Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Pur Blanca EDT

Avon, Pur Blanca EDT

Cena już od 29,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

10% jesień/zima 90% wiosna/lato

Kiedyś tak, dzisiaj nie

Kiedyś był to mój ulubiony zapach z Avonu i ogólnie. Najbardziej pasował mi w formie roletki. Długo się utrzymywał na skórze, delikatnie pachniał, idealny na każdą porę roku. Zapach był/ jest świeży, kwiatowy, subtelny, troszkę mydlany, lekko pudrowy, jakby taki bawełniany. Kojarzył się z czystością, bielą, kremowym mydełkiem. Teraz już mi się tak nie podoba, znudził mi się, wole wersję Blush. Na pewno polecam kobietom które lubią takie aromaty, delikatne, nie posiadające pazura.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1555066].usefull || 0 }}% pomocna.

Świeże i lekkie

Świeże lekkie perfumy na co dzień, są eleganckie proste, ale mają w sobie coś co podoba się wielu osobom.
Prosty minimalistyczny flakonik.
Utrzymują się w miarę dobrze.
Dla kobiet w każdym wieku.
Warto kupić na promocji.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537156].usefull || 0 }}% pomocna.

zapach na co dzień

uniwersalny zapach w prostym flakonie,

+ świeży,
+ można kupić w dobrej cenie, nawet za kilkanaście -20zł
+ prosty, elegancki flakon,
+ dobra trwałość jak na wodę toaletową,

zapach podoba się wielu osobom,
jednak ma w swojej kompozycji coś, co mnie osobiście drażni;

warto wypróbować, bo często jest w dobrej cenie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531476].usefull || 0 }}% pomocna.

Avon Mark - relacja

Lubię

Ładne i tanie perfumy,których można używać na co dzień.Są trwałe,w wygodnym opakowaniu.Zapach interesujący,delikatny i kwiatowy.Bardzo tanie,można je kupić juz za 20 zł

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1483756].usefull || 0 }}% pomocna.

Bardzo ładnie pachnie

Mi bardzo podoba się ten zapach pur Blanka świeży przyjemny nadaje się na dzień na nic jest zbyt delikatny używam go już dość długo z przerwami pierwszy kupiłam jakieś 16 lat temu...I zapach dalej taki sam napewno kupię jeszcze niejedna buteleczkę

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1467057].usefull || 0 }}% pomocna.

Pur Blanca

Zapach lekki, delikatny,świeży. Nadaje się zarówno do pracy jak i na randkę z ukochanym. Mi osobiście odpowiada aczkolwiek dla niektórych "za słodki" Zapach utrzymuje się do kilku godzin przez co jest dość wydajny. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. jedynie opakowanie nie zachęca do zakupu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1442151].usefull || 0 }}% pomocna.

O jeden łyk za daleko.

Pur Blanka to zapach czysty i uspokajający.
Pomimo, że trafił do kategorii ozonowej, osobiście nie czuję w nim świeżości i energii powietrza, tudzież wody. Dla mnie jest to zapach biały, czysty, kąpielowy.
Mocno wyczuwam w nim frezję i lilię osadzoną na mlecznym piżmie. Dokładnie tak, to mleko jest tu bardzo wyczuwalne, jak mleczny wąs pod nosem.
Zapach momentami wydaje się lekko mdły, męczący. Wszystko za sprawą wszechogarniającej duchoty białych kwiatów i laktozy zawartej w mleku. Nie każdemu służy.
Lubię ten zapach, choć muszę z nim uważać. Wcale nie jest tak lekki i nieiwazyjny jak wieści głoszą.
Przyjemny zarówno latem jak i zimą.
Raczej dla młodszych dziewcząt, niż starszych nobliwych dam.
Flakonik prosty, nieskomplikowany, przypominający nieco sztywny kwiat lilii.
Trwałość przeciętna.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1355056].usefull || 0 }}% pomocna.

mydlany zapach

dla mnie ma mydlany zapach, robiłam podejścia w rożnych sytuacjach i w różnych porach roku... efekt ten sam, mydlany zapach, fajny flakon, trwałość dobra, ale co mi po tym jak mi zapach nie odpowiada.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1340821].usefull || 0 }}% pomocna.

Jedna z moich ulubionych wód toaletowych

Zalety:
- bardzo świeży zapach
- wysoka trwałość nawet to 6 godzin
- niska cena (dostępna często nawet za 20-25 zł)
- ładne opakowanie, klasyczny wygląd
- dostępność w każdym katalogu
- lekka świeżośc idealna na dzień i właściwie na każdą porę roku

Wady:
- niestety pompka czasem się zacina i łatwo o wylanie produktu

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327071].usefull || 0 }}% pomocna.

Sentyment

Zapach ten był moim zapachem przez lata. Nie rozstawałam się z nim nigdzie, używałam wody perfumowanej, perfum oraz roletki. Mam do niego ogromny sentyment. Troszkę mi się już znudził, ale wciąż uważam że jest niepowtarzalny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1314391].usefull || 0 }}% pomocna.