KWC LogobyWIZAŻ logo

rozarozewicz
    27 marca 2012 o 18:11
    5 / 5
    dla mnie super
    dla mnie ten krem jest swietny a to dlaczego: nienawidze w ogole kremow do rak, poprostu tak juz jest... po wiekszosci kremow czuje ze rece sie lepia, kleja i sa tluste nie moge nic zrobic zanim krem sie wchlonie czekam i czekam i tak nie czuje sie komfortowo, nie lubie uczucia ze mam cos klejacego na rekach a po 90% kremow mam takie uczucie, ten krem nie zostawia w ogole tlustej warstwy, jest raczej jak mleczko albo jakis balsam wchlania sie bardzo szybko i wygladza skore nie zostawia swiecacej powloczki, jak dla mnie troche za mocny zapach no ale to juz kwestia gustu. Rece sa aksamitne po nim efekt jest na prawde dobry jak za taka cene. Używam tego produktu od: 3tygodnie Ilość zużytych opakowań: 1 duze
    Używa produktu od:rok lub dłużej

1 osób uznało tą opinię za pomocną
    JOna92
    15 grudnia 2012 o 16:20
    5 / 5
    Idealny
    Formułą szybko się wchłania, dużo nie trzeba nakładać, fajny zapach, multiodżywczy - oj tak, fajna tubka, normalnie bomba. Jednakże, trzeba go używac, bo jak się przestanie efekt jest na marne, znów skóra staje się sucha. Używam tego produktu od: miałam go we wrześniu Ilość zużytych opakowań: 1 malutkie opakowanie

szalkasia
    26 grudnia 2011 o 10:19
    Średniak
    Kupiłam aby wypróbować. Cudów się nie spodziewałam i raczej tu się nie pomyliłam. Średnio pachnie, średnio nawilża, średnio się wchłania. Wysmaruję i zapomnę :) Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

bitter_schokolade
    7 listopada 2010 o 16:33
    1 / 5
    słabiutki
    + szybko się wchłania i... tyle. - okropny zapach - nie nawilża. Ziaja ma lepsze kremy. To jest okropność. Za tą cenę można dostać coś znacznie lepszego z nieodstraszającym zapachem. Zdecydowanie nie polecam. Zgodzę się z tym, że ujdzie, jak się nie ma nic lepszego pod ręką... Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1

moskwianka
    22 września 2008 o 22:06
    2 / 5
    średniak
    Jak nie ma się nic lepszego pod ręką - można użyc. Ale to słaby krem. Jego zalety to wydajnośc i to, że szybko się wchłania. Nawilża średnio, niezbyt przyjemnie pachnie. Używam tego produktu od: miesiąc Ilość zużytych opakowań: 1

Suzanne
    11 maja 2008 o 22:56
    Sredni, ale dziala
    Nazilza na kilka godzin, niespecjalnie pachnie, stosunkowo szybko sie wchlania, jest bardzo wydajny, opakowanie szczelne, choc brzydkie. Bardzo dobra relacja jakosci do ceny, choc nie robi nic ponad oczekiwane minimum. Krem Kawior i Trufle, w podobnej cenie, choc mniej wydajny i w mniejszej ilosci, bardziej zachwyca. Używam tego produktu od: 2 miesiecy Ilość zużytych opakowań: 1
    Używa produktu od:rok lub dłużej

invissible
    29 października 2007 o 21:01
    4 / 5
    Fajny
    Bardzo fajny kremik do rąk. Ma przyjemną konsystencję; nie jest tłusty; szybko się wchłania; od razu po użyciu ma się wrażenie, że dłonie są gładsze; dość fajny zapach, choć mógłby być ładniejszy; przy używaniu na dłuższą metę rzeczywiscie poprawia stan skóry; bardzo wydajny, używam go na spółkę z mamą już od dawna i nadaljest go dużo. Używam tego produktu od:daaaawna Ilość zużytych opakowań: chyba 3

Nati femme fatale
    1 marca 2007 o 12:29
    4 / 5
    aksamitny
    Chciałoby się powiedzieć o nim: zwyczajny, przeciętny, jak to krem do rąk, ale jednak jest coś, co wyjątkowo mi się w nim podoba.W przeciwieństwie do balsamów, krem do rąk musi być dla mnie raczej lekki i rzadki, by natychmiast wchłonął się w skórę dłoni i ważne jest wyraźnie odczuwalne działanie.Ten krem zaraz po nałożeniu zmiękcza skórę i wygładza ją, świetnie odżywia, nie pozostawiając przy tym tłustej powłoki.Pachnie całkiem przyjemnie. Traktuję ten specyfik, jako jeden z lepszych w swojej kategorii. Używam tego produktu od:kilku miesięcy Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

syrenka
    16 maja 2006 o 21:03
    niezły
    zużyłam dwie próbki kremu (2x 5ml), i stwierdzam następująco: krem jest lekki, ale nie wodnisty, ładnie pachnie, delikatnie (bzami?), pozostawia delikatną warstwę na dłoniach, o ile na zewnętrznej stronie nie przeszkadza mi to, o tyle na wewnętrznej jest (dla mnie) koszmarne, dlatego nie stosuję na całe dłonie; sprawia, że dłonie są gładkie, lekko zmiękcza skórę, nawilżanie: tu mam zastrzeżenia, raczej intensywne nie jest, nie jestem pewna czy z bardzo suchymi dłońmi by sobie poradził, dla moich jest prawie satysfakcjonujące dłonie wyglądają na zadbane i lekko rozjaśnione (?)