Avon, Pur Blanca EDT

Avon, Pur Blanca EDT

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

9% jesień/zima 91% wiosna/lato

Uniwersalny

Zapach z nutą kwiatowa, uniwersalny latem jak i zimną. Długo się utrzymuje na ciele jak i ubraniu. Nadaje się na wyjścia oficjalne jak i ze znajomymi. Nie jest to typ intensywnych perfum.

Ładne ale nie trwałe

Perfumy mają śliczny zapach choć nie są w czołówce moich ulubionych.Pachną bardzo świeżo i owocowo. Zapach niestety nie jest trwały choć na początku perfumy są mocno wyczuwalne. Buteleczka średnio mi się podoba porównując ją do innych flakoników z Avonu.

Mój ulubieniec

Zapach ktory znam od ponad 15 lat ,jest przepiękny ,delikatny i przywołuje wspomnienia: ) mój MŻ uwielbia ten zapach :) Trwałość srednia ale na mojej skórze wszystke zapachy szybko ulatuja dlatego spryskuje włosy .

Avon Mark - relacja

Jestem na tak

Przepiękny zapach, delikatny. Avon stworzył nowe wersje pur blanci, ale jak dla mnie lepszej niż ta nie ma. Zapach utrzymuje się dosc przeciętnie, ale mimo to od tylu lat jest moim ulubieńcem. Bardzo przystępna cena.

Kiedyś tak, dzisiaj nie

Kiedyś był to mój ulubiony zapach z Avonu i ogólnie. Najbardziej pasował mi w formie roletki. Długo się utrzymywał na skórze, delikatnie pachniał, idealny na każdą porę roku. Zapach był/ jest świeży, kwiatowy, subtelny, troszkę mydlany, lekko pudrowy, jakby taki bawełniany. Kojarzył się z czystością, bielą, kremowym mydełkiem. Teraz już mi się tak nie podoba, znudził mi się, wole wersję Blush. Na pewno polecam kobietom które lubią takie aromaty, delikatne, nie posiadające pazura.

Świeże i lekkie

Świeże lekkie perfumy na co dzień, są eleganckie proste, ale mają w sobie coś co podoba się wielu osobom.
Prosty minimalistyczny flakonik.
Utrzymują się w miarę dobrze.
Dla kobiet w każdym wieku.
Warto kupić na promocji.

zapach na co dzień

uniwersalny zapach w prostym flakonie,

+ świeży,
+ można kupić w dobrej cenie, nawet za kilkanaście -20zł
+ prosty, elegancki flakon,
+ dobra trwałość jak na wodę toaletową,

zapach podoba się wielu osobom,
jednak ma w swojej kompozycji coś, co mnie osobiście drażni;

warto wypróbować, bo często jest w dobrej cenie

Lubię

Ładne i tanie perfumy,których można używać na co dzień.Są trwałe,w wygodnym opakowaniu.Zapach interesujący,delikatny i kwiatowy.Bardzo tanie,można je kupić juz za 20 zł

Bardzo ładnie pachnie

Mi bardzo podoba się ten zapach pur Blanka świeży przyjemny nadaje się na dzień na nic jest zbyt delikatny używam go już dość długo z przerwami pierwszy kupiłam jakieś 16 lat temu...I zapach dalej taki sam napewno kupię jeszcze niejedna buteleczkę

Pur Blanca

Zapach lekki, delikatny,świeży. Nadaje się zarówno do pracy jak i na randkę z ukochanym. Mi osobiście odpowiada aczkolwiek dla niektórych "za słodki" Zapach utrzymuje się do kilku godzin przez co jest dość wydajny. Jak dla mnie strzał w dziesiątkę. jedynie opakowanie nie zachęca do zakupu.

O jeden łyk za daleko.

Pur Blanka to zapach czysty i uspokajający.
Pomimo, że trafił do kategorii ozonowej, osobiście nie czuję w nim świeżości i energii powietrza, tudzież wody. Dla mnie jest to zapach biały, czysty, kąpielowy.
Mocno wyczuwam w nim frezję i lilię osadzoną na mlecznym piżmie. Dokładnie tak, to mleko jest tu bardzo wyczuwalne, jak mleczny wąs pod nosem.
Zapach momentami wydaje się lekko mdły, męczący. Wszystko za sprawą wszechogarniającej duchoty białych kwiatów i laktozy zawartej w mleku. Nie każdemu służy.
Lubię ten zapach, choć muszę z nim uważać. Wcale nie jest tak lekki i nieiwazyjny jak wieści głoszą.
Przyjemny zarówno latem jak i zimą.
Raczej dla młodszych dziewcząt, niż starszych nobliwych dam.
Flakonik prosty, nieskomplikowany, przypominający nieco sztywny kwiat lilii.
Trwałość przeciętna.

mydlany zapach

dla mnie ma mydlany zapach, robiłam podejścia w rożnych sytuacjach i w różnych porach roku... efekt ten sam, mydlany zapach, fajny flakon, trwałość dobra, ale co mi po tym jak mi zapach nie odpowiada.