Créme fondamentale embellissante (krem upiększający)

Créme fondamentale embellissante (krem upiększający)

Krem ożywia zmęczoną skórę, dzięki dużej zawartości wyciągu z mimozy drobnokwiatowej - aktywnego składnika regenerującego. Ma natychmiastowe działanie, dzięki bogactwu tanin i flawonidów wygładzających ją i zwężających pory. Posiada właściwości intensywnie nawilżające. Stymuluje odnowę komórkową. Hamuje proces elastazy i utrzymuje elastyczność skóry. Aktywuje metabolizm. Poprawia krążenie krwi i transport substancji odżywczych. Zawiera pierwiastki śladowe i witaminy. Odnawia i chroni prawidłowe pH skóry. Filtry słoneczne UVA /UVB oraz witaminy A i E działają przeciwutleniająco i chronią skórę przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych. Jest trójfazową emulsją, szybko się wchłania.

Krem o 24-godzinnym działaniu. Ma kolor różowo beżowy i naturalny, kwiatowy zapach. Polecany do każdego rodzaju skóry, w szczególności szarej, zmęczonej, potrzebującej energii. Może być również stosowany jako krem regenerujący po zbyt długiej ekspozycji na działanie promieniowania słonecznego.

• 2%,
  • witamina E - 0,
  • 1%,
  • 02%

zwyky krem

Zwykły krem, jakich wiele. Z moją cerą nie zrobił kompletnie nic. Jest dość tłusty i treściwy, więc do suchej cery jak najbardziej pasuje. Oczywiście kosmetyczki wciskają go namiętnie, opowiadając niestworzone historie..wiadomo, napewno nieźle na tym zarabiają, bo krem jest drogi:) Ja osobiście wolę dużo lepsze kremy, w 100% ze składników naturalnych za ułamek tej ceny. Nie dokonam więcej takiego zakupu, bo to bezsensowne. Krem ma zbyt kiepski skład jak na taką cenę i nie robi zupełnie nic z cerą, oprócz podstawowej funkcji jaką jest natłuszczanie.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Na prawdę upiększa

Krem mnie po prostu zachwycił. Mam zmęczoną, cienką skórę, skłonną do podrażnień. Trudno sprawić, żeby wyglądała świeżo i promiennie. Temu kremowi się udaje. Rewelacyjnie nawilża, odżywia i odpręża. Ma przepiękny zapach i świetną konsystencję. Cieszę się, że kupiłam duże opakowanie gabinetowe 150 ml, bo lubię go nakładać i na dzień i na noc.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego 150 ml

Bardzo dobry

Moim zdaniem krem fundamentalny to krem do każdego typu cery jesli chodzi o granice wiekowe i o spektrum działania to jest uniwersalne. Nie ma on chyba jakiś szczególnych właściwości.
Dla mnie jest bardzo dobry, nawilża, regeneruje, nawet chyba delikatnie poprawia napięcie, jednak spektakularnych efektów przeciw zmarszczkowych nie zauważyłam.Jesli obecnie chciałabym jedynie nawilżyć i delikatnie zregenerować cerę to wybrałabym ten krem. Wydajny jest całkiem, całkiem, nie jakiś super, ale dobrze się rozprowadza , wsiąka szybko, i mimo to nie czuc ciagnięcia ani tego że skóra wypiła krem, tylko pozostaje przyjemne wrażenie że to krem jest w skórze a nie na skórze. Mi zapach kremu bardzo odpowiada, kwiatowy i kolor zsynchronizowany z zapachem, taki lekko szaro-różowy, Ogólnie całość subtelnie się prezentuje, choć akurat na to zwracam uwagę na końcu, najważniejsze działanie.

09.08.09 r Dodam że trochę minęło od kiedy pierwszy raz uzylam kremu.I nadal uważam że jest super, moje KWC chyba że cos go przebije, wciąż czekam i szukam, ten krem ma lepsze działanie ujędrniające niż wiele specyfiku o kierunkowo takim działaniu. Im więcej kremów testuje, tym cześciej wracam do tego, jest dla mnie zbawieniem.
Używam tego produktu od: 2
Ilość zużytych opakowań: całe 1 w trakcie 2

Anna Małecka masaż szyi i dekoltu

super regeneracja :)

Zazwyczaj kupuję kremy typowo do cery wrażliwej. Na ten krem się skusiłam za namową mojej kosmetyczki. Że niby moja skóra potrzebuje regeneracji po wakacjach i po opalaniu. Krem ma treściwą konsystencję, mimo to ładnie się wchłania. Nic mnie nie piecze, nie mam uczulenia (co się zdarza). Cera jest rozpromieniona:) Zapach mi nie przeszkadza. Dla mnie bomba. Ale może być za ciężki do tłustej cery. Ja na lato go odstawie.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

jestem zadowolona :)

Świetny odżywczo-pielęgnacyjny krem, o cięższej konsystencji, idealny na noc lub na dzień, kiedy nasza skóra może odpocząć bez makijażu. Jedyny minus to kwiatowy - lekko mdławy zapach, który mnie osobiście mało odpowiada.