Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Naomi Campbell, Cat Deluxe EDP

Naomi Campbell, Cat Deluxe EDP

Kwiatowo-owocowy zapach sygnowany przez Naomi Campbell jest wyrazem kobiecej prowokacji, próbą przełożenia na język perfum mieszanki zmysłowości i nieokiełznanej spontaniczności.
Wiodącą nutę zapachową zbudowano wokół fiołka, ponieważ kwiat ten tak, jak sama Naomi zawiera w sobie pewien kontrast: z jednej strony aksamitne płatki i hipnotyzujący zapach uczyniły go symbolem potężnej Ateny, z drugiej jednak delikatnie wyglądający fiołek kocha naturę i rozkwita wśród krzewów i w lasach.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: frezja, kardamonu
nuta serca: fiołek, piwonia, brzoskwinia,
nuta bazy: ambra, nuty drzewne, piżmo, paczula, wanilia

Cena: 130 zł / 30 ml

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml
Nuty
drzewne

57% jesień/zima 43% wiosna/lato

Uwielbiam ten zapach

Używam od kilku lat i dalej go uwielbiam. Zapach jak dla mnie świetny. Fajne są również małe flakoniki perfum, idealne do torebki, na podróż. Zapach bardzo zmysłowy, subtelny. Jednak mogłyby być bardziej trwałe.

Zmysłowo

Piękny,charakterystyczny flakonik.
Uwielbiam te perfumy. Działają jak wabik na facetów. Kupuję je tylko na promocjach gdyż jak na mój budżet są zbyt drogie.
Zapach utrzymuje się dość długo na skórze A jeszcze dłużej na ubraniach.
Tego zapach się nie zapomina

zapach na zawsze

No cóż...każda z nas ma inne oczekiwania co do zapachu perfum, jedna lubi słodkie zapachy, inna orientalne, ale...ten zapach jest hipnotyzujący, wyjątkowy. Dla mnie to najlepszy zapach pod słońcem i żaden inny nigdy mu nie dorówna, do tego jest bardzo trwały.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Cudowna słodycz

Perfumy ciężko jest opisać, każdy ma swój indywidualny zmysł zapachu i różne wonie inaczej odbiera.
Dla mnie Cat de Luxe pachnie trochę karmelem a trochę gorzką czekoladą z nutą czegoś tajemniczego. Kojarzy mi się z moją mamą, która jest jego fanką. Ja niestety zużyłam tylko jedna butelkę jasnej wersji i przerzuciłam się na serię at night, którą kocham do tej pory odkąd ją poznałam.
Jak dla mnie zapach bardziej na wieczory i jesień.
Wydaje mi się, że ta jasna wersja jest mniej trwała niż ciemna.

Używa produktu od: próbka

Ojej...

Powiem szczerze, że jestem bardzo rozczarowana tym zapachem. Po powąchaniu testera w sklepie perfumy zaciekawiły mnie i zdecydowałam się nimi spryskać. To był ogromny błąd. Na początku czułam na sobie ostry, mydlany zapach, który z każdą chwilą bardziej gryzł w nos i powodował mdłości. Po pewnym czasie stał sie bardziej pudrowy i jeszcze bardziej mydlany, jak tanie bazarowe perfumy.. Nie mogłam go z siebie zmyć, bo taki jest trwały. Kojarzy mi się z bolącą od niego głową i mydłem. Cat deluxe at night jest o niebo lepszy.

Uwielbiam! Idealny na wieczorne wyjścia

Jeden z ulubionych i najbardziej trwałych zapachów jakie używałam. Stosuję go głównie zimą i jesienią, na lato wolę lżejsze i mniej słodkie zapachy.
Nie przepadam za słodkimi zapachami, ten jest wyjątkiem. Jest zmysłowy i kobiecy. Na co dzień trochę zbyt intensywny, ale na wieczór idealny.
Zaskoczyła mnie jego trwałość. Utrzymuje się na ciele i włosach aż do umycia, a na ubraniach do momentu prania.
Do tego ładny flakonik. Perfum wart swojej ceny.

Delikatne i subtelne

Zapach jest niezwykle zmyslowy i kobiecy. Jest intensywny a jednoczesnie delikatny i zwiewny. Buteleczka moze byc ozdoba niejednej torebki. Pomponik nadaje butelce elegancji. Jest to odpowiednik perfum Cat deluxe at night, ale na codzien.

ulubione

Już dawno żaden słodki zapach nie podobał mi się tak bardzo jak ta edycja perfum Naomi. Są słodkie, ale jednocześnie lekkie, długo się trzymają na skórze, są bardzo kobiece. Czekam tylko na jakąś przecenę i na pewno kupię drugi flakonik :)

Małe cudeńko

Jeden z moich ulubionych zapachów, dostałam go od przyjaciółki. Często do niego wracam. Zapach jest subtelny i słodki. To jest właśnie to co lubię. Najsłodszy jest różowy pompon. Dodaje uroku do flakonu. :)

Ładny

Ten uroczy mały flakonik dostałam od chłopaka :)
Najbardziej urzekł mnie mały puszek (zawieszka) przy flakoniku, dzięki kocim cętką oraz zawieszce perfum pięknie się prezentuje :)
Sam zapach też jest ładny, lecz jak dla mnie nie jest trwały, przynajmniej nie na mojej skórze, po paru godzinach po prostu wietrzeje.
Natomiast jeżeli chodzi o ubrania do pozostaje na bardzo długo.

Różowy kociak ;)

Bardzo ładny, trwały zapach. Polecam wszystkim kobietom lubiącym ostrzejsze intensywne zapachy.

+ Zapach długo utrzymuje się na ciele,jeszcze dłużej na ubraniach
+ wydajny
+ flakonik sam w sobie również piękny

Wyjątkowe i kobiece perfumy

Bardzo lubię te perfumy za ich świetny, niespotykany zapach i słodką buteleczkę. Zapach jest piękny, seksowny, bardzo kobiecy, słodki z pazurkiem, idealny na wyjścia wieczorem, randki, imprezy, ale też na co dzień. Najlepiej pachnie na ubraniach i jest trwały, a gdy psiknę na ubrania, apaszki pozostaje do wyprania, ma niezłą projekcje-czuć zapach długo w pomieszczeniu. Buteleczka jest śliczna w różowe cętki z wiszącym bimbołkiem z boku. Cena tragiczna- zapłaciłam ok 70 zł za tak małą pojemność 15 ml-przesadnie drogie perfumy. Perfumy pachną soczystą brzoskwinią obsypaną cukrem i obok tej brzoskwini leżą delikatnie pachnące kwiatki. Czuję brzoskwinię, cukier, wanilie, kwiaty i na końcu wyraźnie paczulę, która dodaje pazurek temu zapachowi by nie był przesłodzony i mdły. Gdy je noszę na sobie czuję się wyjątkowo i bardzo seksownie :)