Baume Corps Intensive Body Treatment for Dry Skin with Apricot Oil (Mleczko do ciała z olejkiem morelowym)

Mleczko do ciała, dla skóry suchej, z olejkiem morelowym. Gęste, ale szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustego filmu. Nadaje skórze suchej jędrnośc, miękkośc, gładkość. Nawilża, odżywia. Posiada przyjemny, morelowy zapach.

Występuje w dwóch pojemnościach: 200 ml - w butelce i 400 ml - w opakowaniu z pompką.

Cena: ok. 140 zł / 400 ml

najlepszy jaki dotychczas stosowalam

Nie lubię stosować balsamów/kremów do ciała z powodu straty czasu i nieprzyjemnego uczucia lepkości przez to mam duże problemy ze skórą i siegam po cos gdy pojawia sie juz swedzenie/pieczenie, kupiłam ten balsam z powodu oszałamiającego zapachu i okazał się strzałem w dziesiątkę, ten balsam po prostu zachecal mnie do stosowania, szybko sie wchlania pozostawiajac piękną gładką, mięciutką skórę. Odstraszają mnie trochę te wszystkie parabeny ale do końca nie wiadomo czy są tak naprawde szkodliwe, więc napewno kupię jeszcze raz.

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

najlepszy jaki dotychczas stosowalam

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

nienachalny sliczny zapach

Pierwsze opakowanie kupilam dla mamy, ktora chyba go jakos specjalnie nie pokochala, bo ilekroc ja odwiedzalam przez dobry rok z hakiem - ciagle stal na polce.

Drugie kupilam juz sama sobie:
+ nawilza - ale tez nie mam jakos szczegolnie wysuszonej skory. Uczucie nawilzenia trwa kilka ladnych godzin.
+ konsystencja - przypomina dosc gesty budyn, nie leje sie przez palce jak mleczka tylko siada, jak dla mnie super, bo latwiej rownomiernie kosmetyk rozprowadzic na ciele.
+ wchlanianie - wystarczy doslownie chwila by się wchlonal i nie zostawia tlustego filmu, oczywiscie po ekspozycji slonecznej to sie dzieje szybciej, wolniej kiedy skora jest zadbana i nie potrzebuje codziennego nawilzania.
+ prawie na caly rok w lagodniejszym klimacie - u mnie idealnie sprawdzil sie od wczesnej wiosny do jesieni.Niestety zimowa pora chyba jest zbyt lekki nawilzajacy i moja skora woli tlusciejsze masla.
+ wydajny - jestem posiadaczka 400ml z pompka, moj starczyl na dobre 4-5 miesiecy codziennego stosowania, a jeszcze mam tak na palec do denka, jako ze aktualnie uzywam zamiennie pewnie bedzie jeszcze miesiac zanim wykoncze.
+ zapach - nienachalna morela przy samej skorze, mozna spokojnie nadal uzywac innych pachnidel - nie kloca sie, na mojej skorze zapach dosc szybko sie ulatnia, natomiast wiem ze mame draznil, bo dosc dlugo sie utrzymywal...
- nie uczulil, ani nie podraznil mimo duzej objetosci i regularnego stosowania rowniez w \'odmiennym stanie\' - chociaz teraz jest juz zbyt slaby i musze sie wspierac dodatkowymi natluszczaczami. Pod tym wzgledem rowniez moja alergiczna mama byla z niego bardzo zadowolona.

+ opakowanie - bardzo poreczne, wielki plus za zamykana pompke i dosc \'gruby\' plastik - nie musze sie stresowac ze go zgniote w torbie. Moim zadniem estetyka jest dosc toporna jak za te cene, bardziej informacyjna, niz cieszaca oko.

jak dla mnie prawie bez minusow

-cena - oba razy kupowalam na lotniskach, wiec troszke taniej...ale nadal jest to dosc ekskluzywny kosmetyk

jak dla mnie prawie 5 gwiazdek! prawie, bo ciagle szukam, chociaz wrocilam, wiec jeszcze sie waham.

Używam tego produktu od: 2010 z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2: 1 moje 400 ml juz koncze, oraz pewnie polowe tego mamy 400 mlo

Manicure - marynarskie paski

DOSKONAŁY

W zasadzie chyba wszystko zostało już na temat tego balsamu napisane i wypada mi się podpisać pod poniższymi recenzjami.

Skończyłam właśnie opakowanie 400ml, to z pompką. Sama butla nie zachwyca dizajnem, ale pompka jest bardzo przydatna i działa bez zarzutu.

Sam balsam po prostu miodzio. Rozprowadza się gładko i wchłania błyskawicznie, pozostawiając lekki film, który nic a nic nie utrudnia wciskania się w wąskie spodnie ;-)
Zapach, rzecz gustu, mi odpowiada. Nie jest na tyle intensywny by kłócił się z perfumami.

Co jednak jest najważniejsze, to skuteczność tego produktu. On naprawdę głęboko odżywia skórę na całą dobę. Moja sucha skóra go pokochała, choć portfel już mniej. Niemniej jednak polecam, zwłaszcza do skór suchych.

Za granicą dość często trafiam na promocje kosmetyków do ciała Biotherm\'u. Szkoda, że w Polsce tak ich nam skąpią.

Ilość zużytych opakowań: 400ml

IDEAŁ

Mam dość suchą skórę, ale niestety zwykle brakuje mi cierpliwości, żeby czekać, aż balsam porządnie nawilżający wsiąknie do końca. Po latach szukania, znalazłam wreszcie balsam idealny:

+ cudowanie pachnie
+ idealnie się rozsmarowuje
+ nawilża rzeczywiście 24godziny na dobę, nawet moją suchą skórę wystarczy smarować raz na dobę
+ błyskawicznie się wchłania zostawiając przyjemny, nietłusty film
+ zmiękcza skórę

BRAK JAKICHKOLWIEK MINUSÓW, no, może dość wysoka cena, ale jest ona jak najbardziej adekwatna do jakości produktu!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Idealny

Balsam do ciala to niby prosta rzecz. Ja jednak mam zawsze problemy z dobraniem idealnego, mimo ze skore mam normalna, moze troche tylko przesuszona, zwlaszcza na nogach od depilacji.
Ten balsam w zasadzie jest idealem, i odkad go odkrylam to siegam po inne w zasadzie z czystej ciekawosci i checi odmiany. Biotherm staram sie jednak zawsze miec na stanie.
Dlaczego jest swietny? Przede wszysktim pozostawia film, ktory nie jest tlusty czy lepki, ale dzieki ktoremu skora nie ciagnie sie i nie luszczy. Bardzo ladny morelowo pudrowy zapach, ktory nie dominuje i pozostaje w tle, nie klocac sie z wiekszoscia perfum.
Skora pozostaje gladka i swietnie nawilzona, nawet na przesuszonych lokciach czy kolanach.
Polecam rozwiazanie z duza butla z pompka (istnieje tez mniejsza wersja).
Jak dla mnie poki co jedyny z gornopolkowych balsamow, gdzie jasno widze roznice jakosci w stosunku do roznicy cenowej, porownujac z tanszymi produktami.

Używam tego produktu od: pol roku

świetny

Intensywnie poszukuje doskonałego balsamu do ciała i chyba znalazłam swojego faworyta. Biotherm jest dokładnie taki, jaki potrzebuje. Mam duże opakowanie, które zaopatrzone jest w wygodna pompkę, która pozwala na bardzo precyzyjne dozowanie. konsystencja mleczka jest bardzo gęsta, wiec zgodzę sie z Kamlisa, ze raczej przypomina balsam. Bardzo dobrze sie rozprowadza, świetnie wchłania. Skora jest gładka, aksamitna, doskonale nawilżona i odżywiona. Stosuje go raz dziennie i to wystarcza, efekt utrzymuje sie przez wiele godzin.
Wreszcie koniec z problemem suchej skory.
Zapach bardzo przyjemny, nie drażni, nie jest zbyt intensywny.

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ perfumy te należą do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:1,5 tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

bardzo dobry

Mój najdroższy z kosmetyków do ciała ;). Kupiłam dla skóry wysuszonej przez egipskie słońce - i swoje zadanie spełnił. Zastanawiałąm sie - 200 czy 400 ml, chyba jednak dobrze, że wziełam wieksze opakowanie, bo schodzi mi dośc szybko ( ale ja jestem hojna dla skóry ;))
Opakowanie przeciętne, za to bardzo fajna pompka. Dozuje sie idealnie. Balsam jest dośc gęsty ( na pewno to nie mleczko!), dobrze sie rozsmarowuje. Żadnego lepienia sie, żadnego wałkowania. Wchłania sie szybko, pozostawiając wyczuwalny film ( co lubię ;)). Skóra jest nawilżona, natłuszczona, odzywiona - faktycznie odżyła! Efekt utrzymuje się długo - w zasadzie można stosowac go raz dziennie, choc ja mażę sie rano czyms innym - dla przyjemności ;)
Zapach jest przyjemny, delikatny, morelowy...choc dla mnie raczej nie jedzeniowy. Nie nazwałabym go też apetycznym - jest na to zbyt dyskretny.
Podsumowując - bardzo dobry kosmetyk, zwłaszcza dla suchej skóry.