Body Performance, Anti-Cellulite Visible Contouring Serum

Body Performance, Anti-Cellulite Visible Contouring Serum

Serum ma potrójne działanie:
- Naturalny enzym skóry pomaga zredukować wrażenie skóry nadmiernie otłuszczonej, pokrytej wgłębieniami. Wydajność skóry zostaje podniesiona dzięki wyjątkowemu kompleksowi termogenicznemu, wrażenie cellulitu zostaje rozproszone. Zwiększona jest naturalna funkcja wspomagająca skórę, co zapobiega ponownemu wypychaniu cellulitu pod jej skóry.
Jest to możliwe, ponieważ jest to pierwszy produkt, który walczy z dwoma podstawowymi przyczynami powstawania cellulitu - z zaburzeniem struktury kolagenu oraz z nadmiernym poziomem nagromadzonego tłuszczu.
- Natychmiastowy atak na cellulit: to lekkie serum pozostawia na skórze wrażenie chłodu i natychmiast przystępuje do walki z cellulitem. Silne składniki, takie jak zioła St Paulswort zapobiegają rozpadowi kolagenu, podczas gdy pentapeptydy przywracają naturalną produkcję kolagenu i wzmacniają osłabioną skórę. Wydajność skóry poprawia się do 40% w ciągu zaledwie 4 tygodni.

Serum świetnie ujedrnia

Kosmetyki Estee Lauder należą do moich ulubionych , dlatego też bez zastanawiania zakupiłam serum. Tak jak już wspomniała wyżej koleżanka Serum jest dosyć gęste do aplikacji na jedna nogę zużywałam 1-2 pompki . Pomimo że kosmetyk jest wydajny ( stosowałam raz dziennie) przy zaleceniach producenta dosyć szybko by się skończył(2x dziennie). Polecam jednak ten produkt ponieważ jako jedyny z wcześniej zużytych dawał mi satysfakcje przy nakładaniu-natychmiastowy efekt ujędrnienia -skóra po nałożeniu preparatu jest jakby bardziej zwarta . wcześniejsze zużyte antycellulitowe preparaty nie dały mi takiego efektu. Sadze ze przy czestszym stosowaniu efekt byłby 100 razy lepszy. Niestety minusem jest cena. Polecam Produkt bardzo , mimo że nie wiem czy zmniejszyl mi się po preparacie cellulit-nogi za to ujedrnily się bardzo.

Używam tego produktu od: jednego miesiąca
Ilość zużytych opakowań: skonczylam pierwszy

nie zachwyca

Konsystencja gęstsza w porównaniu do antycellulitów które do tej pory używałam.
Dobrze chłodzi delikatnie wygładza i jak za ta cenę niestety uważam że za mało wygładza.
Bardziej byłam zadowolona z Lancome Sculpturale a jest tańszy od Estee…Przy regularnym stosowaniu - rano/wieczorem starcza maks na miesiąc

Nie zawiodl!! podreperował

Kupilam bedac w kraju gdzie wszystko jest o wiele tansze i cena tego preparatu nie odstraszyla. Ale do rzeczy: sprawdzil sie pięknie wygladza naskorek, skora zrobila sie sprezysta, drobniutki cellulit( bo taki posiadalam na pupie) zniknąl. Nie cwiczylam nie odchudzalam sie a pieknie wysmuklil cialo jakby zbił je (ja jestem bardzo szczupla ale efekty naprawdę są widoczne). Nie wiem jak sie spisze przy duzym cellulicie czy grubszym ciałku, ale dla poprawy skóry u chudzielców którym nie chce sie ćwiczyc. Super

Używam tego produktu od:miesiaca

Peeling do ciała

jestem zadowolona

jestem zadowolona i to bardzo. KOsmetyk spelnij moje oczekiwani w tym zakresie w jakim ja sie przykladalam do dbania o siebie.
Przedewszytskim skore mam napieta i jedrna - taki rezultat pojawil sie po 2-3 dniach stosowania - rano i wieczorem jak nakazuje producent.
Kosmetyk ma miły zapach, dobrze sie wchlania - faktycznie ubrac mozna sie odrazu, chlodzi czasem mocnej czasem slabiej (zalezy czy uzyje sie go zaraz po prysznicu czy odczeka chwilke) - jest srednio wydajny - mam go niecaly miesiac i oceniam ze to opakowanie stosowane dwa razy dziennie - na brzuch, uda, posladki i łydki wystarczy na okolo miesiac - ale w tym okresie stan skory widocznie sie poprawia - co do chudniecia trudno mi powiedziec bo nie cwiczylam i nie ograniczalam diety - ale nie wierze ze schudne od mazidla wiec chcialam cellulit zlikwidowac i to udalo sie w duzym stopniu. Jestem z niego zadowolona zwlaszcza ze dozownik pozwala precyzyjnie odmierzyc ilosc nie zyzuwajac nadmiaru - ale cena zabija! 230 zl to majatek - chyba potestuje tanszego YR dla odmiany :)