Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Pojemność 29,5 ml

Żel Sally Hansen Instant Cuticle Remover usuwa uporczywe, suche skórki w 15 sekund. Rewolucyjna formuła pozwala szybko zmiękczyć i usunąć nadmiar skórek wokół paznokci. Wyciąg z aloesu i rumianku działa łagodząco.
Wystarczy wycisnąć żel na skórki i pod końcówki paznokcia, a po 15 sekundach delikatnie odsunąć je patyczkiem. Regularne stosowanie żelu Instant Cuticle Remover sprawia, że skórki stają się miękkie i delikatne. Zawiera alkalia.

Najlepszy!

Produkt kupiłam zachęcona opiniami i nie zawiodłam się! Preparat radzi sobie nawet z najgorszymi skórami wokół paznokcia w kilkanaście sekund, pozostawiając je gładkie i miękkie. Produkt łatwy w użyciu, bardzo wydajny.

Pogromca skórek!

Rzadko usuwam skórki ,ale jeśli mam już to robić to wyłącznie z tym
preparatem. Ma on postać przeźroczystego żelu zamkniętego w plastikowej buteleczce z dziobkiem o pojemności 29,5 ml.
Nie ma zapachu ani koloru. Nie wywołuje szczypania czy pieczenia.
W składzie znajdziemy aloes i rumianek, co wpływa łagodząco na
paznokcie i okolice.
Dziubek precyzyjnie dozuje preparat i wystarczy niewielka ilość do usunięcia skórek. Bardzo wydajny ,więc posłuży miesiącami.
Szybki w działaniu wystarczy kilkanaście sekund i po skórkach nie ma śladu.
Jest mega wydajny ,mam go już koo roku a w opakowaniu jeszcze sporo pozostało.

Najlepszy ! :)

Świetny i najlepszy preparat do usuwania skórek ! Nie podrażnia, nie uczula. Szybko się wchłania. Opakowanie ładnie wygląda. Preparat jest wydajny, starcza na długo. Cena nie jest wysoka !

Bezbolesne i skuteczne usuwanie skórek ! Ten produkt to absolutny hit ,wystarczy kilka chwil a skórki są pięknie usunięte a nasze paznokcie gotowe na nowy mani.

Super preparat

Kupiłam ten preparat w sumie przez przypadek. Wypróbowałam i jestem bardzo zadowolona, działa faktycznie w 15 sekund choć ja trzymam 30 i ladnie wszystko schodzi .

Nie znajdziecie lepszego!

Ten preparat jest definitywnie najlepszym produktem do usuwania skórek jaki kiedykolwiek używałam.
Po pierwsze-wydajność. Jestem na pierwszym opakowaniu już od jakiś 2 lat a w tym czasie ubyła tylko połowa produktu. Jestem pod wielkim wrażeniem.
Po drugie-wygodne opakowanie. Bardzo przyjemnie nakłada się produkt dzięki odpowiedniemu opakowaniu. Ma odpowiedni kształt a łatwość aplikacji zapewnia aplikator w kształcie takiego dzióbka.
Po trzecie-działanie. Produkt spełnia w 100% swoje zadanie. Po jego zaaplikowaniu bez problemu można odsunąć skórki i usunąć je w krótkim czasie.
Polecam bardzo serdecznie. Świetny i wydajny produkt w niskiej cenie.

HIT !!

Ten produkt to obowiązkowa pozycja, każdej kobiety, która lubi mieć piękne i zadbane dłonie. Preparat zmiękcza skórki w ekspresowym tempie, jeżeli potrzyma się go na palcach dłużej, skórki praktycznie same schodzą. Nie wyobrażam sobie mojej pielęgnacji dłoni bez tego preparatu.

MUST HAVE!

Preparat odkryłam w październiku zeszłego roku i ciągle jestem na pierwszym opakowaniu - tutaj mamy pierwszy plus, mega wydajność. Bardzo wygodne opakowanie, ułatwia dozowanie produktu, czysto, szybko i wygodnie, bez marnowania kosmetyku! Samo działanie : nakładam na skórki, odczekuję pół minuty i odsuwam patyczkiem drewnianym. Efekty są super, nie mam problemów z twardymi, narastającymi skórkami, które mnie tak denerwowały i psuły estetykę manicuru. Kiedyś po 2-3 dniach od zrobienia mani miałam już brzydkie, zasuszone skórki, mimo używania kremu. Teraz cieszę się pięknymi dłońmi przez cały czas, kiedy widzę, że skórki zaczynają szaleć sięgam po preparat, odczyniam rytuał i problem z głowy. Jak dla mnie jest to kosmetyk, który warto mieć pod ręką. Cena jest adekwatna do jakości, ale warto polować na promocje w Super Pharmie lub Hebe. Info dla alergików : wiadomo, każdy sam musi sprawdzić, ale u mnie produkt nie wywołał wysypki ani innych skutków ubocznych, a wiele innych preparatów, niestety miało takie działanie.

Żadna skórka się nie oprze

Na rynku mamy do wybory wiele tego rodzaju preparatów, które obiecują nam stosunkowo to samo. Szybkie i długotrwałe usunięcie skórek i łatwość w ich wycinaniu. I tak też niestety większość z nich zawodzi, lecz nie ten. Zacznijmy od konsystencji preparatu, która jest płynna przechodząca w nieco żelową. Nakłada się naprawdę łatwo a wszystko dodatkowo ułatwia buteleczka z "dziubkiem", dzięki któremu precyzyjnie obrysujemy skórki. Producent wskazuje, iż należy preparat trzymać 60s i po takim czasie jak najbardziej działa aczkolwiek zauważyłam, że najlepszy efekt uzyskuję po 90s (mam bardzo suche skorki). Usuwam skórki za pomocą cążek to też osobom, które robią podobnie polecam początkowo odsunąć skórki, następnie zaaplikować produkt a na samym końcu rozpływać się z satysfakcji płynnego i łatwego usuwania skórek. Produkt jest bardzo wydajny i starcza na długo więc chronimy własny portfel jak i czas. Sam efekt usuniętych skórek utrzymuje się bardzo długo, nie wiem czy taki był zamysł twórcy ale to mu też wyszło ;)

Mój KWC!

Mam problem z suchymi dłońmi, więc i skórki są zawsze toporne na wszelakie odsuwania. Próbowałam różnych produktów do zmiękczania skórek czy ich usuwania, ale na niewiele się zdały i po prostu wycinałam co mogłam przy pomocy radełka, co wcale im nie pomagało - często miałam ranki, a skórki były poszarpane. Koleżanka znając mój problem poleciła mi żel Sally Hansen, nie zbyt wierzyłam w jego działanie, ale w końcu się skusiłam.

Poręczna niebieska, półprzezoczysta, butelka skrywa prawie 30ml żelowego płynu. Gdy odkręcimy korek znajdziemy wygodny w użyciu aplikator do perfekcyjnego nałożenia na skórki. Idealnie możemy odmierzyć pożądaną ilość i nałożyć tyle ile pragniemy. Nie spływa, nie ucieka, z nałożonych miejsc.

Po nałożeniu i odczekaniu (przy moich skórkach czekam coś koło 30sekund, tak na wszelki wypadek), wszystko ładnie odchodzi od paznokcia. Ja odsuwając radełkiem widzę, że te skórki, które narosły na paznokieć odczepiają się same, resztę wycinam cążkami.
Po zmyciu resztek produktu, skórki dalej są miękkie i wyglądają na zadbane, a efekt utrzymuje się kilka dni.

Żel zakupiłam na początku swojej przygody z domowym manicurem hybrydowym, czyli ponad rok temu. Paznokcie robię tylko sobie, używam go regularnie przy każdej zmianie paznokci co dwa tygodnie i dalej jestem przy pierwszej buteleczce (dodaję zdjęcie). Jak widać producent wziął pod uwagę takie samosie jak ja, bo mamy aż dwa lata na zużycie produktu po jego otwarciu :)

Mam nadzieję, że zawsze będzie dostępny w sprzedaży, bo nie wiem jak bym miała bez niego przeżyć!

Bardzo fajny produkt

Odkąd odkryłam ten preparat robienie manicure stało się o wiele łatwiejszym i przyjemniejszym procesem. Preparat świetnie zmiękcza skórki co znacznie ułatwia ich usunięcie. Poza tym aplikator jest bardzo dobrze przemyślany :)

Idealny do walki ze skórami

Jestem posiadaczka grubych skórek. Zawsze miałam z nimi problem. Jednak szczerze po zastosowaniu tego produktu z łatwością można ją podważyć usunąć. Bardzo dobrze zmiękcza.
Znam jeszcze jeden trik. Macie nagnitki? Spróbujcie tego żelu na nich i użycie pumeksu lub pilnika. Efekt jest swietny