Ziaja, Stopy, Krem do stóp głęboko nawilżający

Ziaja, Stopy, Krem do stóp głęboko nawilżający

Kuracja nawilżająca do stóp, zawierająca ekstrakt z owoców drzewa Tara, stabilizowany mocznik, prowitaminę B5 (D-panthenol), oligosacharydy i oligopeptydy z ekstraktu z białego łubinu.
Intensywnie nawilża skórę. Skutecznie zapobiega przesuszaniu. Chroni przed nadmiernym rogowaceniem naskórka. Doskonale zmiękcza, przywraca skórze gładkość i elastyczność.
Polecany również dla diabetyków.

Bez efektu WOW

Kremik dość lekki, stopy są miękkie po nim, aczkolwiek dla stóp wymagających intensywnego nawilżenia jest zdecydowanie za słaby. Bardzo fajnie się wchłania, zapach też jest całkiem przyjemny, aczkolwiek dla moich bardzo wymagających nawilżenia stóp (głownie wokół pięt) niestety się nie sprawdził. Pozostawia stopy gładkie i miękkie w dotyku, lecz z nawilżeniem troszkę się mija.

ok

Bardzo fajny, dla mało wymagających stóp sprawdził mi się rewelacyjnie. Lekka konsystencja wchłania się momentalnie. Stopy są nawilżone, gładkie. Krem nie podrażnia. Tani, nie wiem jak z dostępnością, ja kupiłam w sklepie firmowym Ziaji w Bydgoszczy.

Słabiutki

Krem znajduje się w twardej tubce z zatrzaskiem. Nie lubię tego typu opakowań, zdecydowanie bardziej wolę miękkie tubki. Konsystencja gęsta i bardzo lekka, bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej i lepkiej warstwy. Zapach świeży, ale bardzo słabo wyczuwalny. Efekty, no cóż, tak samo jak zapach - słabo zauważalne :) O głębokim nawilżeniu nie może być tutaj mowy. W bardziej wymagających miejscach, takiej, jak pięty nie radzi sobie kompletnie. Ani nie zmiękcza, ani nie wygładza i na pewno nie nawilża. W moim przypadku ten krem to nie był dobry wybór. Jeśli chodzi o wydajność, to tutaj nie mam zastrzeżeń.

Gala KWC 2017

Bardzo średni.

Krem kupiłam, zużyłam, zapewne o nim po prostu zapomnę. Krzywdy mi nie zrobił, ale efektu wow brak.

Opakowanie ma stojące, niby fajne ale jednak mało wygodne, bo wąskie. Pod koniec aby wydostać krem trzeba je ciąć.
Konsystencja kremu jest lekka, dla mnie zbyt lekka. Ja preferuje kremy gęstsze, bardziej treściwe. Ale na plus jest to, że łatwo się rozprowadza i dość szybko się wchłania. Nie lepi się, nie klei.
Samo działanie kremu.. no jest nijakie. Krem się szybko ładnie wchłania i tyle go widzieli :D Niby coś tam nawilży, ale na chwilę i dla mnie to efekt bardzo średni. Oczekuję więcej.
Latem się sprawdził, bo jest lekki. Wieczorami aby wzmocnić jego działanie nakładałam grubą warstwę i zakładałam skarpetki. I tak jakoś zeszła ta tubka.
Następnej raczej nie zakupię.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Wywołuje u mnie podrażnienia

Nawilżenie średnie, zapach przyjemny, kwaskowaty. Krem jest tani. Trochę źle się go otwiera, lepiej by się zakrętka sprawdziła. Bardzo szybko się wchłania. Krem ten podrażnia moje stopy, delikatniejsze okolice, jakiś czas po jego wsmarowaniu skóra zaczyna mnie swędzieć. Mogę go stosować tylko w miejsca, gdzie mam bardziej szorstką skórę. Diabetyczką nie jestem, może ten krem jest odpowiedni tylko dla diabetyków.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Nie, nie nie!

Jedna wielka tragedia, niestety nie robi kompletnie nic, poza tym ze wchłania sie szybko! ani nie zmiękcza stóp, ani ładnie nie pachnie, bardzo niewydajny, wcale nie jest tak tani jak na taka ilośc produktu ... nie zrobił z moimi stopami kopletnie nic, więcej go nie kupię.

Używam tego produktu od: okolo 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zuzyte do końca

według mnie krem jak najbardziej się sprawdza

Nie wiem, dlaczego ten kremik ma tyle negatywnych opinii. Ja osobiście jestem z niego bardzo zadowolona.

plusy:
+ zapach (delikatny, ale przyjemny)
+konsystencja (szybko się wchłania, ale pozostawia nogi nawilżone i gładziuteńkie)
+daje uczucie świeżości
+jest tani
+ogólnodostępny
+fajne opakowanie

minusów jak dla mnie nie ma, może to, że faktycznie trzeba go używać rano i wieczorem, by uzyskać porządany efekt, ale jeśli użyjemy go tylko na noc, również będzie on się sprawdzał, choć nie w takim dużym stopniu.

Ja osobiście bardzo polecam

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno małe

Nic specjalnego.

Kupno dobrego kremu do rąk oraz do stóp jest dla mnie wyzwaniem. Próbowałam już wielu produktów, jednak niewiele z nich spełniało moje wymogi. Kolejnym kremem na którym się zawiodłam był właśnie ten z Ziaji.

+ cena,
+ dostępność.

- mało wydajny,
- w ogóle nie nawilża,
- nieprzyjemny zapach.

Nie spełnia najważniejszego założenia - ma nawilżać, niestety, nawilżenia brak, także nie polecam.

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Średniaczek

Zacznijmy od tego, że nie mam dużego problemu ze stopami. Zazwyczaj wystarcza mi zwykły krem do rąk. Dodatkowo krem dostałam w gratisie do zakupów w sklepie firmowym Ziai.

DOSTĘPNOŚĆ: Z tego, co wiem, to wszędzie.

CENA/POJEMNOŚĆ: ok. 6zł za 80ml.

OPAKOWANIE: Standardowe dla kremów Ziai, z mojego co prawda wyskakuje korek, ale uznaję to za pojedynczą wadę fabryczną. Aby wydobyć całość kosmetyku musimy go rozciąć. Mimo to ma opływowe, całkiem przyjemne w kształcie opakowanie. Nie gra mi tutaj tylko ten pomarańcz, ale wynika to z moich personalnych preferencji - nie przepadam za tym kolorem.

KONSYSTENCJA: Krem jest biały, ma bardziej formę balsamu niż faktycznego kremu. Pachnie bardzo delikatnie, dla mnie typowym zapachem kremów do syóp. Bardzo łatwo się rozsmarowuje, chwilę się ślizga, ale też bardzo szybko się wchłania.

SKŁAD: No właśnie: całkiem niezły, ale nie jak na głęboko nawilżający krem do stóp. Niby jest ten aldehyd cetylowy, niby jest ta gliceryna i niby mamy tam jakiś olej (notabene: palmowy), ale szału nie ma. Niestety jest tu też dodatek gumy i jakaś minimalna ilość sylikonów - nie wiem po co, bo są zbyt daleko w składzie, żeby zrobić istotną różnicę. Abstrahując od reszty składników, które niby są fajne, ale jakoś nie działają, konserwantami są parabeny - które co prawda mi nie szkodzą, ale mogą silnie alergizować, mamy tu też takie cuda jak Propylparaben, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, na samym końcu składu, które mają zabezpieczać produkt przed zakażeniem.

DZIAŁANIE: Krem się rewelacyjnie wchłania i... no właśnie. Przez to niezbyt dobrze nawilża. Jest ok, jak na takie lato, które mamy, gdzie tłusta warstwa tylko by przeszkadzała, ale już w każdej innej pogodzie będzie się gorzej sprawdzał. Do utrzymania jako-takiego poziomu nawilżenia trzeba go nanosić 2x dziennie - co również jest (dla mnie) realne tylko w taką pogodę (nienawidzę nakładać kremów/balsamów na brudną skórę, a w taką pogodę i tak kąpię się przynajmniej 2 razy dziennie. Niestety na skórze nie pozostaje żaden film ochronny.
Ja po nasmarowaniu stóp na 10min zakładam skarpetki - mam wrażenie, że taka "minikuracja" wspomaga działanie kremu.

WYDAJNOŚĆ: Kiepska, czyli jak na mnie dość standardowo w tym przypadku. Krem przetrwał u mnie 1,5 miesiąca stosowania 1-2 razy dziennie.

PODSUMOWUJĄC: Na taką pogodę (32 stopnie, a powietrze stoi)- w sam raz. W każdą inną odradzam, chyba, że ktoś poszukuje lekkiego balsamiku.

Używam tego produktu od: połowa czerwca 2013 - koniec lipca 2013
Ilość zużytych opakowań: jedno (80ml)

Tragedia

- nie nawilża w ogóle!
- słaby zapach

Opakowanie jest ok, tak samo jak konsystencja, ale nie spełnia swojej głównej funkcji, moje pięty są w tragicznym stanie. Nie mogę się doczekać, aż go skończę, ale jego jak na złość prawie nie ubywa..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Fatalny krem...

Krem kupiłam, bo akurat nic innego nie mieli w sklepie osiedlowym a późnym wieczorem zorientowałam się, że mój właśnie się skończył.
Pomyślałam, że dam szansę ziaji.

Zawiodłam się już na początku; zapach kremu jest dla mnie nieprzyjemny (nie powiem, że śmierdzi, ale kompletnie mi nie pasuje), pachnie dla mnie jakby chemicznie, tanio (5 zł, to nie pozowlenie na taki zapach; jeżeli ktoś lubi jak stopy mu pięknie pachną polecam krem rosyjskiej firmy, który mam oceniony na 5 a kosztuje 4,5zł)

Mam problem z suchymi partiami na stopach, prócz pięt u mnie dochodzi fragment na górnej części przy kostce wysuszony i zniszczony zbyt mocno zapinanymi sandałami w lecie. Zawsze intensywniej wcieram krem w te punkty; po wtarciu ziaji skóra przez kilka minut była nawilżona, ale po zupełnym wchłonięciu kremu znów była sucha i nieprzyjemna w dotyku.
Nie wspominam już o piętach...

Stosowałam go początkowo kilka dni, ale zapach i ogólnie mała skuteczność spowodowały, że go odstawiłam. Musiałam wrócić do niego niedawno, postanowiłam wykończyć to paskudztwo i napisać recenzję.

KONKRETY:
+Cena? można powiedzieć na siłę, że to plus; bo są na rynku lepsze produkty w podobnych cenach.

-zapach
-konsystencja, zdecydowanie za lekka, jak na "głębokie" nawilżenie obiecane przez producenta
-brak nawilżenia
-brak jakiegokolwiek zmiękczenia pięt, po posmarowaniu stóp wieczorem rano czuję jakbym w ogóle wczoraj zapomniała o kremie

PS Recenzję powinnam nazwać krem do d... a nie do stóp ;)

Tragedia .!

Najpierw krem wydawał mi sie calkiem ok, kupiłam ze wzgledu na cenę. Po jakims czasie zapach zaczął mi bardzo przeszkadzać . Kremu po kilku dniach stosowania miałam zupełnie a dość , wiec tak:

Zalety:
-cena
-opakowanie ( mi sie całkiem podobało)

Minusy:
-śmierdzi
-niesamowicie się lepi
-nie nawilża stóp
-rano piety sa stwardniałe i delikatnie pomaranczowe
-jest mało wydajny ( nawet bardzo mało! )

Osobiście dla mnie ten produkt nie robił zupełnie nic dla stóp. Z pewnością go nie odkupię. Znalazłam poki co KWC do moich stópek i nie mam zmaiaru na razie tego zmieniać. Aczkolwiek produktu nie odkupiee .

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 (zużyte)