Summer Glow, Balsam do ciała z samoopalaczem - jasna i ciemna karnacja (stara wersja)

Balsam Dove Summer Glow jest inny niż tradycyjne kosmetyki samoopalające. Większość samoopalaczy zawiera znaczną ilość składników opalających, które przynoszą natychmiastowy i widoczny efekt opalenizny. Często jednak wygląda ona sztucznie.

Napisanych recenzji: 3

REWELACYJNY (ciemnijszy odcien)

Same plusy
- piekny subletny kolor po pierwszym nalozeniu wystarczy nalozyc drugi raz by skore bardziej zabrazowic
- pieknie pachnie na poczatku (a pozniej to jak wszystkie) uzywam na noc wiec nie czuje pozniej A kiedy wstaje mam piekna opalona skore i zapachu juz nie czuc
- dosc szybko sie wchlonia
- dobrze roprowadza
- skora po nim jest aksamitna

Moje opakowanie kupione w Irlandii wyglada troszke inaczej

Używam tego produktu od: 3 lata
Ilość zużytych opakowań: 5 opakowan

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[994248].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 29

daje radę, ale bez rewelacji....

Mam problem z balsamami tego typu. Nie testowałam zbyt wielu. Jednym z nich był dove. Moje odczucia są następujące:
1. Zapach – na początku piękny, kokosowo-czekoladowo-kakaowy, ale później skóra po prostu zaczyna wydzielać jakiś nieświeży zapach.
2. Działanie- wymaga precyzji w nakładaniu, ponieważ wystarczy wziąć za dużo, by opalenizna wyglądała sztucznie, by zrobiły się plamy, by rozprowadzić nierówno
3. Wydajność- umiarkowana, wystarczył mi na rok przy sporadycznym smarowaniu
4. Cena – całkiem korzystna, nie za wysoka
5. Opakowanie – praktyczne, wygodne, choć trudno zużyć balsam do końca.

Używam tego produktu od: ok. roku
Ilość zużytych opakowań: całe 1

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[956716].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

Nie.

Skusiła mnie promocja, jednakże produkt nie spełnił moich oczekiwań. Wysusza skórę, efekt nawilżonej skóry nie utrzymuje się tak długo, jak w przypadku innych balsamów. Dodatkowym minusem jest zapach - początkowo przyjemny, jednak na skórze zmienia się w coś przypominającego wręcz swąd spalenizny. Nie nadaje się do dłuższego stosowania.

Używam tego produktu od: Miesiąc
Ilość zużytych opakowań: Jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[929306].usefull || 0 }}% pomocna.

Studio fryzur kucyk Beyonce

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 10

super opalenizna

To super samoopalacz!
Daje ladny efekt opalonych nóg ( nakladalam tylko na nogi ) Moja przyjaciolka pytala gdzie sie tak ladnie opalilam ? hehe :D
Nie brudzi, nie pozostawia smug, trzeba go tylko dobrze rozsmarowac ;)
Jest bardzo wydajny, cenowo tez calkiem okej.

Zapach po paru godzinach jest intensywny i smierdzi samoopalaczem, taką kawą nie wiem jak go opisac.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[854523].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 3

Bardzo fajny. Polecam!

Balsam Dove Summer Glow użyłam po raz pierwszy w te wakacje. Kupiłam balsam do jasnej karnacji. Troszę obawiałam się rezultatów; najbardziej tego czy nie będę chodzącą pomarańczką tak jak to było w przypadku zastosowania samoopalacza. I co? Okazało się, że moja skóra wygląda jak delikatnie muśnięta słońcem :)

Co do właściwości odżywczych to niestety, ale mi nie odpowiada. Po 4-5 godzinach skóra jest już sucha.

Zapach - na początku jest przyjemny, jednak po ok. godzinie skóra zaczyna pachnieć jak po samoopalaczu.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z efektów "opalenizny". Dlatego też mimo w/w mankamentów go stosuję. Ciało smaruję balsamame na noc. Rano używam innego balsamu :)

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[813519].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 26

Napisanych recenzji: 218

Świetna sprawa

Bardzo fajne rozwiązanie dla kobiet takich jak ja, czyli właścicielek mega bladej karnacji, dla której każdy najjaśniejszy podkład jest za ciemny. A teraz uwaga - mimo posiadania bardzo bladej cery mam wersję tego balsamu "cera normalna do ciemnej", dlaczego? Otóż dlatego, że chciałam mieć widoczne efekty szybciej. Zacznę może od tego, że nie używam go na całe ciało, a raczej na samą twarz uzględniając fakt, iż to właśnie moja twarz poprzez stosowanie różnych na niej zabiegów (maseczek, pilingów, makijażu, demakijażu, toników i kwasów) jest jaśniejsza od reszty ciała, więc zależy mi jedynie na przyciemnieniu właśnie jej. Balsamik stosuję sobie na noc, co jakiś czas, gdyż czasami mi się nie chce, albo zwyczajnie mam taki dzień, że akurat pasuje mi posiadanie mega bladej facjaty. Nakładam go cienką warstwą na twarz i DOKŁADNIE rozsmarowywuję nie pomijając przy tym uszu i szyi (żeby było równo). Zapach jest całkiem przyjemny dla mojego nosa:) Kładę się spać, a rano moja cera jest minimalnie, aczkolwiek zauważalnie ciemniejsza. Bardzo mi się to podoba. Oczywiście jeśli nie powtórzę tegoż zabiegu smarowania przez kilka dni moja cera wraca do stanu sprzed balsamowego (znowu toniki, maseczki, kwasy, pilingi i te sprawy), ale po kilku dniach znowu można użyć balsamu. Fajna rzecz dla bladolicych. Bardzo polecam, aczkolwiek właśnie tą wersję "normal to dark skin", kiedyś miałam tą jaśniejszą, to na efekty trzeba było długo czekać, a nie o to mi w tym chodzi. Ważne jest też to, że ten balsam nie zostawia smug, osadza się równomiernie na skórze, oczywiście jak nałożymy 50 warstw to będą smugi i będzie widać, że coś jest nie tak, ale jedna, dwie warstwy dają efekt super.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[801168].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Fajny

Używałam obu, mam jasną karnację, ale chciałam być szybciej opalona, więc kupiłam raz do ciemnej - nie było źle. Ogólnie produkt zadowalający.

Zalety:
+ równomiernie się rozprowadza
+ bardzo wydajny
+ ma piękne, delikatne, złote drobinki
+ szybki efekt
+ bardzo gęsta konsystencja
+ nawilża
+ cena przystępna

Wady:
- jak każdy samoopalacz na początku pachnie, potem jest nie do zniesienia, przez co trzeba mieć czas na to, żeby się dobrze wchłonął i raczej darować sobie wyjście z domu, bo nawet po umyciu nieprzyjemna woń się unosi

Ilość zużytych opakowań: 2 (250ml)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[768905].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 23

Może być

Zużyłam jedno opakowanie do ciemnej karnacji.
Szału nie było. Odcień dość ładny można nawet powiedzieć ,że naturalny. Pozostawia niewielkie smugi mimo dobrej aplikacji. Jak wiele balsamów brązujących pozostawia niemiły zapach.
Nie skreślam go, ale nie jest moim faworytem :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[724683].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 13

dobry do nóg

Nie najgorszy balsam z samoopalaczem, używam go tylko do nóg.

+ fajna konsystencja
+ stosunkowo niedrogi
+ nie wysusza skóry

- zapach
- kolor opalenizny, ( według mnie nie nadaje się do całego ciała)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[640572].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Niby OK, aleeee.....

Używałam kiedyś....
Kupiłam i teraz bo promocja.. jednak...
Po wsmarowaniu w ciało długo się wchłania... skóra długo pozostaje lepiąca... Zapach na początku ok, jednak później zapach staje się bardziej intensywny i mało przyjemny..
Duży + za to, szybko działa i skóra faktycznie brązowieje..

Używam tego produktu od: ponownie od kilku dni

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[626555].usefull || 0 }}% pomocna.