Skin Mood, Affini - Tonik

Skin Mood, Affini - Tonik

Według producenta: Zapewnia skórze codzienną świeżość. Zawiera wyciąg z alg oraz kompleks SebumattTM o działaniu redukującym wydzielanie sebum i matującym. Delikatnie usuwa zrogowaciałe komórki naskórka, odświeża i rozświetla skórę.

Cena: 32,50 zł / 200 ml

Produkt dość dobry

Szczerze mówiąc nie jest to rewelacyjny produkt, ale nie mogę na niego narzekać. W zasadzie używam całej tej serii. Nie uczula, nie podrażnia, ładnie nawilża, ma delikatny zapach. Jedyny minus to fakt, że cała seria tych kosmetyków ma zmniejszyć wydzielanie sebum, a u mnie strefa T niestety strasznie się błyszczy, ale porównując do innych serii kosmetyków jakie używałam ten jest zdecydowanie najlepszy. Dodatkowy plusik za wydajność, starcza mi na dość długo

Dodano 04.08.2010
Nie dokonam już ponownego zakupu tej serii ponieważ znalazłam jak dla mnie lepszą (3 kroki Clinique), ale mimo wszystko produkt dość dobry więc polecam!

Używam tego produktu od: 1 roku

Bardzo dobry tonik.Matuje i nawilża. Po przetarciu twarzy tonikiem, od razu jest matowa, i gładka. Wcześniej używałam toniku Niva i nie było takiego efektu. Chociaż cena jest wygórowana w porównaniu z innymi tonikami, to jednak warto. Jest wydajny.Ładnie pachnie.Jestem bardzo zadowolona z tego toniku.Używam tego produktu od: miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1-go

Minęło trochę czasu jak go miałam. Dalej uważam,że to dobry tonik, godny polecenia, jednak w międzyczasie znalazłam lepszy produkt dla mnie, dlatego już go nie kupie.

absolutnie******

Tonik jest znakomity- dokładnie oczyszcza skórę po mleczku, jest delikatny, przyjemnie pachnie. czy matuje- nie wiem, bo tego raczej nie zauważyłem. nawilża. Cenna rekompensuje wydajnośc- używam od 1,5m-ca i zostało mi jeszcze jakoieś 1/3 opakowania. Warto inwestowac w kosmetyk polskiej firmy.

Używam tego produktu od:1,5 m-ca
Ilość zużytych opakowań:prawie całe jedno

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 01

tylko dobry

Tonik, taki sobie po prostu mógłby być lepszy. Odświeża, ładnie pachnie, ma ładne opakowanie, pozostawia wg. mnie pudrowy efekt na twarzy, co mnie osobiscie troszkę przeszkadza i za słabo nawilża.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Przyjemny

Przyjemnie uspokaja skórę, do tego ładnie pachnie. Nie matuje. Przynajmniej stosowany w pojedynkę. Używam razem z żelem i kremem i jestem zadowolona z działania.

Używam tego produktu od:3 m-cy

bdb

Nie matuje, ale bardzo dobrze nawilża, uspokaja, do tego podoba mi się jego zapach. Minusem użycia jest zakręcana butelka; ma to zapewne być "luksusowe", a więc "bez pośpiechu, z namaszczeniem", ale wolę szybko otwierające się pojemniki.

Zachęcona pięknym opakowaniem!

Tak-właśnie zachęcona pięknym opakowaniem i jeszcze piękniejszą kampanią reklamowa skusiłam się ..ehh nie na 1 produkt ale całą serię ..piekne pudełko za 70 zł z tonikiem i dwoma kremami.Porażka.Nie widać wogóle efektu matowienia twarzy a po 3 dniach stosowania pełno wyprysków na skórze!!!!Zgrozo i tak jak zachęca producent ..mam cerę mieszaną i wiek odpowiedni..co jest nie tak!???!Moja naiwnośc na reklamy!!!!!

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:nigdy więcej!

Zwykly tonik

Nie mam pojecia dlaczego Eris wypusil na rynek te serie???Jedyne co urzeka w tej linii to piekne opakownia i bardzo dobra kampania promocyjna.Dzialanie natomiast zadne.Owszem,nawilza,ale ja dla swojej tlustej cery chcialabym czegos matujacego a ten produkt zupelnie tego nie gwarantuje.Byc moze sprawdzi sie na cerach mieszanych.Plus za napisy w jezyku angielskim i za to,iz nie pogorszyl stanu cery.

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1