Skin Mood, Duo Affini Regulator

Skin Mood, Duo Affini Regulator

DuoAffiniRegulator - serum inteligentnie regulujące natłuszczenie skóry oraz wyrównujące profil wydzielania sebum. Zawiera innowacyjne mikrokapsułki AFFINISPHERES, które otwierają się w miejscach ulegających przetłuszczaniu (intensywność tego procesu uzależniona jest od fazy cyklu), uwalniając substancje czynne o działaniu zmniejszającym tendencję do powstawania wykwitów. Żelowy wyciąg z krasnorostów doskonale nawilża i dostarcza skórze niezbędnych pierwiastków śladowych oraz makroelementów.
DuoAffiniRegulator II doskonale się wchłania, pozostawiając skórę aksamitnie gładką i matową.

Cena: 64,50zł / 30ml

Świetny!

Żel (bo taką ma konsystencję) jest świetny. Bardzo dobrze nawilża, świetnie matuje i napina skórę. Wchłania się szybko, zabiera mu to ok. 5 minut. Na tę warstwę nakładam krem z tej samej serii (a właściwie z zestawu, bo kupiłam je razem), który równie szybko się wchłania i po nałożeniu pudru po raz pierwszy od wielu lat w ciągu całego dnia nie musiałam dodatkowo matowić skóry bibułką lub przypudrować noska (w moim wypadku przede wszystkim czoła). Jestem wniebowzięta, bo takich rewelacji ze strony żadnego produktu nigdy bym się nie spodziewała. Brawo Eris !!

można sobie darować

Miałam 4 miniaturki tego kosmetyku i przyznaję się, że nie byłam w stanie zużyć ich do końca - nie miałam już siły.

Spodziewałam się poprawy mojej cery, mniejszego przetłuszczania i świecenia. Niestety żadna z tych obietnic producenta nie została spełniona.

Sam krem ma fajną konsystencję i dobrze się rozprowadza i wchłania, ale poza tym nie widzę żadnych plusów.
Po za tym po raz pierwszy miałam problemy z nałożeniem podkładu (wałkował się!), co w przypadku innych kremów nie miało miejsca.

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
Ilość zużytych opakowań:dwie miniaturki po 15ml

Porażka

Kupilam wstępnie tylko serum aby sprawdzić czy działa,a jeśli tak, ewentualnie dokupić krem. Nawet jeśli lepiej kosmetyki stosować w duecie, jeden też powinien zadziałać.
W moim przypadku serum zupełnie się nie sprawdziło: nie reguluje wydzielania sebum, jeśłi nawet nawilża - to słabo. Oczywiście w bajki "dopasowuje się do nastroju skóry" i tym podobne teksty nikt rozsądny nie wierzy.
Ten kosmetyk, podobnie jak zestaw Erisa do mikrodermabrazji to zdecydowanie przerost formy nad treścią. Dużo szumu, mały efekt za niemałe pieniądze.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Eris film 2

najlepszy jaki mialam

po pierwsze to chce zaznaczyc ze opisuje zestaw: krem i regulat bo przeciez stosuje sie je razem. a w tytule jest tylko regulat...jest to najlepszy kremik jaki kiedykolwiek mialam. pieknie pachnie, super nawilza, dopieszcza moja skóre w kazdym calu.
zaraz po aplikacji skóra jest rozswietlona, promienna i naprawde piekna jak nigdy wczesniej. do tego zauwazylam ze doskonale zweza pory skórne, regulat dozuje w zaleznosci od cylku mnie i wiecej gdy skóra mi sie bardziej przetluszcza i spisuje sie swietnie bo matowi i blyszczenia nie widac. tylko zdrowy delikatny blask. dodam ze mam 27 lat i skóre raczej mieszana i z przetluszczaniem sie niegdy nie mialam za duzych problemów.
ja jestem bardzo zadowolona. a na cene nie narzekam bo przewaznie kupuje próbki co wychodzi o polowe taniej:)

Używam tego produktu od:paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 1 pelnowymiarowy zestaw i duuuzo próbek

czegoś mi brak

No cóż... sądziłam, że to idealna para regulator i krem dla +25, ale szału nie narobił.
Stosuję regularnie
+ delikatny zapach
+ przyjmna konsystencja
+ wydajny (ale jak się nakłada 2 to tę wydajność trochę inaczej się rozumie i mimo wszystko trzeba mnożyć razy 2)
ale...
- wedlug mnie nie matuje a rozświetla
- jest dosc drogi (trzeba kupic zestaw)
- nakładanie 2 w kombinacji mieszanej lub najpierw jeden a pozniej drugi jest zabawne tylko na początku, później zniechęca

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużywania pierwszego zestawu

Cudów nie zdziałał, ale...

Używam go razem z kremem. Po blisko 3 miesiącach mogę stwierdzić, że działa a i owszem, tylko chyba nie tak jak sobie wyobrażałam. Matuje, ale nie na długo. Niemniej cera rzeczywiście jest w miarę jednolita przez cały czas. Chyba trochę uspokaja hormony ;) Co ważne pomimo matowienia dobrze nawilża. Szkoda tylko, że nie ma działania przeciwzmarszczkowego :( bo w moim wieku.... ;) to już raczej ku takim mazidłom się skłaniam.Używam tego produktu od: 3 m-cy

13.04.2007
Odejmuję dwie gwiazdki. Wygląda na to, że przestał działać ! Po pół roku stosowania cera wróciła do stanu sprzed ery Affini. Nieładnie :/

Przerost ceny nad treścią

Ogólnie bardzo lubię firmę Eris - jest to najlepsza polska firma, której kosmetyki wypróbowałam. Ostatnio jednak zauważyłam tendencję do produkowania coraz to bardziej udziwnionych i droższych gadżetów. Ze względu na błyskawicznie rosnące ceny, jakość tych nowych produktów (dobra - bez zmian) staje się (w skali względnej) coraz gorsza. Takim gadżetem (albo takimi gadżetami) jest własnie ta seria. Oto plusy i minusy regulatora (którego używam w połączeniu z kremem):
+ nie uczula
+ nie sprawia, że cera staje się szara
+ ładne opakowanie
- nie spełnia żadnej z obietnic producenta (czyli matowienie - a nie mam szczególnie tłustej cery! i zmniejszenie się ilości wykwitów)
- jest to "połówka" jednej całości (razem z kremem), co sprawia, że wydatki są podwójne, bo trzeba kupić oba.
- jeśli nie używa się toniku (jakiegokolwiek, niekoniecznie z tej samej serii), przesusza skórę
- bardzo mnie irytuje mieszanie kremu i regulatora na dłoni
- ilość regulatora/kremu w opakowaniu (30 ml każde) jest po prostu śmieszna
Podsumowując: krem i regulator są ok, ale po co tyle wydać? Za o wiele niższą albo nieco niższą cenę można dostać tyle równie dobre albo lepsze kosmetyki!

Używam tego produktu od: 2/3 (?) miesięcy
Ilość zużytych opakowań: używam równocześnie wszystkich produktów serii: żelu do mycia twarzy, toniku (szybko się skończył), regulatora i kremu. Właśnie kończę ten pierwszy zestaw.

Trudne początki

Początkowo dałabym do ***, ale podwyższam do ****
Nakładam i serum, i krem na dzień.
Plusy:
*matowi na cały dzień, nie wysuszając mnie

Minusy:
*absolutnie pod podkład, bo nie czyni cery piękniejszą INSTANT

Inne:
*pachnie niezbyt ładnie, a jest drogi --> wymagam sporo
*nie łagodzi cery w problematycznych dniach
*drogi

Myślałam, że będzie to jakieś cudo, a okazuje się, że to dość zwykły specyfik.
Acha - używam regulatora i kremu

Używam tego produktu od:miesiąc
Ilość zużytych opakowań:1.

więcej nawilżania!

Ucieszyłam się, że ktoś w końcu wynalazł takie cudo. Ja zawsze miałam na półce dwa kremy - część dni w miesiącu używałam takiego do cery suchej a część lżejszego do normalnej/mieszanej. Zakupiłam od razu zestaw krem, serum i żel do mysia twarzy. Od początku byłam zadowolona, lekki mat, komfort skóry, wszystko ładnie. Po dwóch miesiącach trafiłam do centrum Eris do kosmetyczki na oczyszczanie skóry, pani zbadała najpierw poziom nawilżenia i ...o zgrozo, okazało się, że mam odwodnioną skórę! Powiedziałam, że od dwóch miesięcy używam tylko tych kosmetyków więc nie ma możliwości żeby coś innego mi zaszkodziło. Pani niestety przyznała mi rację. Od tej pory resztki kremu i serum stoją na półce, kiedy przywrócę skórę do równowagi to będę od czasu do czasu sie nimi smarować żeby wykończyć opakowania. Generalnie nie są to złe kosmetyki, ale cerom wrażliwym czy skłonnych do przesuszeń radzę się dwa razy zstanowić przed kupnem.

Używam tego produktu od:2,5 mieisęcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszych opakowań