Schwarzkopf 3 Weather Taft, Complete Hairspary, Lakier bardzo mocny

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Complete Hairspary, Lakier bardzo mocny

Efekt 3 w 1: wyraźnie zwiększa objętość włosów delikatnych nadając im perłowy połysk i miękkość kaszmiru, nie obciąża, nie skleja włosów. Chroni włosy przed wysuszeniem, nie powoduje sklejania. Dzięki formule Senso Touch Effect fryzura zachowuje trwałość nawet do 24 godzin a włosy są miłe w dotyku, pełne energii, zyskują pełny połysk zachowując swój kształt. Lakier z liltrem UV, chroni włosy przed słońcem, wiatrem i wilgocią.

Do codziennych i niezbyt wymyślnych fryzur

Bardzo lubię lakiery Taft więc postanowiłam kupić kilka lakierów innej mocy niż 5 aby sprawdzić jak utrzymują włosy. Mogę stwierdzić, że spisuje się nieżle, ale dla bardziej kapryśnych włosów może nie dawać rady.

Zalety:
- cena
- pojemność
- dostępność
- wygodna butelka z bezawaryjnym atomizerem
- dość dobrze utrzymuje fryzurę o ile nie są to wymyślne esy floresy
- nie skleja włosów
- łatwo go wyczesac

Minusy:
- ma dość duszący zapach
- nie wiem czy to nie wadliwa butelka ale na krótko mi wystarczył

Używam tego produktu od: Używałam latem 2014
Ilość zużytych opakowań: Jedno

raczej nie...

zacznę od razu od plusów i minusów żeby nie przeciągać :)

minusy
-nie utrzymuje zbyt dobrze włosów
-trudno ułożyć coś, chyba,że zużyjemy połowę lakieru...
-po większej ilości skleja

plusy
-cena przystępna
-dostępność
-poreczne opakowanie
-do lekkich podkreslen fryzur

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

dla mnie jest dobry

Lakier dobrze trzyma moje włosy - cały dzień. Nie mam problemu z wyczesaniem go później z włosów. Jedyny minus jaki widze to to że jak go sporo napakuje to włosy wyglądaja jakby obsypane brokatem. Efekt byłby fajny gdyby był delikatniejszy. Lakier jest w poręcznym opakowaniu - wygodny w uzyciu, nie wycieka, pryska tam gdzie potrzeba. Jest wydajny i łatwodostępny.

Używam tego produktu od: rok
Ilość zużytych opakowań: dwa

depilacja opóźnianie porostu włosów

Nie polecam

Firma Schwarzkopf zawsze kojarzyła mi się z kosmetykami do włosów o dosyć dobrej jakosci i jakie było moje zdziwienie po użyciu tego lakieru...

Na jego korzysć przemawia łatwy dostęp i wydawałoby się niska cena - jednak, moim zdaniem nieadekwatna do jakosci kosmetyku. Lakier zamknięty jest w poręcznej, zgrabnej butelce o dobrym rozpylaczu.

Sytuacja przedstawia się gorzej, jeżeli chodzi o jego działanie. Włosy utrwalone są na bardzo krótko, po jakims czasie pasemka włosów poprostu się \\\\\\\'wymykają\\\\\\\'. Niestety, lakier jest widoczny na włosach, jeżeli nałoży się go za dużo skleja je w strąki, co wygląda okropnie i nieestetycznie. Faktem jest, że włosy po jego użyciu były lekko nabłyszczone, ale od lakieru do włosów oczekuję przede wszytskim dobrego utrwalenia, a ten sobie z tym nie radzi(a podobno jest on bardzo mocny, jak zapewnie producent).

Kosmetyk nie zapewnia też jakies szalonej objętosci. Nie wiem, czy wyczesuje się go łatwo, bo zawsze już nie było go na włosach pod koniec dnia. Lakier, moim zdaniem, jest całkowicie zbędny, bo nie robi z włosami praktycznie nic. Mocno się na nim zawiodłam, z pewnoscia juz go nie kupię i nie polecam.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata temu

Najlepszy z "Taftów"

To jest jedyny lakier firmy Taft, który nie śmierdzi i który nie skleja włosów, dając fajne elastyczne utrwalenie (razem z pianką Nivei). Doprawdy, nie wierzyłam w to, że moje włosy będą fajnie wyglądać po piance i lakierze. Jeśli ktoś ma proste z natury włosy, które nie są podatne na kręcenie, polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilka

najgorszy jaki miałam

że też zachciało mi się "zdradzić" niveę...
nic sie nie zgadza z tym co obiecuje producent!
pierwsza i główna wada: nie utrwala!!! ile byśmy go nie nałożyli, jedynym efektem jest mega sklejenie i zero utrwalenia, dosłownie nie wiem jak to możliwe.
tak jak poprzednie wizazanki pisały, już o niebio lepszy jest lakier biedronkowy...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Przeciętny

Lakieru używałam na co dzień, do zwykłego uczesania. Chciałam , żeby moje włosy nie fruwały na wietrze i nie były posklejane.
Utrwalenie: niezbyt dobre. po dłuższym pobycie na świeżym powietrzu moje włosy były porozrzucane. Ponadto lakier sklejał moje włosy ( nie pryskałam z bliska). Nie zauważyłam też zwiększonej objętości włosów, tak samo jeśli chodzi o blask. Były jedynie odrobine bardziej miękkie. Uważam, ze są lepsze lakiery SChwarzkopf w takiej samej cenie.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobry ;)

No, nie przesadzajmy, nie jest taki znowu zły :P
Zakupiłam w zestawie z pianką. Skusił mnie

+ ładnie utrwala i niewiele go potrzeba, żeby uzyskać pożądany efekt
+ posiada filtry UV
+ razem z pianką spisuje się bardzo dobrze; włosy są prawie niewzruszone w kontakcie ze śniegiem, co mnie całkowicie zadowala, gdyż moje włosy żyją własnym życiem i uwielbiają się skręcać jak szalone :D
+ nie skleja
+ włosy lśnią i są miękkie

Nie zajrzałam tutaj przed kupnem, lecz nie zawiodłam się i nie rozumiem tych negatywnych opinii... Chociaż w sumie, każde włosy są inne i inaczej reagują na poszczególne kosmetyki.
Mimo wszystko polecam :)

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

ooooo nie

Teraz pluje sobie w brode, ze nie zajrzalam tu przed zakupem w drogerii... Jedne z najgorzej wydanych pieniedzy w moim zyciu, mimo, ze to tylko 10 zl. Jestem az zla na siebie, ze go kupilam - co za dziadostwo...
Psikam i psikam - zero efektu, nawet go nie czuje na wlosach :/ Rownie dobrze moglabym nic z wlosami nie robic. Zero utrwalenia. polysku tez nie zauwazylam, a juz napewno dodawania objetosci. Chyba go wyrzuce, bo nie moge na niego patrzec.
Zawsze uzywam Infinium, ten kupilam na szybko, bo pilnie potrzebowalam a Infinium sie skonczyl i mam - 10 zl w bloto. Nie polecam!

Używam tego produktu od:2 tyg
Ilość zużytych opakowań:zuzylam troche pierwszego, ale nie koncze

subtelny blask

Zaletą tego lakieru jest niewątpliwie nawilżenie i delikatne nabłyszczenie włosów. Nie skleja ich i można je rozczesać nie niszcząc kształtu fryzury.

Wydaje mi się, że nadaje się raczej do krótkich, ewentualnie średnich włosów - długie po pewnym czasie sprawiają wrażenie posklejanych i tłustych.

Generalnie polecam.

Używam tego produktu od: 3 mies.

z zastrzeżeniami

Kupiłam dwupak, bo myślałam, że lakier lepiej się sprawdzi. Zużyłam jeden jak na razie i jakoś nie spieszy mi się do tego drugiego.
Lakier jest poprawny i nic więcej. Żeby utrwalić fryzurę trzeba nałożyć go sporo, przez co szybko znika. Niestety skleja włosy, stają się takie strąkowate i przesuszone.
Ma znośny zapach - tzn. nie dusi mnie w gardle podczas psikania, a to mi się nieraz zdarza w przypadku innych lakierów.
Raczej zakupu nie ponowię, a ten drugi zużyję w bliżej nieokreślonej przyszłości.

Używam tego produktu od:miesiąc

slaby

- utrwalenie zbyt krotkie, chociaz jest niby supermocny (4)
- skleja wlosy - szybko i skutecznie
- zadnego polysku ani miekkosci - wlosy robia sie szorstkie

+ dodaje troche objetosci

Ogolnie nic specjalnego, jesli mialabym jakiegos lakieru uzywac na stale to na pewno nie bylby ten.

Używam tego produktu od: 2 tyg.