Skin Mood, Affini Krem pod oczy SPF 10

Skin Mood, Affini Krem pod oczy SPF 10

Rozjaśnia i wygładza skórę w okolicach oczu. Zawiera CottonPro o działaniu nawilżająco – łagodzącym oraz diosminę o działaniu przeciwrodnikowym i zmniejszającym cienie i obrzęki w okolicach oczu. Krem wykazuje również istotne działanie przeciwzmarszczkowe. Badania in vivo prowadzone w Centrum Naukowo - Badawczym Dr Irena Eris dowiodły, że już po tygodniu stosowania kremu głębokość, objętość i liczba zagłębień oraz zmarszczek zmniejszyła się o 29,5%. Krem doskonale się wchłania i pozostawia skórę delikatną, idealnie gładką i miękką w dotyku.
Polecamy go do pielęgnacji na dzień i na noc. Stanowi doskonałą bazę pod makijaż. Faktor ochrony przeciwsłonecznej skutecznie chroni skórę przed działaniem promieni UV.

Cena: 54,40zł / 15ml

Nie zachwycil mnie

Krem ma przyjemna konsystencje. Nawilzanie jest przecietne. Nie zauwazylam zadnych zmian jesli chodzi o wygladzanie drobnych zmarszczek. Filtry zawarte w kremie niesamowicie podraznialy mi oczy.

Używam tego produktu od:nie uzywam

nie pomaga i nie szkodzi

krem nie podraznia,nawilza skore,ale jakiegokolwiek dzialania przeciwzmarszczkowego nie zauwazylam-mam minimalne zmarszki-nie poradzil sobie z nimi,wiec jesli juz go stosowac,to zapobiegawczo,plus za filtr i za wydajnoscUżywam tego produktu od:ok.8 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Żadnych zmian, to po co używać

Kupiłam go w promocji razem z opakowaniem Duo Affini Krem SPF 10 i Duo Affini Regulator.
Konsystencja i zapach ok, ale poza tym... zero różnicy przed i po stosowaniu.
Nie uczulił mnie ani nie spowodował żadnych negatywnych skutków, ale też nic szczególnie pozytywnego się nie stało, chociaż nawet pół roku cierpliwie odczekałam, żeby go pochopnie nie oceniać.
Lepszy od odpowiednika Dermiki przynajmniej o tyle, że nie zepsuł się w ciągu miesiąca :P

Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

depilacja metody

badziewie

Kupiłam ten krem z nadzieją,iż po serii nieudanych prób z kremami pod oczy (poczynając od tych z niższej półki i na "wysokopółkowych" kończąc) ten okaże się chociaż jako tako trafiony.Niestety ,moje nadzieje okazały się po raz kolejny płonne.Krem ma średnio gęstą konsystencję i dosyć szybko się wchłania. Przez pierwszy tydzień stosowania wywoływał u mnie bezpośrednio po aplikacji dosyć silne łzawienie; o ile wieczorem było to jeszcze do zaakceptowania, to rano uniemożliwiło mi skutecznie wykonanie makijażu oczu.Kiedy już chciałam krem wywalić do kosza (gdzie zresztą od początku było jego miejsce) łzawienie w cudowny sposób ustąpiło.W ciągu kolejnych dwóch miesięcy stosowania go (i oczekiwania na jakieś rezultaty) nie zauważyłam najmniejszej poprawy w kondycji swojej skóry.Krem prawie w cale nie nawilża.Nie wykazuje najmniejszego nawet działania przeciwzmarszczkowego (po nałożeniu lekko napina skórę,co daje pozorny efekt wygładzenia trwający jakieś..15 min).Odnoszę wrażenie,że drobne zmarszczki,jakie posiadam ,pogłębiły się w widoczny sposób trakcie jego stosowania (wiążę to z kremem bo w moim wieku tego typu zmiany jeszcze nie postępują w takim tempie).Ponadto krem jest stosunkowo drogi.Nie polecam...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:niecale 1

Bez zastrzeżeń

Dobry. Nawilża nieźle, wygładza, koi. Szybko sie wchłania, można szybko zrobić makijaż. Nie podrażnia, widocznie zmniejsza obrzęki. Rozjaśnienia okolic oczu jakoś nie zauważyłam, ale pogorszenia sytuacji tez nie było (a ostatnio nie sypiam zbyt dobrze). Zmarszczek jeszcze nie mam ( Dzięki Bogu) więc działania przeciwzmarszczkowego nawet nie mam jak ocenić.

Diabelnie wydajny.

Używam tego produktu od: czerwca

Kojący

Przestalam sie rano budzic z podpuchnietymi oczami - co zdarzalo mi sie wczesniej bardzo czesto. Krem zredukowal tez znacznie widocznosc moich cieni pod oczami. Dobrze sprawdza sie stosowany pod makijaz, ladnie sie wchlania i jest bardzo wydajny. Nie uwazam, zeby przy takim poziomie wydajnosci jego cena byla wygorowana.
W moim przypadku po uzyciu tego kremu nastepuje natychmiastowe uczucie "wypoczecia" oczu - pewnie ze wzgledu na jego wlasciwosci nawilzajace.
Nigdy mnie nie podraznil ani nie spowodowal lzawienia.

Zmarszczek poki co nie mam - nie tworza sie tez zadne, wiec krem w zasadzie spelnia swa "przeciwzmarszczkowa role" :)

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

db+,ale z chęcią kupię lepszy

Jako, że niebawem koncze 25 lat a to jedyna chyba seria dla +25 zakupilam cala serię tychże kosmetyków.
Generalnie krem jest szalenie wydajny, minimalna kropelka starcza na całą powierzchnię wokół oczu.
Delikatny zapach i konsystencja też przyjazna. Jednak zarówno ja jak i koleżanka przy nałożeniu na noc odczuwałyśmy łzawienie oczu - nie da się długo czytac książki :( ale rano oczka są ładne, wypoczęte.
Trudno mi powiedzieć czy spłyca zmarszczki - ja mam na tym punkcie obsesję więc nie chcę zbyt surowo ocenic stac az 4 gwiazdki, ale jak dla mnie to mam zmarszczki (minimalne jak mialam), ale mam :) no cóż... nie wiem czy powinnam oczekiwac ze znikną
pozdrawiam, może dla którejś z Was będzie IDEALNY ;)Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 6ml

Wysusza

Lubię używać całych linii, ale w tym przypadku krem pod oczy zupełnie nie dla mnie. Po miesiącu stosowania skóra po oczami pogorszyła się ! :( Strasznie mi ją wysuszył. A ponieważ mam małą obsesję na punkcie zmarszczek pod oczami (tzn pilnuję żeby nic się nie pojawiło ;) ) to szybko zauważam jak coś się dzieje. Pewnie jestem już na niego za stara ;) Wracam do bogatszych kremików ReAct i Bio Performance Shiseido.

Używam tego produktu od:po miesiącu - kosz na śmieci
Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1/4

miał pomóc ale nic z tego...

Ten krem zaproponowała mi Pani w Sephorze-miał mi pomóc na wysuszoną skórę wokół oczu i zmarszczki mimiczne.Niestety efekty marne a nawet odwrotne do zamierzonych-zmarszcki są nadal widoczne i nie wiem nawet czy nie bardziej...Ja nie jestem zadowolona.

Używam tego produktu od:1,5miesiąca

Spełnia swoje zdanie

Jest to jedyny krem pod oczy, który nie wywołuje u mnie puchnięcia, sińców jak po bójce i czerwonych plamek i suchych skórek, a naprawdę próbowałam już wielu. Jedna z przedmówczyń napisała, że skład ma zwyczajny - może właśnie dlatego nie podrażnia, zresztą mi wszystko jedno, dlaczego, ważne, że działa. Używam go zawsze na noc i czasami na dzień, rano oczy są wypoczęte, nie mam cieni pod oczami, do których mam ogromną tendencję, skóra jest nawilżona, napięta, wygładzona. Nadaje się pod korektor pod oczy, chociaż nie zawsze jest mi już potrzebny :) Ma bardzo wygodne opakowanie z pompką, jest niesamowicie wydajny. W porównaniu z innymi kremami pod oczy, których używałam, ten jest naprawdę niedrogi, a poza tym spełnia swoje zadanie znakomicie. Zmarszczek jeszcze nie mam, więc nie wypowiadam się, ale może zapobiegnie ich pojawieniu się naprawdę dobrym nawilżeniem.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego - bardzo wydajny!

edit: znalazłam lepszy krem, więc zabieram gwiazdkę. Mimo wszystko ten nadal uważam za porządny produkt :)

godny polecenia...

mam cerę wrażliwą i nie wszystkie kremy toleruję. kupiłam ten krem bo miałam już kilka produktów z Erisa i nigdy do tej pory się nie zawiodłam.jest bardzo dobry. po kilku tygodniach codziennego stosowania widzę poprawę wokół oczu. zmarszczki się wygładziły i stały się mniej widoczne. a dzięki aplikatorowi możemy dozować ilość kremu taką jaka jest nam potrzebna.
jedyna jego wada- jest dość drogi.Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

może być

szukałam czegoś pod oczy i natknęłam sie na ten kremik.
nie jest zly, trudno powiedzieć czy spłyca zmarszczki i redukuje cienie, wydaje mi sie ze jednak tak, oczka wygladaja całkiem całkiem:), mozna uzywac pod makijaz, nie rozmazują sie cienie na nim, i w moim wypadku zupełnie, ale to zupelnie nie podraznia oczu, w sumie polecam, ale raczej do niego nie wróce, z zasady nie uzywam 2 razy tego samego kremu... jest bardzo wydajny