Denivit, Denivit Express White

Denivit, Denivit Express White

Express White usuwa uporczywe przebarwienia jednocześnie zapobiegając nowym. Skutecznie usuwa przebarwienia spowodowane kawą, kawą oraz paleniem tytoniu. Do stosowania 2 razy dziennie przez okres 7 dni.

Cena: 29 zł / 20 ml

Zdecydowanie TAK

Opakowanie jest niewielkie, więc pasta wystarcza na ok 2 tygodnie, ale tyle wystarczy aby zauważyć efekty. Zęby stały się zdecydowanie bielsze, jaśniejsze a przebarwienia zmniejszyły się. Jest to tak naprawdę jedyna pasta, po której zauważyłam widoczne efekty.
Cena być może jest wysoka, do tak skromnej pojemności, ale za to naprawdę działa!

Ilość zużytych opakowań: trzy

domowy wybielacz nr 1

nie będę opisywała jak wygląda produkt jak smakuje (łagodnie) jak pachnie , nie napiszę nic o opakowaniu ani o moich odczuciach bo to przeczytacie gdzie indziej - napiszę jak go używać żeby efekt był trwały do 6 m-cy jak po paskach wybielających

mam alergię na środki wybielające , używałam już pasków blend-a-med i aquafresh - w trakcie używania , już po 5 min dostaję migrenowych bólów głowy , następnie torsji

wydawało się że to tylko zwykła pasta , może trochę wybieli i tyle - ale działa jak paski i w sumie kosztuje 50 zł czyli tyle samo co np biała perła

jednak aby efekt był pełny i trwały :

- w instrukcji pisze że należy używać pasty przez 2 tyg a 1 tubka starcza na tydzień - efekty widać dopiero w drugim tygodniu , jeśli się dotrwa , efekty są trwałe i mocne , jeśli nie ...
-preparat można trzymać na zębach przed gruntownym szczotkowaniem nawet 20 min , żadnego bólu nawet przy wrażliwych zębach - wtedy efekt jest mocniejszy - ale nie jest to konieczne
-konieczne jest stosowanie preparatu 2x dziennie , bez robienia przerw , bo inaczej efekt się nie utrwali
-próbówałam z 3 tubką ale po zużyciu 2 nic się więcej nie dzieje
-można używać tej pasty ciągle ale efekty są jak po zwykłej paście więc po co przepłacać
-zdecydowanie utrzymać efekt pomaga płyn wybielający denivit , ale pasta po kuracji jest bez znaczenia

podsumowując : kupić 2 opakowania , sumiennie stosować się do instrukcji użycia , nie liczyć na cud jak się myje zęby raz dziennie lub raz na kilka dni

Używam tego produktu od: przed każdymi wakacjami od 3 lat
Ilość zużytych opakowań: duużo

Przywraca naturalny kolor zębów

Kupiłam tą pastę przed ślubem Jedną tubkę dla mnie, a drugą dla narzeczonego.

Pasta rzeczywiście wystarcza na 7 dni. Ani dnia krócej ani dnia dłużej!

Efekt był zdecydowanie bardziej widoczny u mojego narzeczonego, bo ma bielszy swój naturalny kolor zębów, ale muszę przyznać, że w moim przypadku była to pierwsza pasta do zębów, przy której rzeczywiście zobaczyłam u siebie efekt, więc ogólnie jestem z niej zadowolona. Na dzień ślubu efekt był widoczny i zadowalający.

+Nie osłabia szkliwa i była to jedna z 2 past wybielających, których używałam i nie bolały mnie po niej zęby.

+ Szybki efekt

Minusy
+ Cena jest jednak trochę za wysoka. Pojemność powinna być dwukrotnie większa.
+Nie pieni się i nie odświeża oddechu. Trzeba jednak przyznać, że jest to pasta typowo wybielająca, trzeba więc najpierw umyć zęby normalną pastą, a dopiero po niej użyć Denivit. Ja tak robiłam. Wymagało to cierpliwości, ale uważam, że się opłaciło.

+Efekt utrzymywał się trochę za krótko

Używam tego produktu od: Raz rok temu

wrastające włoski

usuwa nalot z kawy itp & nabłyszca

PLUSY:

- bardzo ładnie nabłyszca zęby, szybko się swiecą a efekt jest dla mnie zadowalający,

- po paru tygodniach palenia papierosów (ze stresu) moje zęby pokryły się brzydkim nalotem, pasta dosyc skutecznie to usunęła, nie wybiela naturaklnego koloru ale dobrze sobie radzi z tego typu chwilowymi i nabytymi niedawno kłopotami,

- odświerza na długo,

- smak w sam raz, nie wypala ryja XD

MINUSY:

- droga, bez przesady nie działa cudów a 25 zł za 20 ml to jakaś porażka,

- słabo się pieni, trzeba uważać by nie podrażnić dziąseł szczoteczką.

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

nie polecam

Z tymi białymi zębami to jest tak jak masz naturalnie białe zęby to tą biel uzyskasz. Ja miałam wybielane zęby lampą za 1200 zł u dentysty efekt? Żaden bo mój naturalny kolor to kość słoniowa a nie hollywoodzka biel.
Co mogę powiedzieć o tej paście,że ma więcej minusów niż plusów.

okropny smak
wysoka cena do jakości
słabo się pieni
mało wydajny
nie powoduje nawet u mnie błyszczenia zębów jak inne pasty

za opakowanie małe podręczne w sam raz na wyjazd na weekend wszędzie się zmieści

Ilość zużytych opakowań: dwa

Cieniasek

Kupiłam zachęcona pięknym uśmiechem na opakowaniu.
Myłam, szorowałam, jednak nie przyniosło to oczekiwanych efektów.
Jedyne co to zęby były jakieś takie głądsze i bardziej lśniące.
Zaniku przebarwień nie zauważyłam.
Denerwował mnie pseudomiętowy smak i to, że pasta nie chciała się pienić.

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:skończyłam 1

porażka

"Dzięki" tej paście wylądowałam u dentysty z pokruszonym zębem. Bardzo osłabia szkliwo i nic poza tym. Nie wybiela, nie pieni się i ma dziwny , pseudomiętowy smak.

Używam tego produktu od:dwa miesiące temu

beznadzieja

używałam tego produktu bo trudno to nazwac nawet pastą bo nie pieni sie i trudno nią wyczyścić zęby, efektu wybielenia 0 chociaż nie pale i nie pije kawy. Pieniądze wyrzucone w błoto. Ale polecam białą perłe żel do wybielania dostępny w aptekach.

Używam tego produktu od:1 miesiąca

coś tam niby bieli

Nie jest to pasta służąca klasycznemu wybielaniu,a jedynie usuwaniu przebarwień po kawie,herbacie,papierosach.Ja co prawda nie palę,za to pije hektolitry różnych herbatek w tym czarną oczywiście :-) ( po kawę nie sięgam,bo nie lubię :-).No i przebarwienia nawet jakoś tam usuwa,ząbki są troszkę bielsze,ale...efekt krótkofalowy.Nawet bardzo.Poza tym pasta zamknięta w maleńkiej tubeczce,szybko się kończy,a i cena w stosunku do pojemności i jakości zastraszająca...Nie opłaca się nabywać takiego maleństwa za 25 zł,któro starczy na tydzień i niewiele w dodatku działa.

Używam tego produktu od:ze 3 miesiące temu

Odradzam

Nie polecam tej pasty. Kupilam ja w zestawie z inna. Miala starczyc na 7 dni myjac zeby 2 razy dziennie i nie starczyla na ostatnie 2 razy, a pod koniec i tak jej o polowe mniej nakladalam na szczoteczke. Pije tylko duzo herbaty, zadnej kawy, papierosow czy wina i zadanej roznicy w odcieniu zebow, moze ulamek tonu bielsze. A zeby wlasnie staly sie wrazliwsze, ale na szczescie nie dokuczaly mi bardzo. Wiadomo ze po takim specyfiku nie mozna sie spodziewac wybielenia jak u dentysty za 800zl albo wiecej, ale o te 2-3 tony mogla by wybielac. Nawet jesli o caly jeden by wybielila to bylo by dobrze. Mialam nadzieje jak ja kupowalam. Zawiodlam sie.

Używam tego produktu od:tydzien

Działa

Faktycznie działa, zależalo mi na efekcie wybielenia zębów, a wlaściwie usunięciu przebarwień( moje grzechy: palę, piję litry herbaty i uwielbiam czerwone wino) i ten preparat spisal się na piątkę, zęby są bielsze, nie stały się nadwrażliwe.
Tubka malutka, ale spokojnie wystarcza na tydzień używania(ja myję zęby kilka razy w ciągu dnia).
Pasta ma przyjemny smak i konsystencje, odświeża i dobrze myje:)
Dodam piątą gwiazdkę, po jakimś czasie, chce zobaczyć ile czasu utrzyma się ten efekt (pasta ma zapobiegać powstawaniu nowych przebarwień), zobaczymy;)

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno