Spa Energie Végétale, Ventre plat (Krem wyszczuplający

Spa Energie Végétale, Ventre plat (Krem wyszczuplający

Wyszczuplający preparat do brzucha i bioder zawierający teofilinę roślinną stymulującą pozbywanie się rezerw tłuszczowych, tonizujący żeń-szeń, oraz wyciąg z andiroby, który ogranicza ponowne odkładanie się tłuszczu.

Cena: ok. 100 zl /150 ml

makabra

Na mnie ten kosmetyk niestety nie działa.
Ma fatalną konsystencję, straszliwie się klei i nie chce się wchłaniać.
Do tego wszystkiego ma nieprzyjemny zapach.
Byłam w posiadaniu dwóch opakowań ze względu na promocję, ale strasznie się męczyłam żeby to wszystko zużyć.

Używam tego produktu od:01.12.1008

REWELACJA

Skusiłam się po raz pierwszy na tego typu produkt. Nigdy wcześniej nie stosowałam takich cudeniek. Nie mam problemów z obwisłym brzuchem ale jak wiadomo zawsze coś może być piękniejsze i lepsze:) Po pierwszym zastosowaniu byłam po prostu zachwycona. Przepiękny zapach, szybko się wchłania, idealnie rozprowadza. Przyznam się, że nie stosowałam go regularnie. Zdarzało mi się zapomnieć kilka razy. Nie stosowałam żadnej diety (nie mam tendencji do tycia i nigdy diet nie stosowałam). Jedynymi "wspomagaczami" były brzuszki. Przez tydzień robiłam 200 brzuszków dziennie. To wszystko. Po miesiącu stosowania (a minął on 10.09.2008) straciłam w talii dokładnie 9 mm. DLA MNIE TO KOSMETYK ROKU:)

Używam tego produktu od: 10.08.2008
Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego opakowania

Wypróbuj sama, warto!

Widze, że panie oczekują tutaj cudów.... ;)

Uwaga, zaświadczam wszem i wobec, z ręką na sercu, że produkt ten regularnie stosowany, przy oczywiście racjonalnej diecie (ale nie drakońskiej) naprawdę DZIAŁA!

Brzuch staje się zdecydowanie bardziej płaski i bardziej zbity. Wyobrażam sobie, że przy ćwiczeniach efekt musi być jeszcze lepszy.

Nie osuzkujmy się, cudów nie ma. Jeśli panie licza na to, że taki produkt sam zlikwiduje oponki, to niestety się rozczarują.

Jeśli ktoś chce SKUTECZNEGO pomocnika w diecie - ideał :)
W dodatku, nie rozumiem stwierdzenia, iż produkt jest nie wydajny!
Jest zdecydowanie bardzo wydajny!
Używam go już ok. 2 miesiące, codzienie (tylko rano) i jestem nieco mniej niż w połowie słoiczka.

Każdy taki produkt trzeba traktować jako wspomagacz odchudzania. Niestety jak będziemy siedzieć przed tv i zajadać ciasteczka, ale za to namiętnie się smarować, to nic nam nie pomoże ;)

Naprawdę serdecznie polecam.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

nawet lubię

Krem dobrze ujędrnia,skóra jest bardziej napięta.Wiadomo,że sam krem nigdy nie spali tkanki tłuszczowej-trzeba mieć realne oczekiwania.W sumie-działanie podobne do pozostałych ujędrniających i wyszczuplających kosmetyków z tej serii(nawet skutecznych), więc po co kupować specjalnie taki do brzucha?Wystarczył mi na 2ms-stosowany nie codziennie. Duży plus za zapach. No i ta cena(nawet w promocji za 50-60%)- zniechęcająca.

Używam tego produktu od:2 ms

makabra

to jakaś pomyłka :-(
pominę ze to cos nie działa, ale to śmierdzi okrutnie, lepi sie i klei.
no wydajne to to jest, bo skończyć sie nie mogło, miałam nadzieję używając tego świństwa wytrwale ze choć da to jakiś efekt a tu nic.
Na nic zdały sie moje masaże brzucha, jedynie ćwiczenia pomogły, po porodzie nie mogąc od razu ćwiczyć dałam się omamić dobroczynnemu działaniu tego specyfiku.

Używam tego produktu od: zaraz po urodzeniu dziecka
Ilość zużytych opakowań:1 opakowanie i ani grama wiecej

Sprawdza się

Wygodny słoik. Można wygrzebac wszystko do samego dna.
Konsystencja bardzo miła, szybko się wchłania, miło pachnie.Starcza na bardzo długo.
Skóra po jego uzyciu ładnie sie "zbiega". Staje się gładka i jędrna.
Mam same pozytywne odczucia kiedy wracam pamięcą do czasu gdy go stosowałam.

Używam tego produktu od:dwa miesiące

na mnie on nie dziala

Plaski brzuch??!!! dalam sie skusic, nie wiem czemu bo nie wierze w kremy wyszczuplajace,no ale kupilam go, wyprobowalam,efektu plaskiego brzuszka nie otrzymalam-mam na mysli nie zauwazylam zadnej zmany przed i po.Na brzuchu mam zawsze gladka skore wiec nie powiem ze ja ekstra wygladzil, ujedrnienia tez nie zauwarzylam... Dziwnie pachnie, wchlania sie w calosci tylko ze za szybko, gdzie tam masaz minutowy??!

Używam tego produktu od:1/5 miesiaca

cieplo wspominam

doslownie cieplo... zauwazylam ze trudno na rynku znalesc kosmetyk o dzialaniu wyszczuplajacym/ujedrniajacym, ktory jednoczesnie nie chlodzi. ten wlasnie nie chlodzi. przeciwnie- lekko rozgrzewa iza to ma u mnie duzy plus. no ale sama przyjemnosc stosowania to nie wszytsko- licza sie wszak efekty. a efekty krem daje. stosowalam go podczas dosc intensywnej kuracji odchudzajacej, ktora niosla za soba niestety niechciany dodatek w postaci obwislosci- np. wlasnie na brzuchu. kosmetyk swietnie sobie z tym poradzil. posune sie nawet do stwierdzenia, ze dzieki niemu nie mam dzis, pardon, wiszacego flaka skory miast brzucha. sam w sobie oczywiscie nie wyszczuplil, ale pomogl skorze przejsc odchudzanie- napial, ujedrnil, pomogol "ladnie sie skurczyc" (z braku slow).
goraco polecam podczas odchudzania. jedna gwiazdke odbieram za to, ze nie wyszczupla- co obiecuje producent. na razie nie planuje kolejnego zakupu, ale gdybym kiedys znow wpadla na pomysl przejscia na diete- z pewnoscia zopatrze sie w ten kosmetyk

Używam tego produktu od: