Nivea Bath Care, Kremowy płyn do kąpieli Milk & Honey

Nivea Bath Care, Kremowy płyn do kąpieli Milk & Honey

Kąpiel przynosi ulgę zmęczonemu ciału i pozwala ukoić myśli. Ta przyjemność może zamienić się w prawdziwą rozkosz dla ducha i ciała, jeżeli do kąpieli dodamy nowy Kremowy Płyn do kąpieli Milk & Honey z serii NIVEA Bath Care.
Kremowy Płyn Milk & Honey nie tylko relaksuje, ale też skutecznie pielęgnuje skórę podczas kąpieli, a delikatny, kremowy zapach naturalnego miodu pomaga oddać się przyjemnym rozmyślaniom.
Miód przyspiesza regenerację skóry, a zawarte w nim substancje wykazują działanie antybiotyczne. Kremowy Płyn do kąpieli Milk & Honey NIVEA Bath Care jest szczególnie polecany do skóry suchej.
Dzięki zawartości miodu oraz mleczka do pielęgnacji ciała, płyn ma szczególnie kojący wpływ na suchą i podrażnioną skórę.
Zaczerwieniona od zimna, piekąca czy szorstka skóra z wdzięcznością powita kąpiel w pachnącej i kojącej pianie Płynu Milk & Honey.
Kremowa, bogata w składniki odżywcze piana pielęgnuje skórę i długotrwale ją nawilża. Po kąpieli z dodatkiem tego płynu skóra jest jedwabista w dotyku i zrelaksowana.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Sodium Laureth Sulfate, Propylene Glycol, Cocamide DEA, Cocamidopropyl Betaine, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Sodium Benzoate, Trisodium EDTA, Citric Acid, Sodium Salicylate, Isohexadecane, Benzophenone-4, Glycerin, Mel, CI 13015, CI 14720

Cena: ok. 12,50 zł / 500 ml

dobry, lecz niewydajny

Uwielbiam zapach i konsystencję tego płynu, chętnie używałabym go jako żel pod prysznic. Połączenie miodu i mleka przyjemnie pielęgnuje skórę, szczególnie w okresie jesienno-zimowym;

Niestety produkt okazał się trochę niewydajny. Bez problemu można znaleźć tańszy zamiennik, o podobnej jakości. Średnio się pieni, musiałam go sporo wlać do wanny;

Na plus ładny zapach, gęsta, delikatna konsystencja; nadaje się do wrażliwej, suchej skóry. W żaden sposób jej nie podrażnia. Jakość płynu jest w porządku.

ładny zapach

Kupiłam go dawno temu głównie ze względu na żadno spotykaną wtedy dwuwarstwową konsystencję :)
I bardzo się rozczarowałam, że przed wlaniem do wanny trzeba go było wymieszać;)
Płyn ślicznie pachniał ale niestety słabo się pienił.
Dzięki niemu skóra nie wysuszała się podczas kąpieli.
Przyjemny był ale koszmarnie niewydajny. Mimo wszystko chętnie bym do niego wróciła. Ale zdaje się, że już nie można go kupić...

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Nic szczególnego...

Zapowiadał się świetnie - fajny pomysł i to mleczko u góry..aż miło było popatrzeć - szkoda że na tym koniec..

Parę recenzji niżej zostało zawarte doładnie to co sama chciałabym powiedzieć :) :

1.nie pieni się wystaczająco,prawie wcale - wydajność przez to jest bardzo niska,dolewam go i dolewam a on wciąż opada ;)
2. nie pachnie tak jak oczekiwałam -ładnie, choć baaardzo delikatnie, ledwo wyczuwalnie
3.powstała pianka bardzo szybko znika
4. jest nie wydajny

Dla skóry jest ok, nie podrażnia, kapiel z nim jest bardzo przyjemna ale tylko przez te parę chwil kiedy piana jest rzeczywiście gęsta i pachnąca.. :(

Więc głównie za bardzo duży rorzut pomiędzy ceną a jakościa i wydajnością - **

Używam tego produktu od:

Studio fryzur włosy upięte jak Heidi Klum

Nie za tę cenę...

Dałam trójkę, ale że płyn ledwie się zaczął, a już się skończył, więc dwa... :/

Plusy:
- kremowa konsystencja
- zapach, aczkolowiek zbyt delikatny i mało żywotny
- skóra reaguje na niego dobrze

Minusy:
- za drogi jak na tę jakość i wydajność
- wydajności zero - jak napisał producent, płyn starcza na 8-10 kąpieli
- kiepsko się pieni - żeby pachniało i cokolwiek się zapieniło trzeba go wlać sporo;

Spróbowałam i dziękuję. Więcej nie kupię. Za mało piany, za mała wydajność, za wysoka w stosunku do minusów cena.
Generalnie - niemiłe zaskoczenie. :(
Palmolive (tańsze i 500ml) mam ho ho, a ten płyn wyszedł był w 10 dni. :/

Używam tego produktu od: 10 dni i więcej nie będzie, bo się skończył
Ilość zużytych opakowań: 1 i to by było na tyle

Niezbyt :/

Kupiłam zachęcona nazwą mleko i miód oraz dwufazową formułą ;-)

1. nie pieni się wystaczająco,prawie wcale :(
2. nie pachnie tak jak oczekiwałam,zapach poprostu mi się nie podoba
3.powstała pianka bardzo szybko znika
4. jest nie wydajny ( dla mnie to plus ;-) )

Już go nie kupię.
Wole olejki,albo bardziej treściwe płyny./
Używam tego kosmetyku od/ ilość zużytych opakowań:pierwsze dobiega końca.

18.03.2005

Jest <b>niesamowicie </b> nie wydajny-beznadzieja!

mmmmm

kupilam go 2 lata temu w zimowej promocji :D. bardzo mi sie podobal, zapach w porzadku, móglby byc lepszy! odprezajacy, lekko nawilza. niestety musialam itak uzyc balsamu po kapieli, ale napewno go znów kupie

cud miód :)

Piękny zapach - prawdziwie miodowy ;), wydajny, nawilża skórę, nie podrażnia i nie uczula, trochę za słabo się pieni, ładne opakowanie - poręczne :) Dopisuję się do pozytywnych opinii - tylko odejmuję tą gwiazdkę za to, że mógłby się bardziej pienić ! Kąpiel z tym płynem jest wielką przyjemnością, jednak osobiścię wolę wersję różaną ;) Polecam !

gdzie ta piana???

Dziwny ten płyn jak dla mnie. Za taką cenę spodziewałam się czegoś lepszego. Podobnie jak margolci@ uważam, że płyn do kąpieli powinien mieć ładny zapach i dużo piany. Ten płyn ma tylko ładny zapach, bo pienić się to w ogóle się nie pieni. :( Bez względu na to ile go wleję :( Nie zauważyłam też jakiegoś specjalnego nawilżenia skóry.
Płyn dobrze służy raczej jako ozdoba w łazience ;) - ładne opakowanie i 2 warstwy płynu.

A gdzie piana???

Przede wszystkim u mnie w wannie piana znika po jakimś kwadransie całkowicie. A i wcześniej nie ma jej wiele. Mój płyn do kąpieli musi mieć dwie cechy: mnóstwo piany i ładny zapach. Ten ma tylko tę drugą (za to na piątkę z plusem!). Ale brak piany go dyskwalifikuje, jeśli chodzi o następne zakupy. A naprawdę się starałam - raz wlałam z pół butelki. Nie pomogło :(
Za to jego dwufazowość jest fajowa, dlatego trzy gwiazdki przyznam.

ilość zużytych opakowań: jedno

Nijaki?

A mi się niezabardzo podoba, wolę jednak inne płyny, chociaż ciągle jeszcze jestem na etapie poszukiwania ideału - na razie najlepiej sprawdziło się połączenie olejku Avon SSS i lawendowego olejku Bielenda. Urzekł mnie w nim przede wszystkim zapach - dość realistyczne połączenie miodu i...migdałów, duża pojemność i umiarkowana cena oraz bądź co bądź dość nowatorskie połączenie dwóch warstw, które potem okazało się "przekleństwem", jak już Lejka wspomniała płyn szybko się rozwarstwia i wręcz nie sposób go nalać. Płyn w moim odczuciu nie nawilża i nie koi, jest obojętny dla mojej skóry, łatwo się pieni, ale nie jest to gęsta i kremowa pianka jaką lubię - w dodatku zaraz znika, więc co to za przyjemność...Mi wystarczył na ok. 6 - 7 kąpieli, ale jak na 400 ml to i tak dużo, bo płyny do kąpieli o takiej pojemności zużywam zwykle jeszcze szybciej. Zużyłam jedno opakowanie kosmetyku, ale nie kupię go już ponownie.

Sprawdzony

Naprawde miodowo pachnie i bardzo fajnie się w nim pluskać, mnie strasznie bawiło to mieszanie się dwóch warstw, potem oglądałam jak się rozdzielają, hihi :-)

Miodzio

Nie wierzyłam, że może istnieć specyfik, który potrafi myć i nawilżać.Ten potrafi :)Zawsze po użyciu innych produktów myjących miałam wrażenie skóry o "numer" za małej. Pojego uzyciu tego nie ma. Ma rzadką konsystencję. Mi to nie przeszkadza. Bowiem mimo wszystko bardzo ładnie się pieni. Trzeba tylko troszkę uważać jak się go aplikuje na gabkę. Zapach jest taki delikatny. i bardzo dobrze. Miałam do czynienia z Palmoliv'u wersją miodowo mleczną. Tragedia. Strasznie duszące paskudztwo. W tym płynie tego nie ma.