Schwarzkopf 3 Weather Taft, Complete Mousse (Pianka bardzo mocna)

Schwarzkopf 3 Weather Taft, Complete Mousse (Pianka bardzo mocna)

Efekt 3 w 1: wyraźnie zwiększa objętość włosów delikatnych nadając im perłowy połysk i miękkość kaszmiru, nie obciąża, nie skleja włosów. Nadaje trwałość nawet do 24 h, włosy są lśniące, a fryzura zachowuje swój kształt. Formuła Thermo-All-Arround-Protection ze składnikami nawilżającymi chroni włosy przed wysuszającym działaniem suszarki.

Nie do końca mnie zadowala

Pianke kupilam z mysla o lokach jakie miala mi utrwalic oraz nadaniu objetosci wlosom. Niestety nic takiego nie zrobila.

+ wydajnosc
+ cena
+ nie skleja wlosow
+ nie obciaza
+ nie wyglada sztucznie na wlosach
+ wygodne opakowanie

- nie utrwala
- fruzyra wytrzymuje bardzo krotko
- nie nadaje objetosci
- latwo z nia przesadzic

No nie bardzo

Niestety pianka mnie nie zachwyciła, a oczekiwałam od niej przynajmniej tych 3 efektów jakie miała zapewnić:

1) objętość - niezadowolająca, a raczej jej brak. Nie mam grubych, jakichś ciężkich włosów więc zadanie było ułatwione, ale niestety tylko w teorii.

2) połysk - ten parametr honoruję 2 gwiazdkami. Zaistniał po użyciu na włosy.

3) brak sklejania i obciążenia- otóż ile bym tej pianki nie nałożyła niestety efekt jaki widzę to oklapnięte i posklejane kosmyki.

Ze swoich doświadczeń niestety nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

przyjemna

Bardzo przyzwoita pianka, stosuję ją właściwie tylko na włosy przy nasadzie żeby pomogła mi zachować odbite włosy od nasady na dłużej i w tym sie bardzo sprawdza :ehem: ode mnie 4 gwiazdki, włosy na prawdę fajnie sie trzymają nawet następnego dnia.

Używam tego produktu od: ok. roku

Co zrobić z włosami pod czapką?

Solidna

Nigdy nie byłam szczególnie zaprzyjaźniona z kosmetykami Taft. Tą piankę kupiłam w sytuacji awaryjnej - była w mocno promocyjnej cenie, więc nie miałam wiele do stracenia. Odstała swoje w szafce, aż, zawiedziona sprayem (żelem w sprayu?) Pantene ProV wyciągnęłam ją i odkurzyłam.
I teraz się dziwię, że kazałam jej tyle czekać...
Jest to bowiem solidny produkt do układania moich miękkich i cienkich jak jedwabne niteczki włosów. Usztywnia je na tyle, by można było z nimi w ogóle cokolwiek zrobić, podnosi, faktycznie dając efekt push-up i utrzymując go przez cały długi dzień, przy czym pod wieczór nie wyglądają wcale na zmęczone i oklapłe. Co ważne: nie zlepia włosów! Czasem pryśnie mi się kulka wielkości orzecha laskowego, czasem o rozmiarze średniej mandarynki - a włosy mam z tych krótszych - ale nie zdarzyło mi się jeszcze zrobić z nich sztywnych i matowych kukuryków.
Co do działania nabłyszczającego: nie narzekam, lśnią, a jakże; nadmienię jednak, że przed pianką traktuję włosy odrobiną eliksiru Kerastase.
Zapachu nie czuję, tłumi go aromat eliksiru.
Wspomnianej na opakowaniu 48-godzinnej trwałości nie potwierdzę, bo z zasady myję włosy codziennie rano.
Przyczepić się mogę jedynie do tego, że okropnie lepi ręce: po aplikacji nie obędzie się bez mycia... Poza tym szafa gra:)

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Kiepska.

Dostałam w prezencie, rzadko używam pianek, bo moje włosy niezbyt je tolerują, głównie zależy mi na podniesieniu fryzury u nasady i dodaniu objętości. Ten kosmetyk spełnia powyższe wymagania - fryzura jest bujniejsza, włosy trochę bardziej odbite od nasady, mimo,że są ciężkie, wizualnie dodaje tego push-upu. Ponadto ułatwia układanie, modelowanie fryzury, za co u mnie duży plus. Bardzo miły, pudrowy zapach, długo utrzymuje się na włosach. Poza tym pianka bardzo wydajna - używam ponad 2 lata i wywaliłam resztkę do kosza. Na tym plusy się kończą - kosmetyk strasznie szkodzi moim włosom - po użyciu są szorstkie, wysuszone na wiór, jakby pozbawione wody i jakiegokolwiek odżywienia. Ciężko się po niej rozczesują, plączą się, co dyskwalifikuje produkt w moich oczach. Ile bym nie nałożyła pianki na włosy, zawsze znajduję posklejane kosmyki, próbowałam nakładać z grzebieniem, dokładnie rozczesywać, niestety, zawsze tworzą się niteczki. Poza tym włosy są po jej użyciu matowe. Podsumowując - zdecydowanie nie polecam, za dużo szkód wyrządza moim włosom, lepiej wychodzę nie stosując rzadnych produktów do stylizacji, niż używając tej pianki.

Używam tego produktu od: ponad 2 lata

pianka jak pianka

Dostałam tą pianke w prezencje, tak napawde trudno mi jest cokolwiek o niej powiedzieć... Pianka jak pianka, jeżeli nie nałozy się za dużo to efekt jest ładny.

Mi efekt objętości utrzymuje sie długo, nieraz nawet dwa dni.

Wg mnie nie skleja i nie wysusza... męcze wlosy dodatkowow prostownica i rozjaśniaczem i wcale nie mam suchych

Można wypróbować ;)

Kupiłam w zestawie z lakierem z tej serii.
Stosuję ją okazyjnie, ponieważ moje włoski i tak już cierpią przy regularnym katowaniu suszarką i
prostownicą :P:P

+ nie przetłuszcza włosów
+ włosy rzeczywiście zyskują połysk :)
+ włosy pozostają miękkie
+ ułatwia stylizację

- wysusza
- objętość utrzymuje się przez chwilę
- skleja włosy

Używam tego produktu od: tygodnia, użyłam 2 razy ;)
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

średniak

Dobra pianka:
-włosy są miękkie
-nie obciąża i nie skleja włosów
-wydajna
-zapach też nie najgorszy

minusy:
-za słabo utrwala fryzurę
-gdzie ten połysk?

Używam tego produktu od: w trakcie
Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Bez szału.

Hmm. Pianka niby bardzo mocna a nie utrwala praktycznie wgl. Na plus ze nie skleja i nie wysusza po dluzszym stosowaniu. Ładnie pachnie, ale to powinno byc malo istotne. ;P ogolnie słaba pianka bo nie spelnia swojej podstawowej roli.

świetny

Używam do naturalnie kręconych i cienkich włosów. Utrwala loki, nie skleja, nie obciąża. Lepszy do kręconych włosów niż pianki specjalnie dla nich przeznaczone Dla mnie ideał. Co do połysku to chyba przesada ale też nie zauważyłam zmatowienia włosów.

Używam tego produktu od: 5 mieięcy

Mniej niż ZERO :(

Na jakimś forum dziewczyny chwaliły złotą piankę Taft, ze jest dobra, nabłyszcza, nie obciąża etc.
Nic z tego. Ta pianka jest fatalna. Po pierwsze, zero utrwalania fryzury , ZERO. Włosy rozwalają sie w 10 minut po wyjściu z domu, bez względu na pogodę. A kupiłam nr 4 Ultra Strong !!!!!!!!!
Po drugie - włosy po tej piance dużo gorzej się rozczesują.
Po trzecie- biada tej , która dołozy odrobinę tej pianki na drugi dzień. Powstaje biaława, krusząca się skorupka. Ja osobiscie trzymam przedziałek w ryzach za pomocą odrobiny pianki. Po rozczesaniu włosów wyglądałam jakbym miała łupież.

Przy tych minusach plusy sie włąściwie nie liczą: Lekko nabłyszcza i nie obciąża włosów.

Używam tego produktu od: kilka razy

Może być.

Generalnia piasnka mocna, utrwalająca, wydaje mi się bardzo wydajna. Coś co nie specjalnie odpowiada mi w tej piance to jej zapach - ale to kwestia gustu. Denerwuje mnie też to że pozostałości po niej lepią się na dłoniach.

Używam tego produktu od:pol roku