Isana, Body Lotion Vitamin E (Balsam do ciała)

Isana, Body Lotion Vitamin E (Balsam do ciała)

Lotion stanowi idealne nawilżanie skóry normalnej. Wartościowe składniki, takie jak witamina E i gliceryna pomagają w utrzymaniu odpowiedniej gospodarki wodnej skóry i chronią ją przed nadmiernym przesuszeniem. Skóra jest gładka i elastyczna.
Nawilża, uelastycznia, łatwo się rozsmarowuje i dobrze wchłania. Nadaje się szczególnie do codziennej pielęgnacji skóry normalnej.

Używa produktu od: próbka

Bardzo dobry

Próbki starczyło na wysmarowanie calutkich nóg, lubię takie próbki, które można użyć idealnie na raz. Balsam pachnie prześlicznie, ma biały kolor, fajną konsystencję, a skórę pozostawia jedwabiście gładką. Nie sądziłam, że taki zwykły kosmetyk tak dobrze się sprawdzi.

Przyjemne lekkie mleczko

+ delikatny, przyjemny zapach ( kojarzy mi sie z małymi dziecmi, dobry do masażu)
+ niska cena
+ leciutka konsystencja mleczka
+ wydajność
+ nie pozostawia lepkiego filmu na skórze
+ dobrze się wchłania

Nie jest to produkt dający jakis spektakularny efekt, ale na mojej skórze się sprawdza ;)

Jedynie dla skóry normalnej.

Ostatnio kusiło mnie wypróbowanie jakiegos nowego balsamu. Padło na isane- nigdy nie miałam ich produktów i chciałam wypróbować.

+Cena, za opakowanie 400ml 9 zł.
+wydajność- ojj tak jest wydajny, ponieważ wystarczy nieduża ilość nałożona na skóre
+konsystencja- lekka, bardziej mleczko do ciała niż balsam. moja skóra zdecydowanie woli takie niż ciężkie balsamy.
+zapach. na poczatku byl baardzo przyjemny i kojarzył mi się z kosmetykami dla dzieci. teraz troche kojarzy mi się z "margaryna kasia" :P ale zapach szybko sie ulatnia i jest na tyle delikatny ze zdecydowanie nie kłoci się z zapachem żelu pod prysznic.
+fajnie, delikatnie nawilża skóre, nie oblepia jej, dość szybko się wchłania.

Zdecydowanie jest to produkt dla niewymagajacej skóry, ze skóra choć troche suchą na pewno sobie nie poradzi, bo u mnie sprawdza się w sam raz- gdzie skóra zdecydowanie do suchych nie należy.
Dla skór normalnych polecam, choć do ideału mu jeszcze troche daleko. :)

Ilość zużytych opakowań: w polowie pierwszego

depilacja bikini rodzaje

Szału nie ma.

+ cena
+ dostępność
+ ładny zapach
+ wydajność
+ nie podrażnia nawet po depilacji

- konsystencja
- powoli się wchłania
- nie nawilża

Kompletnie nie przypadł mi do gustu. Ładny zapach, jest mega wydajny, bo ma strasznie leistą konsystencję aczkolwiek nie lubię takich mleczek/balsamów. Wolę jak produkt jest hm... taki bardziej spisty. Dość często uciekał mi z ręki/butelki/ciała. Wystarczy go ledwo przechylić i wypływa. Cena jest bardzo przystępna. Zużyłam go już jakiś czas temu, chociaż szczerze powiedziawszy zostawiałam go i wracałam po jakimś miesiącu chcąc go w końcu skończyć, bo nienawidzę marnować kosmetyków i ucieszyłam się jak w końcu udało mi się to zrobić. Do mojej skóry się nie sprawdził, aczkolwiek może do innych rodzai skóry przypadnie do gustu. (ja mam suchą)

Używam tego produktu od: 1 rok

Pół na pół

Nie jestem w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy to dobry produkt czy nie. Ma kilka znaczących zalet i kilka znaczących wad. Podsumowanie wychodzi właśnie tak pół na pół, średnio.

Zalety:
- tani
- lejąca konsystencja bardzo łatwa w aplikacji
- bardzo lekki i szybko się wchłania
- fajny zapach, taki delikatny, "niemowlęcy"

Wady:
- ma znikome właściwości pielęgnujące, tylko dla niewymagającej i niewysuszonej skóry

Moja skóra nie jest zbyt wymagająca, czasami lubię się posmarować czymś i poczuć taka zadbana, ale czekać aż się to wchłonie już nie lubię. Dlatego tak chętnie kupuję ten balsam pomimo jego znikomych właściwości pielęgnujących. Smarowanie się nim sprawia mi po prostu przyjemność, aplikacja jest łatwa i szybka, zapach delikatny ale trwały. Lubię, ale żadna rewelacja to nie jest.

Ultra lekki balsam na lato

Kupiłam ten produkt przed wakacjami i w nie go zużyłam. Jest idealny na upały typu 30+ na dworze kiedy smarowanie balsamem ciała graniczy z cudem (długie wchłanianie się, a potem pot, który tłuści ciało). Mam skórę na ciele bardzo suchą z tendencją do atopii, podrażnień, alergii, zaczerwienienia, wysychania, swędzenia (przeciwieństwo czoła, nosa, brody i włosów gdzie zmagam się z ŁZS :crazy: )

Na plus:
- leista, lekka konsystencja, taka jak mleczko, ale w wersji lekkiej
- szybko się wchłania (powody są - lekka konsystencja) - nie trzeba czekać w nieskończoność
- człowiek się po nim nie klei
- zostawia lekką delikatną powłoczkę
- niska cena
- ładny, delikatny zapach (nie kłóci się z perfumami)

Na minus zaliczam, to, że jest za słaby do suchej skóry - nawilża, lecz na krótko, nie regeneruje i nie odżywia. Moje ciało potrzebuje czegoś dosyć mocno regenerującego, ale nie czegoś po czym się kleję - dlatego będę szukać dalej. Do minusów można też zaliczyć jego szybką niewydajność - ekspresowo można zużyć butelkę - normalnie balsam zużywam przez około 2 do 3 miesięcy, a tu miesiąc i nie ma :( - moje ciało "je" go tonami, bo jest ekstremalnie miejscami wysuszone.
Poza tym dobry, ale tylko dla skóry normalnej. Ja dalej będę szukać czegoś na lato.

Skład:
Aqua - woda
Isopropyl Palmitate - pomaga tworzyć film na ciele, nawilża, emolient typu suchego

Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate - emulgator
Dicaprylyl Ether - tworzenie filmu, emolient typu suchego
Glycerin - nawilżający, emolient
Cetearyl Alcohol - nawilżający alkohol tłuszczowy
Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Isobutylparaben, Butylparaben - konserwanty
Theombra Cacao Butter - masło kakaowe
Parfum - zapach
Benzyl Salicylate - kwas salicylowy
Coumarin - kumaryna, składnik zapachowy
Geraniol - nawilżający alkohol tłuszczowy
Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropiona Limonene - substancje zapachowe
Urea - mocznik, nawilżający emolient
Carbomer - stabilizator, zagęstnik
Tocopheryl Acetate - witamina E
Sodium Hydroxide - Konserwant

Już sam skład zastanawia. Nisko znajduje się mocznik, czy masło kakaowe. Na górze są tylko alkohol tłuszczowy i gliceryna - to za mało by nawilżyć skórę. Jest więc to Ultra lekki balsam - mleczko na lato. Nie wiem czy kupię go ponownie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Fajny, ale nie dla każdego!

Do zakupu tego produktu skusił mnie jego zapach, który według mnie jest przecudowny!Cena również bardzo niska, ale nie oszukujmy się, że krem ten jest ideałem- bo tak nie jest! Mam skórę normalną, więc dla mnie ten produkt jest odpowiedni,ale dla kogoś kto ma suchą skórę, prawdopodobnie by się nie sprawdził. Konsystencja jest dość płynna,dlatego z dawkowaniem tego balsamu trzeba uważać, ale jest również lekka.Nie pozostawia na skórze tłustej warstwy, szybko się wchłania:)Uważam, że produkt jest godny uwagi, ale na rynku jest tyle komsetyków, które chcę przetestować, dlatego nie wiem czy do niego powrócę, chociaż może kiedyś, ze względu na zapach:)

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

mój KWC wśród balsamów :D

Przysłowiowy "biedny student" szuka czegoś dobrej jakości i na miarę swojego portwela. I to jest TO! 400 ml za 7zł :D Bardzo wydajny, wygodne opakowanie, więc jak się kończy stawiasz na wieczku i nie trzeba czekać w nieskończonośc aż spłynie. Pije dużo wody mineralnej w ciądu dnia, więc moja skóra potrzebuje tylko czegoś co ją nawilży i zlikwiduje uczucie swędzenia po prysznicu w twardej wodzie. Wyrok: spełnia te 2 zadania. Choć dla osób z suchą skórą będzie zbyt słaby i wodnisty... Delikatny pudrowy zapach nie zagłusza zapachu perfum, a skóra pachnie cały dzień. Niektórym może przeszkadzać płynna i żadka konsystencja, ale jak dla mnie to ogromna zaleta: nie trzeba długo wcierać w skórę, błyskawicznie się rozprowadza, wchłania, nie pozostawia na skórze tłustego filmu i plam na ubraniach. Można od razu wskoczyć w letnią sukienkę i podbijać świat! :D :D :D

taki codzienny

Kupie go ponownie na pewno, bo wracam do niego co jakiś czas:)

+pięknie pachnie (zapach zostaje na skórze przez jakiś czas) i za to ma u mnie duuużego plusa. uwielbiam tą mgiełkę zapachową wokół siebie po użyciu go! TŻtowi też się podoba;)
+jest lekki, szybko się wchłania. w sam raz na szybką poranną pielęgnacje
+pozostawia miękką skórę

W gruncie rzeczy dość słabo nawilża (jest bardziej na dzień, na noc preferuję coś treściwszego)

Niektórym może przeszkadzać lejąca konsystencja (mi akurat nie), ale po paru użyciach nabiera się wprawy.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: na pewno więcej niż 5 :)

nie nie nie

Zalety
łatwo dostęopny w Rossmanie hi hi
cena

Wady
dla mnie za tłusty
źle sie rozsmarowuje
nieładnie pachnie
opakowanie bardzo niepraktyczne

nie podobał mi sie

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu zakupiłam go
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w połowie

Może być

Plusy:
-dobre nawilżenie
-gładka skóra
-łatwość rozsmarowania
-szybko się wchłania
-łagodny
-spoko zapach

Minusy:
-brak elastyczności
-trzeba uważać bo lubi "uciekać" jak się za bardzo przechyli albo nabierzey

Mógłby być bardziej gęsty.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Fajny

Ma fajny zapach, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania.
Skóra po nim jest dobrze nawilżona.
Owszem zawsze mi się za dużo jego wylewało, ale mimo to myślę że za taką cenę to normalne.
Oczywiście lubię nowości,więc nie wiem czy go jeszcze kupię:)

Używam tego produktu od: styczeń 2012
Ilość zużytych opakowań: jedno;)