Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Pojemność 29,5 ml

Żel Sally Hansen Instant Cuticle Remover usuwa uporczywe, suche skórki w 15 sekund. Rewolucyjna formuła pozwala szybko zmiękczyć i usunąć nadmiar skórek wokół paznokci. Wyciąg z aloesu i rumianku działa łagodząco.
Wystarczy wycisnąć żel na skórki i pod końcówki paznokcia, a po 15 sekundach delikatnie odsunąć je patyczkiem. Regularne stosowanie żelu Instant Cuticle Remover sprawia, że skórki stają się miękkie i delikatne. Zawiera alkalia.

preparaty do skórek
w buteleczce
żel / płyn
bez alkoholu, bezzapachowa

Super plyn

Płyn otrzymałam od przyjaciółki "na wypróbowanie " i to jest to czego cały czas szukałam!
Już nie potrafię sobie wyobrazić robienia sobie maniciure bez niego.
Wystarczy odrobina i dosłownie "rozpuszcza" niechciane skórki.
Serdecznie polecam. Płyn jest mega wydajny.. używam go na prawdę dlugooo a cały czas jest to ta podarowana buteleczka

Doskonały!

Uwielbiam ten preparat.
Rewelacyjnie rozpuszcza skórki, wystarczy "chwila moment" by ładnie je odsunąć i "ściągnąć" patyczkiem.

Dziubek idealnie dozuje lekki żel na skórki. Wystarczy delikatnie ścisnąć buteleczkę i już jest preparat zaaplikowany!

Wydajność jest ogromna!

Klasyk

Próbowałam różnych i za każdy razem do niego wracałam, już nie kupuję innych.

Produkt delikatny i skuteczny. Zmiękcza skórki w szybkim czasie. Stosowany regularnie przy łagodnych skórkach eliminuje problem narastania, przy grubszym naskórku znacznie ułatwia proces odsuwania i usuwania.

Produkt sprawia, że paznokcie wyglądają schudnie.

Bardzo skuteczny

Totalnie nie potrafię wycinać sobie skórek, wszelkie próby nie kończyły się zbyt dobrze:) Na szczęście trafiłam na ten cudowny preparat, który sprawia, że moje paznokcie wyglądają na zadbane. Nakładam na skórki, jest w formie żelu więc nie spływa, po ok 15 sekundach odsuwam je delikatnie drewnianym patyczkiem, zmywam ciepłą wodą i już. Naprawdę wygodne i skuteczne. Do tego nie powoduje u mnie żadnych podrażnień. Może nie jest najtańszy ale za to bardzo wydajny, opakowanie starcza na długo.

Kosmetyk świetnie radzi sobie z skórkami suchymi.

Nakładam produkt na skórki i ściągam drewnianym patyczkiem. Prawie nic nie zostaje do wycinania cążkami. Kosmetyk świetnie radzi sobie z skórkami suchymi, zmiękcza je, jest bezzapachowy, bardzo wydajny.

Świetny produkt

Postanowiłam wrócić do naturalnych paznokci, tylko przeciągniętych bezbarwnym lakierem. Moją zmorą od zawsze były skórki, których nie umiałam wyciąć, a kiedy się przesuszały, to wyglądały okropnie i dłonie wyglądały na zaniedbane.
Ten produkt odczarował mój manicure domowy! Używam go raz w tygodniu, nakładam punktowo na skórki i ściągam delikatnie metalowym „patyczkiem”. I to wszystko, już nie muszę nic docinać. Przez kolejny tydzień mam spokój.
Miałam obawy o to, czy produkt nie będzie podrażniał skóry, ale wszystko w porządku, nie widzę efektów ubocznych. Bardzo polecam.

Jeden z lepszych!

Płyn do usuwania skórek od Sally Hansen jest jednym z lepszych płynów jakie miałam.
Wystarczy nałożyć niewielką ilość na skórki, po ok pół minuty można zacząć działać. Odsuwam skórki drewnianym patyczkiem i w zależności od ich stanu albo zostawiam je w ten sposób, albo wycinam je cążkami 'na mokro'

Świetnie radzą sobie ze skórkami suchymi, uciążliwymi jak i z delikatnymi, wrażliwymi.

Jest bezzapachowy, bardzo wydajny. Opakowanie wydaje się małe ale starcza na bardzo długo!

Usuwanie skorek już nie jest problemem

Usuwanie skórek to była moja zmora. Bardzo nie lubiłam tego robić, ponieważ zajmowało mi to wiele czasu, a efekty nie były takie jakich oczekiwałam.
Wszystko się zmieniło, gdy trafiłam na preparat do usuwania skórek od Sally Hansen.
Produkt ten w bardzo szybkim tempie zmiękcza nawet moje dość twarde skórki wokół paznokci. Niewielką ilość preparatu wystarczy nałożyć na skórki i odczekać kilkanaście sekund, a następnie odsunąć skórki kopytkiem.
Dzięki temu preparatowi moje skórki wyglądają o niebo lepiej, a lakier hybrydowy nałożony na paznokcie utrzymuje się o wiele dłużej.
Polecam ten produkt wszystkim, którzy chcą ułatwić sobie proces usuwania skórek.

Klasyk

Nie przepadam za wycinaniem skórek, wolę usuwać je w inny sposób. Szukając odpowiedniego preparatu natknęłam się na wiele pozytywnych opinii dot tego żelu i po wypróbowaniu zdecydowanie przy nim zostanę.

Po kilkunastu sekundach od nałożenia żelu pozbywam się skórek z płytki drewnianym patyczkiem i odsuwam całość metalowym kopytkiem. Żeby nie trzymać preparatu na skórze dłużej niż minutę, w międzyczasie podczas zajmowania się skórkami spłukuje go wodą lub przemywam mokrymi wacikami.

Po takim zabiegu dłonie/stopy wyglądają od razu dużo bardziej estetycznie, a lakier lepiej trzyma się na paznokciach.

Nie sądziłam, że to może aż tak działać!

Ten preparat jest naprawdę świetny i polecam go każdej koleżance przy najbliżej okazji. Przede wszystkim jest bardzo wydajny - malutka ilość produktu starcza na pokrycie skórek paznokci u dwóch dłoni. Skórki są mięciutkie, delikatnie odchodzą. Preparat nie podrażnia i jest delikatny. Zdecydowanie produkt zasługuje na mój hit.

To na prawdę działa !

Skórki schodzą jak po maśle. Co tu dużo pisać, szybko, sprawnie, delikatnie - bez zadziorów, krwi, bólu i podrażnień- tak działa ten preparat ????I do tego w przystępnej cenie :) Warto!

HIT dla twardych skórek

Zacznę od tego, że ze skórkami mam bardzo duży problem. Są suche, wrażliwe i przy tym wszystkim twarde. Szybko narastają i bez zmiękczenia ich czymkolwiek bardzo ciężko je usunąć.

Opakowanie oceniam wręcz doskonale. Jest bardzo higieniczne. Łatwo dozować aplikator małą ilość produktu. Buteleczka mała, zgrabna, poręczna. Design samej buteleczki też mi się bardzo podoba.

Sam produkt ma gęstą konsystencję i dosłownie ilość małej kropelki wystarcza na zmiękczenie wszystkich skórek u dwóch rąk. Jest niebywale wydajny. Nie jestem w stanie go zużyć.

W kilka sekund zmiękcza skórki do tego stopnia, że nawet nie muszę używać już metalowego kopytka, wystarczy nawet drewniany patyczek.

Cena jest dosyć wysoka jak za tego typu produkt, ale wydajność i działanie to wynagradza.

Podsumowując, polecam każdemu. Absolutny HIT.