Carex, Aloe Vera, Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło w płynie)

Carex, Aloe Vera, Antibacterial Hand Wash (Antybakteryjne mydło w płynie)

Carex Aloe Vera został wzbogacony ekstraktem z aloesu znanym ze swoich właściwości łagodzących. Zawiera łagodzący ekstrakt z aloesu. Wspiera naturalną barierę antybakteryjną skóry. Delikatność dla skóry potwierdzona dermatologicznie.

mydła
łagodzące, oczyszczające, antybakteryjne
zapachowa
w żelu
normalna

Naprawdę dobra jakość, mydło spełnia wszystkie moje oczekiwania.

Po to mydło antybakteryjne sięgam najczęściej podczas zakupów w Biedronce.
Najbardziej opłaca się w większym opakowaniu uzupełniającym.
Mi udało się kupić juz kilka razy w cenie 6,99 za 500l opakowanie + husteczki gratis i uważam ją za rozsądną kwotę. Czasem nawet idzie dostać je jeszcze taniej podczas promocji, ale i bez niej bardzo się opłaca.

Podoba mi się w nim konsystencja i delikatny, przyjemny aloesowy zapach, który pozostaje na dłoniach długo po umyciu.
Jest dosyć gęste i wydajne.
Skutecznie chroni przed bateriami. Bardzo przydaje się w kuchni i nie tylko.
Wystarczy jedna pompka wyciśnięta na dłonie, żeby czuć się masksymalnie świeżo i czyściutko.
Dobrze oczyszcza z wszelkich zanieczyszczeń.
Używam też do mycia pędzli.i tutaj też się świetnie sprawdza.
Jest to naprawdę dobrej jakości mydło antybakteryjne.

Przede wszystkim nie zauważyłam jakiegoś mocnego wysuszenia dłoni w porównaniu do innego nawet zwyczajnego mydła w płynie . Co więcej, niektóre klasyczne wysuszają bardziej.
Z powodzeniem korzystają z niego nawet moje dzieci (5 i 7 lat). Mydło nie wywołało nigdy u żadnego z domowników podrażnień.
Spełnia moje oczekiwania w 100% , kupuję od dawna i na pewno będę nadal.

Antybakteryjne idealne

Carex Aloe Vera antybakteryjne mydło w płynie. Idealne! Ładnie pachnie tak delikatne i jest antybakteryjne. Co jest genialne bo nie muszę po myciu rak używać żelu antybakteryjnego które wysusza ręce. Dezynfekuje dłonie dość często sieć były w złej kondycji. Mam dziecko wiec dbamy by tych zarazków bakterii było mniej.

Przyjemne, lecz mało wydajne.

Mydło znajduje się w typowym przezroczystym dozowniku z pompką przez które "przebija" delikatnie zielony kolor płynu. Pojemność jest mniejsza niż klasyczna więc nie jest to mydło na miesięczny zapas, zwłaszcza jeżeli korzystamy z niego często w ciągu dnia lub mamy większą rodzinę.
Ze względu na wielkość opakowanie jest poręczne i zgrabne, nie przytłaczające. Dozownik jest bardzo wygodny - lekko chodzi i precyzyjnie dozuje odpowiednią ilość produktu, nie zacina się ani nie blokuje, bezawaryjny.
Zapach jest przyjemny, delikatny, świeży, pachnie lekko aloesem, choć mi zawsze zapach aloesu (w różnych kosmetykach) kojarzy się każdorazowo ze świeżym ogórkiem.
Mydło dobrze się pieni i dobrze oczyszcza skórę dłoni, dzięki lekkiej formule nie pozostawia osadu na sanitariatach i łatwo się spłukuje.
Nie wysusza, ale i nie pielęgnuje dłoni.
Gdyby nie wydajność oraz niezbyt niska jak na niewielkie opakowanie cena (około 7 zł) dałabym uczciwą piątkę, niestety, ale wydajność oraz cena robi swoje, więc ... czwórka.

Niezły

plusy:
+ ślicznie pachnie
+ idealna konsystencja
+ dobrze oczyszcza

minusy:
- wysusza skórę

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
- słaba dostępność
- za wysoka cena
+ fajne opakowanie