Forte 35+ Opticeramid, przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na powieki

Forte 35+ Opticeramid, przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na powieki

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy i na powieki. Zawiera chlorofil. Według producenta ma chronić przed UV, regenerować, nawilżać, stymulować i zapobiegać zmarszczkom.

a ja go lubie :)

Kupilam wraz z kremem na noc z tej serii..No cóż mi odpowiada.Delikatnie pachnie ..nie wiem skad opinia , że śmierdzi..??..Troszeczke dziwny zielonkawy kolorek, który ślicznie stapia sie ze skórą:) Gesty puszysty krem szybciutko sie wchlaniajacy a wiec odpowiedni pod makijaż. fajnie nawilża skóre pod oczkami, pod jego wplywem moje niewielkie zmarszczki uległy wygładzeniu :) Absolutnie mnie nie uczulił i nie podrażnił..Opakownie mogloby być w formie tubki to fakt!

Doskonale nawilża

Porządny, dobry krem pod oczy. Ma idealną konsystencję, ani za gęstą ani za rzadką, wspaniale nawilża skórę, która wprost go "pije", co przekłada się na natychmiastową likwidację drobnych zmarszczek i przesuszeń. Pomaga też w zwalczaniu opuchlizny powiek. Delikatnie zielony kolor lekko neutralizuje ewentualne zaczerwienienia i zasinienia. Nadaje się pod makijaż.
Sugerowanym wiekiem (35+) docelowej klientki bym się nie przejmowała. ;)
Trzeba bardzo uważać, żeby ani odrobina nie dostała się do oka - strasznie wtedy piecze i łzawi, może stąd te zarzuty o uczulanie?...

Uczula !

Niestety nie mogę dać temu produktowi więcej niż dwie gwiazdki. Mimo lekkiej konsystencji i dość dobrego wchałaniania się uczulił mnie straszliwie- piekły i łzawiły mnie po nim oczy, więc o jakichkolwiek efektach w moim przypadku nie mozna tu mówić- poza tym ,że wygladałam jak królik.
A w ogóle jest za drogi.

depilacja rąk

słaby

mam 35 lat,więc go zakupiłam.Po pierwsze niehigieniczne opakowanie,po drugie okropny zapach,po trzecie żadnych efektów po stosowaniu przez miesiąc.Za drogi!!!
Nie chcę już go,a jeszcze mi zostało trochę w słoiczku!
ilość zużytych opakowań:1

nawilża

Zaznaczam, że nie oceniam działania przeciwzmarszczkowego, gdyż po prostu jescze nie mam zmarszczek.
Jedynym efektem jaki chciałam uzyskać było nawilżenie skóry powiek. I pod tym względem ten krem jest naprawdę niezły. Już po jednym użyciu na noc widać było małą poprawę, a po kilkakrotnym nawet znaczną. Mimo to daję tylko trzy gwiazdki, bo nie wiem czy spełnia swoje główne zadanie.

U mnie nie było żadnych reakcji alergicznych.

nie do użytku

Coś jest w tym, co napisała moja poprzedniczka. Nałożyłam wczoraj wieczorem próbkę tego kremu pod oczy i czym prędzej musiałam to zmyć, bo oczy natychmiast zareagowały pieczeniem, łzawieniem i czerwienią. Muszę tu nadmienić, że absolutnie nie jestem podatna na alergie i uczulenia, więc jest to co najmniej dziwne. Dwie na dwie osoby używające tego samego kremu mają te same objawy... hmmm. Kosmetyk, którego nie można używać ?Ilość zużytych opakowań: jedna nieudana aplikacja z próbki

Niewypał

Dla mnie - totalna klapa. Wprawdzie okolicom moich oczu daleko jeszcze do przedziału 35-45 lat, jednak zafundowanie kremu (opisywanego jako hypoalergiczny) nie powinno się kończyć tak, jak to miało miejsce u mnie. Zaczerwienienie powiek, obrzęk, swędzenie worków spojówkowych. Wyglądałam po nim jak zombie po spożyciu paru głębszych. Rozczarowanie zupełne; nie mogę się oprzeć wrażeniu, że Eris przekombinowuje w swoich kremach, przeładowuje chemią.