Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Pojemność 29,5 ml

Żel Sally Hansen Instant Cuticle Remover usuwa uporczywe, suche skórki w 15 sekund. Rewolucyjna formuła pozwala szybko zmiękczyć i usunąć nadmiar skórek wokół paznokci. Wyciąg z aloesu i rumianku działa łagodząco.
Wystarczy wycisnąć żel na skórki i pod końcówki paznokcia, a po 15 sekundach delikatnie odsunąć je patyczkiem. Regularne stosowanie żelu Instant Cuticle Remover sprawia, że skórki stają się miękkie i delikatne. Zawiera alkalia.

Najlepszy!!!

Swietny produkt. Idealny do rozmiekczania skorek. Po nalozeniu nie trzeba czekac nawet pol minuty. Blyskawicznie przygotowuje skorki do kolejnych etapow manicure. Naprawde swietny. Nawilza, nie wysusza. Ladne opakowanie. Jest zelowy i w miare gesty. Nie splywa z plytki zaraz po nalozeniu

Najlepszy

Jedyny tego typu preparat, który naprawde działa. Po nałożeniu na skórki i odczekaniu minuty, skórky stają się miękkie i łatwo je usunąć. Dodatkowo ładnie pachnie, nie podrażnia i jest bardzo wydajny.

Zacznę od tego że żel jest bardzo ale to bardzo wydajny. Mam go już chyba z 2 lata a jest więcej jak pół opakowania. Zmiękcza skorki bardzo szybko bo po 1 minucie . Można je w łatwy sposób usunąć bez używania czekogolwiek. Prosty i szybki a także tani sposób na poradzenie sobie że skórkami ktore sprawiają że manicure nie jest zachwycający.

Cążki w żelu

Żel doskonale sprawdza się przy usuwaniu niechcianych skórek. Wystarczy odczekać kilka minut, usunąć patyczkiem resztki i już. Nie wiem jak żel będzie się sprawdzał przy mocnych skórkach, natomiast u mnie świetnie daje sobie radę. Szczerze polecam, by wypróbować :).

Przeciętny...

Preparat Sally Hansen upolowałam około roku temu na promocji -55% w Rossmanie. Sądziłam, że jest to kosmetyk niezbędny do pielęgnacji skórek, skoro tak wiele osób się nim zachwycało i go polecało.
U mnie ten kosmetyk sprawdził się bardzo przeciętnie. Moim zdaniem nie zmiękcza mocno skórek. Owszem, da się je usunąć patyczkiem po użyciu tego preparatu, ale ten sam efekt osiągam nakładając na kilka minut grubą warstwę kremu do rąk. Teraz uważam, że jest to zwyczajnie niepotrzebny wydatek. Na pewno nie kupię tego produktu ponownie, ani nie będę szukać jego zamiennika wśród innych marek.
Jeżeli zaś chodzi o cenę i pojemność to przyznam, że cena jest wygórowana. Dobrze , że można upolować go taniej na promocji w Rossmanie. Pojemność jest zbyt duża. Moim zdaniem opakowanie 20 ml byłoby wystarczające. Taka duża pojemność starcza na wieki :/ Uważam, że to duży minus. Sądzę, że nie wykorzystam tego preparatu do daty ważności tego kosmetyku.
Plusem na pewno jest przemyślana forma kosmetyku. Preparat zamknięty jest w buteleczce wykonanej z miękkiego plastiku, którą z łatwością można ścisnąć. Sama buteleczka zakończona jest dzióbkiem, który ułatwia nakładanie preparatu na skórki ;)
Podsumowując - dla mnie to zbędny wydatek ;)

nie sądziłam, że go tak potrzebuję

Nigdy nie kupowałam tego typu produktów, bo uważałam, że wcale nie pomagają. Mam od zawsze narastające i twarde skórki, ale wcześniej mniej sie tym przejmowałam. Odkąd robie hybrydy, gdzie usunięcie skórek jest kulczowe dla ich trwałość i dobre wyglądu przez długi czas zaczęłam się do tego przykładać. Odsuwanie skórek po ich wymoczeniu w wodzie oczywiście też jest możliwe. Ale trwa to dłużej niż z tym żelem. Smaruję skórki żelem i od razu mogę je usuwać. Dodatkowo wydaje mi się, że żel rozpuszcza je tak dokładnie, że narastają wolniej. Nawet frezarka nie dawała takich efektów.
Zel jest diabelsko wydajny, więc bardzo opłacalny. Na pewno kupię kolejny, kiedy zużyję to opakowanie.

Warty uwagi!

Mam go ja, po mnie kupiła ciocia, mama, siostra.
Wszystkie jesteśmy zadowolone.
Zmiękcza rzeczywiście szybko. Bardzo bardzo wydajny. Wygodny aplikator sam żel jest bezzapachowy. Robie paznokcie sobie, czasem znajomym i nadal go mam, w sumie nawet nie wiem ile czasu, koło dwóch lat? Właśnie sobie zdałam sprawę, że muszę sprawdzić termin przydatności
;P mogliby produkować też w mniejszych opakowaniach, ale to akurat nie jest wada jedynie sugestia.

Preparat do skórek całkowicie sprawdza się w swojej roli. Wystarczy zaledwie kilka sekund po zaaplikowaniu i można śmiało odsuwać i wycinać bez problemu skórki. Szybkie działanie i skuteczne.

Niezastąpinoy

Jedyny tego typu preparat, który tak świetnie działa. W krótkim czasie idealnie zmiękcza skórki i z łatwością można je usunąć. Nie wyobrażam sobie wykonywania manicuru bez niego. Jedno opakowanie starcza na bardzo długo

Najlepszy!!

Ten żel w ekspresowym tempie zmiękcza skórki. Dzieki temu produktowi usuwanie skórek jest i wiele łatwiejsze i przyjemniejsze. Już po kilku sekundach po aplikacji można dokładnie usunąć zbędne skórki. Dodatkowo produkt jest niesamowicie wydajny! Polecam bardzo

Super!

Od kiedy tylko pamiętam miałam okropnie narastające skórki na paznokcie. Nie dość, że rosły szybko, to jeszcze ciężko było je usunąć po samym namaczaniu, pojawiały się zadziorki i ogółem nie wyglądało to zbyt ładnie. Całe szczęście wpadł mi w ręce ten cudowny produkt. Dzięki swojej żelowej konsystencji oraz precyzyjnemu aplikatorowi, idealnie pokrywa skórki i nie spływa z nich. Po chwili już mamy mięciutkie skórki i wystarczy poodciągać je za pomocą patyczka czy metalowego kopytka. Jest bardzo wydajny (swoje pierwsze i jak na razie jedyne opakowanie mam od ponad roku!). Dodatkowo zauważyłam, że tempo narastania skórek się zmniejszyło, nawet po dwóch tygodniach paznokcie wyglądają całkiem ok. Cena nie jest jakaś masakryczna patrząc na tak długie użytkowanie

ZALETY:
wydajny
żelowa konsystencja, która nie spływa
wygodny i precyzyjny aplikator
szybko zmiękcza skórki
spowalnia narastanie skórek

WADY:
brak

Ideał

Tak długo przeze mnie poszukiwany, jakiś czas temu niedostępny ani w Hebe ani w Rossmanie ( któraś z drogerii chciała go wycofać), dla mnie ideał przy tygodniowym robieniu hybryd niezastąpiony i bardzo skuteczny, zmiękcza skórki,łatwo je usunąć samym wacikiem, nowe skórki nie są poszarpane.