Lentheric, Feather Finish (Puder prasowany)

Lentheric, Feather Finish (Puder prasowany)

Drobnoziarnisty puder, wzbogacony jedwabiem naturalnym i zmieszany z nawilżaczami. Zawiera: jedwab naturalny, witaminę E i filtry przeciwsłoneczne UVA i UVB. Daje efekt gładkiej, naturalnej skóry przez cały dzień.
Opakowanie zawiera gąbeczkę do nakładania.
Puder dostępny w 7 kolorach:
01- Fair & Natural, 02- Peach, 03- Deep Peach, 04- Medium Fair, 05- Honey Baige, 06- Translucent, 07- Sunglow.

Znakomity

Tego pudru używam od lat. Kiedyś jako Yardley kupowany w pewexach, potem pojawił się w sklepach. Nie zmienił się od lat. Pachnie intensywnie, pudrowo- kwiatowo. Ja bardzo lubię ten zapach. Świetnie matuje, dobrze się trzyma. Nie podkreśla zmarszczek, ukrywa pory. Kolorów od diabła i ciut ciut. Moje to 3, 5 i jak jestem opalona to 7. Nakładam i na podkład pędzlem i czasem gdy mam dzień bez makijażu, na sam krem. Spisuje się świetnie. Bardzo wydajny. Opakowanie przy tej cenie OK. Dostępny w małych drogeriach. Dokąd będzie dostępny to będę używała. Dla mnie must have.

Wspomnień czar!

Kiedyś bardzo go lubiłam ,tani ,skuteczny i dobrej jakości.
Zazwyczaj stosowałam odcienie 06 – Translucent lub 26 – Translucent II.
To były pierwsze pudry jakie stosowałam i byłam z nich bardzo zadowolona.
Teraz czasami zdarza mi się go kupić ,choć jest problem z dostępnością.

Puder ma drobną konsystencję ,pięknie pachnie i jest wydajny.
Duża gama kolorystyczna ,bezproblemu dobierzemy odcień niezależnie od karnacji czy pory roku.
Ładnie matowi cerę , idealnie stapia się z podkładem , nie tworzy efektu
maski , na twarzy wygląda bardzo naturalnie.
Jest dość trwały i nie zmienia koloru w ciągu dnia.
Dobrze się go rozprowadza dołączonym puszkiem ,przy nakładaniu
pędzlem niestety się osypuje.
Potrzeba niewielkiej ilości do zmatowienia twarzy ,a przy pojemności 20 g
starcza na bardzo długo.
Cena tak atrakcyjna(na portalach aukcyjnych można go zakupić za 7 zł.)
że grzechem by było go nie wypróbować.
Opakowanie trochę zbyt delikatne ,bo przy dłuższym stosowaniu ,
pęka wieczko.

Nie dziwię się, że jest tani

Kupiłam ten puder z ciekawości. I dobrze, że dużo nie kosztował, bo byłabym zła, że się na niego zdecydowałam. Pachnie takimi starymi perfumami, których dawniej używały kobiety. Nie wiem, czy to plus czy minus, mi w każdym razie zapach ten nie przeszkadza. Co do minusów:
- szybko spływa z twarzy
- odcień w ogóle nie współgra z kolorytem cery
- rozprowadza się go bardzo niewygodnie i nierównomiernie( muszę uważać, by np. na czole nie mieć plam). Tym samym- kiepska konsystencja
- buzia szybko się po nim świeci i mam wrażenie, że wyglądam tak, jakbym miałą niechlujnie zrobiony makijaż.
Jest bardzo wydajny.
Zdecydowanie odradzam!

Bardzo dobry!!!!MEGA!!!TAAAAK

Jestem bardzo zadowolona z tego pudru. Używam go od bardzo dawna, świetnie nadaje się do wykończenia makijażu dzięki któremu się nie świece. Starcza mi na meeeeega długo, nawet ponad rok (używam w opakowaniu bez lusterka bo jest go o wiele więcej i aplikuje go pędzelkiem). Wystarczy opruszyć lekko nim twarz i się bardzo ładnie komponuje razem z wykonanym makijażem. POLECAM!!! MAX PUNKTÓW !

Uwielbiam go

Nie bede zmieniac pudru na zaden inny. Ten jest dla moich potrzeb wprost idealnych. Zapach uwazam ze ma ladny, cena ? Kolo 10 zl, wiec przystepnie, jedyna wada wg mnie to opakowanie, za kazdym razem peka mi plastik po obrebie okraglego opakowania tego produktu. Na pewno jeszcze sie zaopatrze w niego.

Śmierdzi

Puder z dodatkiem zapachowym który jest mdły, nie kupię więcej, nie jest tak do końca nawet transparentny, ma kolor i nie jest trwały, trzeba kilka razy dziennie używać.

Bardzo dobry

Przyjemnie pachnący, nieźle matujący puder. Nie podrażnia suchej skóry, długo zostaje na twarzy, ma dobre opakowanie i gąbeczkę :) do tego można go kupić na allegro za ok. 12 zł z przesyłką. Bardzo go lubię także ze względu na jasny kolor (nr 06). Na pewno kupię ponownie!

Genialny i niezawodny od lat.

Dodawałam recenzję tego pudru pod marką Yardley,jednak oryginalna nazwa to właśnie Lentheric,więc wypowiem się i tu.

Kosmetyk kultowy,uzywała go moja mama,zawsze odcień 06,teraz używam i ja...a raczej nie teraz,a od dobrych 8 lat Nie bez przerw,oczywiście,czasem zdradzałam go z innymi,ale zawsze wracałam do Yardleya.
Puder zamknięty jest w granatowym,plastikowym pudełku ze złotymi napisami,które lubią się ścierać przy długotrwałym noszeniu w torebce-nie przeszkadza mi to jednak,bo prócz względów estetycznych ten fakt tak naprawdę niewiele znaczy.
Puder występuje w kilku odcieniach,są to:
01 Fair&Natural
07 Sunglow
08 Misty Beige
24 Loving Touch
26 Translucent II

Kolory ładne,są tutaj zarówno brzoskwinie,odcienie wpadające w róż,beże oraz dwa warianty transparentne-każda z nas znajdzie coś dla siebie.
Zapach-mówią,że babciny,mówią,że duszący,mówią też,że brzydki-ale dla mnie jest piękny,absolutnie mnie nie drażni(i nie drażnił nawet wtedy,gdy byłam w ciąży,a węch miałam wtedy wyostrzony),utrzymuje się na twarzy przez jakieś pół godziny,a potem...właśnie,albo się ulatnia,albo mój nos przestaje go czuć,choć wydaje mi się,że to pierwsze,bo TŻ zapytany kiedyś czy czuje zapach tego kosmetyku,odparł,że nie
Zwykle uzywałam odcienia 26,miałam również 07 oraz 06 i wszystkie sprawowały sie doskonale(06 za jasny,ale to mój błąd,bo mam ciemną karnację,dla wtajemniczonych-jestem na poziomie N4 w True Match L\'Oreal,55 Healthy Mix Bourjois).
Zawsze używam tłustego kremu z filtrem,na to podkład i dopiero wtedy puder-świetnie matuje,wygładza cerę-i optycznie,i w rzeczywistości,zmniejsza widoczność porów,nie zapycha ani nie podrażnia, nawet mojej atopowej, wrażliwej cery.
Puder nakładam zawsze pędzlem,dołączona gąbeczka,choć solidnie wykonana i miękka,nie nadaje się do nakładania kosmetyku,bo zwyczajnie nabiera za dużo pudru,a wtedy łatwo o efekt maski.Nadaje się jednak do drobnych poprawek,w moim przypadku,poprawki-tak,robię jedną poprawkę,około godziny 13(a maluję się po godzinie 6 rano) i mój makijaż wygląda nieskazitelnie aż do wieczora.Nie straszne mu upały,ani też ekstremalnie niskie temperatury-on trwa i trwa,a przy tym jest leciutki jak mgiełka,nie ma mowy o efekcie maski(pod warunkiem,że jest nałożony w odpowiedni sposób).
Wydajność-zawsze,gdy go kupuję,mam wrażenie,że nigdy się nie skończy,choć to przecież nieprawda ,jedno opakowanie mam zawsze na jakieś 4-5 miesięcy.I to nie żart Przy takiej wydajności jego cena(płacę 16 zł) wydaje się śmiesznie niska.
Dostępny również w wersji z lusterkiem,do uzupełniania wkładami.

Gorąco polecam,ten kosmetyk nie ma żadnych wad!

Ilość zużytych opakowań: około 10

Ach, ten zapach!

Pudru używała w kiedyś moja babcia. Dobrze pamiętam ten zapach, tak swietnie mi się kojarzy! Gdy go znalazłam w małym sklepiku z kosmetykami, wspomnienia wróciły. Kupiłam go sobie za śmieszna cenę 8 zł w odcieniu 08 misty beige. Jest super, jednak mógłby być bardziej trwały. :-) dobrze matuje, kryje niedoskonałości i pachnie niebiańsko! Mój mąż uwielbia całować mnie w policzek jak nim pachnę :-) polecam wszystkim!

średni puder

Puder jest średnio (kolorystycznie) dopasowany do mojej cery. Fajnie kryje, matuje, dobrze trzyma się na buzi. Jednak jest dosyć krótkotrwały, po 2-3 h już niestety makijaż wymaga poprawki. Mam również wrażenie, że gama kolorystyczna jest zbyt przygaszona dla mojej cery. Na plus jest wydajność i wygodne opakowanie. Natomiast cenę uważam za wysoką w stosunku do jakości.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Taki sobie

Pani w drogerii osiedlowej poleciła mi go jako matujący i transparentny puder. Niestety nie jestem z niego zbyt zadowolona.

Plusy:
-kupiłam go za ok 25 zł - nawet tanio
-ładny zapach
-wydajny - nawet aż nadto

Minusy:
-używając go pędzlem osypuje się wokoło
-odcień 06 Translucent wcale taki transparentny nie jest, bo ciemnieje :(
-opakowanie (takie jak po prawej stronie zdjęcia z opisu) jest kiepskie w użytkowaniu. Czasem trochę pudru mi się wysypało do kieszonki w torebce (a kieszonka rozmiarów podobnych co opakowanie pudru)
-Początkowo matował całkiem fajnie, ale po ok pół roku użytkowania już po 1 h muszę nanosić poprawki bo się błyszczę
-nakładany na twarz bezpośrednio na krem po kilku godzinach zamienia się w lepką świecącą mazie

Nie kupie go ponownie i nie rozumiem tak wielu pozytywnych opinii na jego temat :(

Ilość zużytych opakowań: dopiero zobaczyłam prześwit dna pudru

dobry tylko na bazie pod makijaż

używałam w latach 90. niedawno z sentymentu kupiłam w osiedlowym sklepiku. posiadam ocień 08 misty beige. cóż, wydaje mi się, że niewiele się zmienił. wciąż ten sam zapach, szalenie babciny, w stylu chanelowskiej 5. ten puder mnie zadziwia swoją prostotą. jest świetnie zmielony, ma fajne kolory, po nałożeniu widać, że coś tam z tą twarzą robi pozytywnego (pod warunkiem, że mamy wcześniej nawilżoną skórę). gdy nakładam jedynie na podkład (EL) jet tragedia. wchodzi w pory, podkreśla skórki, tworzy jakieś dziwne plamy. bez względu, czy nakładam pędzlem, czy gąbką. zupełnie inaczej jest , gdy się go położy na samą bazę (cudowna baza AA Collagen Hial). wtedy uaktywnia swoje właściwości kryjące, idalnie stapia się ze skórą, nie wchodzi w pory i nie pokazuje defektów naszej cery. twarz po nim jest miła w dotyku, aksamitna, matowa. trwałość tego pudru oceniam na średni. p 3 -4 godzinach znika, a twarz zaczyna się świecić. ale nie przeszkadza mi to w tym przypadku, bo to tylko puder za grosze. denerwujące jest opakowanie, które lubi samo się otwierać w torebce. ogólnie - puder jest dobry, jak to puder. nie ma właściwości cudotwórczych, ale nie są one od niego wymagane. cena fantastyczna (zapłaciłam 12 zł). zapewne kupię kolejny raz do kolekcji pudrów.

Używam tego produktu od: lata
Ilość zużytych opakowań: 8 opakowań