdę ładny i zbiera sporo komplementów. Perfumy Cat deluxe zostały wprowadzone na rynek w roku 2006. Zapach ten symbolizuje romantykę i seksapil. Nuty zapachowe to frezja, fiołek, piwonia, brzoskwinia, piżmo, paczula i wanilia. Można je stosować przy jakiejkolwiek okazji i w dowolnej porze roku. Flakon jest naprawdę piękny. Po zużyciu zapachu można odpiąć i zachować pompon. :)

Ogromny sentyment!

Te perfumy to mój must have gdy byłam nastolatką. Do dzisiaj uwielbiam ten zapach jak tylko go poczuję przypominają mi się cudowne czasy.
Zapach jest intensywny, słodki. Flakonik idealnie oddaje klimat perfum, delikatność z odrobiną drapieżności. Nie jest to typowy słodki, mdły zapach. Ma w sobie to coś, co go wyróżnia. Najbardziej wyczuwalne są tu fiołki.
Perfumy są bardzo trwałe! Chyba już zawsze będę do nich wracać :)

Przepiękny, intensywny zapach

Perfum w bardzo niecodziennym, pięknym i dość mocnym zapachu.
Wcale nie kojarzy mi się z flakonikiem, który wygląda bardzo delikatnie, kobieco. Wiem, że perfum ma swoje zwolenniczki - mój przykład i swoich wrogów. Myślę, że nie jest to idealny zapach dla każdego. Ja uwielbiam jego intensywność, wydajność, trwałość. W żadnym wypadku, nie jest to mdły i nudzący się zapach.

Jest to według mnie perfum, który doskonale pasuje na imprezy, ważne wydarzenia, zimniejsze dni.

Najbardziej wyczuwalne przeze mnie nuty, to: fiołek i brzoskwinia.

Piękny...

Ten zapach jest naprawdę piękny. Gdy pierwszy raz go powąchałam byłam zaczarowana. Chciałam zrobić wszystko by tylko go mieć, oczarował mnie bez większego rozmachu. Stwierdziłam to jest to, przyjacielu muszę Cię mieć, i też tak było.. Jest słodziutki, kobiecy, uroczy.. na szczęście nie mdły.
Flakonik przyciągający uwagę, a szczególnie ten pomponik. Zapach niestety nie jest trwały, co mu trochę ujmuje.. Tak popularny, że dostępny w wiekszości galerii :) idealny na cały dzień w szczególności lato :)

Uwielbiam ten zapach

Używam od kilku lat i dalej go uwielbiam. Zapach jak dla mnie świetny. Fajne są również małe flakoniki perfum, idealne do torebki, na podróż. Zapach bardzo zmysłowy, subtelny. Jednak mogłyby być bardziej trwałe.

Zmysłowo

Piękny,charakterystyczny flakonik.
Uwielbiam te perfumy. Działają jak wabik na facetów. Kupuję je tylko na promocjach gdyż jak na mój budżet są zbyt drogie.
Zapach utrzymuje się dość długo na skórze A jeszcze dłużej na ubraniach.
Tego zapach się nie zapomina

zapach na zawsze

No cóż...każda z nas ma inne oczekiwania co do zapachu perfum, jedna lubi słodkie zapachy, inna orientalne, ale...ten zapach jest hipnotyzujący, wyjątkowy. Dla mnie to najlepszy zapach pod słońcem i żaden inny nigdy mu nie dorówna, do tego jest bardzo trwały.