Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sprawdź ceny produktu

Pojemność 29,5 ml

Żel Sally Hansen Instant Cuticle Remover usuwa uporczywe, suche skórki w 15 sekund. Rewolucyjna formuła pozwala szybko zmiękczyć i usunąć nadmiar skórek wokół paznokci. Wyciąg z aloesu i rumianku działa łagodząco.
Wystarczy wycisnąć żel na skórki i pod końcówki paznokcia, a po 15 sekundach delikatnie odsunąć je patyczkiem. Regularne stosowanie żelu Instant Cuticle Remover sprawia, że skórki stają się miękkie i delikatne. Zawiera alkalia.

świety produkt

nie podrażnia skórek na około, ładnie je rozmiękcza i ułatwia wycinanie i odsuwanie. Nie jest super drogi, nie ma żadnego zapachu, nie wylewa się i robi co ma robić. Używam od dawna i nadal jestem zadowolona

MEGA

Polecam ten preparat.
Najważniejsze dla mnie że nie boli:) Bo mam strasznie wrażliwe paznokcie i czasami mogą mi boleć otako po prostu. Myślałam że ten też będzie, ale nie:) i bardzo się cieszę:)

Warto go wypróbować

Preparat ten stosuje już od ładnych paru lat i jestem mu wierna od samego początku. Jest to najlepszy preparat do usuwania skórek. Bardzo szybko sprawnie i bezboleśnie można się pozbyć zbędnych skórek i zrogowaceń z paznokci. Wystarczy rozprowadzić żel na skorkach poczekać chwilę i gotowe. Bez ran i bolesnych zadziorów. Muszę jeszcze dodać że produkt jest bardzo wydajny. Jest to moje kolejne opkowanie z kolei a zawsze mam jakis zapas w domu, ktory zazwyczaj robię podczas promocji.

Całkiem fajna rzecz

Nie spodziewałam się zbyt wiele kupując ten produkt, ale to faktycznie trochę działa. Skórki może nie znikają magicznie po kilku sekundach ale te mniejsze da się za pomocą preparatu usunąć. Nie daje to takiego efektu jak tradycyjne wycinanie, ale zawsze coś.

Pierwszy który zadziałał

Stosowałam wiele preparatów do usuwania skórek i żaden nie działał. Zastanawiałam się już czy coś nie tak robię, czy może moje skórki są nie zniszczalne ! W końcu trafiłam na niego ! Zadziałał !
W ekspresowym tempie skórki usunięte, bez krwi, pieczenia, swędzenia !
Najlepszy produkt tego typu jaki stosowałam do tej pory. Butla duża i wydajna, wygodna aplikacja.
Nie podrażnił mnie ani nie uczulił. Jedynym minusem jest jak dla mnie dostępność.

Najlepszy!!!

Swietny produkt. Idealny do rozmiekczania skorek. Po nalozeniu nie trzeba czekac nawet pol minuty. Blyskawicznie przygotowuje skorki do kolejnych etapow manicure. Naprawde swietny. Nawilza, nie wysusza. Ladne opakowanie. Jest zelowy i w miare gesty. Nie splywa z plytki zaraz po nalozeniu

Najlepszy

Jedyny tego typu preparat, który naprawde działa. Po nałożeniu na skórki i odczekaniu minuty, skórky stają się miękkie i łatwo je usunąć. Dodatkowo ładnie pachnie, nie podrażnia i jest bardzo wydajny.

Zacznę od tego że żel jest bardzo ale to bardzo wydajny. Mam go już chyba z 2 lata a jest więcej jak pół opakowania. Zmiękcza skorki bardzo szybko bo po 1 minucie . Można je w łatwy sposób usunąć bez używania czekogolwiek. Prosty i szybki a także tani sposób na poradzenie sobie że skórkami ktore sprawiają że manicure nie jest zachwycający.

Cążki w żelu

Żel doskonale sprawdza się przy usuwaniu niechcianych skórek. Wystarczy odczekać kilka minut, usunąć patyczkiem resztki i już. Nie wiem jak żel będzie się sprawdzał przy mocnych skórkach, natomiast u mnie świetnie daje sobie radę. Szczerze polecam, by wypróbować :).

Przeciętny...

Preparat Sally Hansen upolowałam około roku temu na promocji -55% w Rossmanie. Sądziłam, że jest to kosmetyk niezbędny do pielęgnacji skórek, skoro tak wiele osób się nim zachwycało i go polecało.
U mnie ten kosmetyk sprawdził się bardzo przeciętnie. Moim zdaniem nie zmiękcza mocno skórek. Owszem, da się je usunąć patyczkiem po użyciu tego preparatu, ale ten sam efekt osiągam nakładając na kilka minut grubą warstwę kremu do rąk. Teraz uważam, że jest to zwyczajnie niepotrzebny wydatek. Na pewno nie kupię tego produktu ponownie, ani nie będę szukać jego zamiennika wśród innych marek.
Jeżeli zaś chodzi o cenę i pojemność to przyznam, że cena jest wygórowana. Dobrze , że można upolować go taniej na promocji w Rossmanie. Pojemność jest zbyt duża. Moim zdaniem opakowanie 20 ml byłoby wystarczające. Taka duża pojemność starcza na wieki :/ Uważam, że to duży minus. Sądzę, że nie wykorzystam tego preparatu do daty ważności tego kosmetyku.
Plusem na pewno jest przemyślana forma kosmetyku. Preparat zamknięty jest w buteleczce wykonanej z miękkiego plastiku, którą z łatwością można ścisnąć. Sama buteleczka zakończona jest dzióbkiem, który ułatwia nakładanie preparatu na skórki ;)
Podsumowując - dla mnie to zbędny wydatek ;)

nie sądziłam, że go tak potrzebuję

Nigdy nie kupowałam tego typu produktów, bo uważałam, że wcale nie pomagają. Mam od zawsze narastające i twarde skórki, ale wcześniej mniej sie tym przejmowałam. Odkąd robie hybrydy, gdzie usunięcie skórek jest kulczowe dla ich trwałość i dobre wyglądu przez długi czas zaczęłam się do tego przykładać. Odsuwanie skórek po ich wymoczeniu w wodzie oczywiście też jest możliwe. Ale trwa to dłużej niż z tym żelem. Smaruję skórki żelem i od razu mogę je usuwać. Dodatkowo wydaje mi się, że żel rozpuszcza je tak dokładnie, że narastają wolniej. Nawet frezarka nie dawała takich efektów.
Zel jest diabelsko wydajny, więc bardzo opłacalny. Na pewno kupię kolejny, kiedy zużyję to opakowanie.

Warty uwagi!

Mam go ja, po mnie kupiła ciocia, mama, siostra.
Wszystkie jesteśmy zadowolone.
Zmiękcza rzeczywiście szybko. Bardzo bardzo wydajny. Wygodny aplikator sam żel jest bezzapachowy. Robie paznokcie sobie, czasem znajomym i nadal go mam, w sumie nawet nie wiem ile czasu, koło dwóch lat? Właśnie sobie zdałam sprawę, że muszę sprawdzić termin przydatności
;P mogliby produkować też w mniejszych opakowaniach, ale to akurat nie jest wada jedynie sugestia.