Pur Blanca EDT

Pur Blanca EDT

Cena już od 19,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Napisanych recenzji: 4

Cudna!

Była to przez lata moja ulubiona perfuma, delikatna a zarazem charakterystyczna, super buteleczka zawsze miała swoje miejsce w torebce. Wiadomo z czasem się gusta zmieniają, ale zawsze wracam do tej perfumy z uśmiechem na twarzy, przypomina Mi same piękne chwilę.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1155886].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 38

Jak nie wiesz, jaki prezent kupić babci, to kup jej Pur Blancę.

Ten zapach jest najbardziej uniwersalnym zapachem z najbardziej uniwersalnych zapachów. Prosty, nierozwijający się, pasuje do każdej osoby i każdej okazji, nie ma w nim nic ciekawego, a jednocześnie nic, co mogłoby się komuś nie podobać. Świetnie sprawdzi się na rozpoczęciu roku szkolnego w liceum, na wieczorku poetyckim w Klubie Seniora i jako odświeżacz do firanek.

Gdybym mogła nadać mu inną nazwę, to byłoby ABSOLUTNIE NIC OSOBISTEGO EDT

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1150261].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 27

Najlepszy

Używam regularnie od lat, ulubiony, ukochany zapach, ale to oczywiście kwestia gustu. Jedynym jego minusem jest chyba dość krótka trwałość, ale równoważy to niska cena i duża dostępność, w każdym katalogu. Często zdarzają się na niego bardzo korzystne promocje :)

Używam tego produktu od: od lat
Ilość zużytych opakowań: sporo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1122901].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Napisanych recenzji: 25

Cudowny, ale ulotny zapach.. :)

Avon Pur Blanca to przepiękny zapach! :) Każdemu się podoba, ale niestety jest krótkotrwały - co wiąże się z wydajnością. Często jest w promocji, więc można go kupić za ok. 30 zł. :) GDYBY miał lepszą trwałość byłby moim KWC. :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1078426].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 669

Napisanych recenzji: 1519

KWC

Perfumy te mają tylko dwie wady: są krótkotrwałe i bardzo spopularyzowane, co w zasadzie ciężko uznać za wadę, ale wiele kobiet nie chce pachnieć tak, jak połowa swoich koleżanek. Poza tym już same zalety, zapach ten podoba mi się już od kilkunastu lat i uważam, że nie ma prawa się znudzić, jest wybitnie delikatny i nieinwazyjny. Kwintesencja kobiecości zamknięta w butelce - może i trywialnie, ale prawdziwie. Wyraźnie czuć frezję, peonię, heliotropa, a przede wszystkim: lilię. Doprawdy zniewalający.

Minusy:
-dosyć krótkotrwałe.

Cechy neutralne:
-pachnie nim połowa moich znajomych, ale ostatecznie zdecydowałam się nie wliczać tego faktu do grona minusów, popularność zapachu świadczy o tym, że wielu nosom się podoba,
-całkiem ładne opakowanie, chociaż to nic specjalnego.

Plusy:
-przepiękny zapach, bardzo delikatny i kobiecy,
-bardzo dobra cena promocyjna.

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
Ilość zużytych opakowań: kilka flakonów

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1025270].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 67

ZMIENIONY ZAPACH

Ten zapach miałam kilka lat temu. Najpierw posiadałam roletkę, a gdy mi się skończyła kupiłam normalny flakon. PB była moim ulubionym zapachem na tamten czas. Zapach był kwiatowy, czysty, świeży, delikatny i pudrowy. Takie jak lubię.Pasował do wszystkiego. Na dzień i na wieczór. Gdy skończyłam flakonik zapomniałam na kilka lat o Pur Blance. Często widziałam, że jest w katalogach Avon i miała promocje, to jednak nie zamawiałam tego kosmetyku. Ale po kilku latach, czyli rok temu skusiłam się na mgiełkę by przypomnieć sobie ten zapach jeszcze raz i poczuć go na nowo. Zamuwiłam mgiełkę tak z sentymentu i się rozczarowałam. Teraz moim zdaniem już tak nie pachnie jak kiedyś.Zapach jest jakiś chemiczny, mdły, czuć mocno alkohol, nie to co kiedyś, że prawie w ogóle nie czułam alkoholu przy pryskaniu. Może mój gust się zmienił, a może coś zrobili z tym zapachem, a może to wina mgiełki? Nie wiem ale teraz mi się nie podoba i więcej już nie wrócę do Pur Blanci. Zdecydowanie PUR BLANCA BLUSH jest o wiele ładniejsza. Taka w moim typie kwiatowa i romantyczna.

Używam tego produktu od: kilka lat temu z przerwą i teraz od roku
Ilość zużytych opakowań: 1 roletka,1 flakonik 50 ml i mgiełka 150 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1005871].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

ulubiony

ulubiony perfum mojej mamy od lat na przemian z innymi wersjami pur blanki

plusy

cena
ślicznie pachnie
ładna buteleczka
lekki
długo się utrzymuje

polecam jak najbardziej

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 30 ..

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997729].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 6

Napisanych recenzji: 239

Świeży i lekki

Miałam ją dwa razy w swoim życiu, w czasach licealnych i na studiach, i w tamtym okresie bardzo miło mi się ją nosiło. Zapach świeży, dzienny. Raczej na co dzień, bo na wielkie wyjścia nie będzie odpowiedni. Nadal przyjemnie mi się kojarzy i mimo, że jest powszechny, to kupiłabym go ponownie. Jedynie trwałość pozostawia trochę do życzenia.

Używam tego produktu od: dwa razy od liceum
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[981321].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 16

Na lato fajna :)

Kiedyś zachwycałam się tym zapachem, dziś już mam dystans i wolę coś z wyższej półki.
Mimo to Pur Blancę lubię szczególnie latem, kiedy są upały , bo jej świeżość mnie orzeźwia . Okres przedwiośnia również przywołuje dobre wspomnienia związane z tym zapachem, dlatego zawsze kiedy mam już dość "otulaczy" zimowych sięgam po mój stary, dobry zapaszek.
Pur Blanki nie użyłabym na ważne dla mnie wydarzenia, na szczególne okazje. Ot taki zapach do odświeżania w pracy ( jestem w ciągłym ruchu), po treningu albo np. na wyjście do osiedlowego sklepu :D Polecam nastolatkom i kobietom , które enią delikatne i zwiewne zapachy. Plusem jest cena- nawet za 20 zł można kupić u konsultantki.
Półtorej gwiazdki odejmuję za trwałość (2- 3 godziny max) i za" pospolitość" zapachu.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście 50 ml, kilkanaście 30 ml , kilka próbek

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978790].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 12

Kiedyś tak, teraz mi nie odpowiada

To moja pierwsza woda toaletowa z AVONU. Używałam jej jak byłam w liceum. Wówczas byłam nią zachwycona, teraz jednak już tak nie jest.

Wg mnie:
- ładne opakowanie, kolorystyka wskazuje na delikatne perfumy
- krótkotrwały zapach w porównaniu do innych wód Avonu
- zapach nie jest uniwersalny, nie nadaje się na wieczór
- zapach mydlany, na pewno nie pociągający, kobiecy
- u kogoś mi nie przeszkadza, ale sama nie zdecyduję się użyć tej wody ponownie (być może dlatego, że kiedyś używałam jej kilka lat i przez to mam do niej wstręt)

Używam tego produktu od: już nie używam (kiedyś ok. 4 lat)
Ilość zużytych opakowań: 8 sztuk po 50 ml

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978030].usefull || 0 }}% pomocna.