Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Preparat rozpuszczający i usuwający w 15 sekund stwardniałe skórki wokół paznokci.

w buteleczce
żel / płyn

Został na stałe!

Jest to preparat do którego ciągle wracam, jedyny w którym nie zauważam wad. Mimo, że moje skórki są twarde, to radzi sobie z nimi doskonale. Te grubsze zmiękcza, a te cieniutkie rosnące na płytce dosłownie rozpuszcza, nie uszkadzając przy tym paznokcia. Trafiły mi się mocniejsze produkty, jednak mam wrażenie, że robiły mi krzywe, a ten.. No po prostu jest idealny. :D Dodatkowo ma bardzo praktyczne opakowanie i jest wydajny. A wszystko to w dobrej cenie.

niezastąpiony

Najlepszy produkt do skórek!
Gdy tylko chcemy zrobić sobie manicire to ten produkt jest prawdziwym MUST HAVE!
Dzieki temu produktu usuniemy skórki bez obcinania i kaleczenia sobie skórek.
Produkt mozemy posmarować na skórki po skończeniu hybrydy czy żeli. Zastępuje on oliwke.

Dobry produkt

Bardzo poręczna buteleczka, idealnie się z niej aplikuje produkt na skórki. Bardzo dobrze działa, skórki idealnie odchodzą , wystarczy je zebrać drewnianym patyczkiem. Można kupić w kazdej drogerii. Cena także przystępna. Fajny produkt do szybkiego mani . Starcza na długo, jest bardzo wydajny. Niewielka ilość powoduje że możemy sie w łatwy sposób pozbyć skórek

Triki Weroniki: Jak wyczyścić lodówkę?

Niezastąpiony :)

Bardzo szybko i delikatnie usuwa skórki. Wcześniej używałam radełka da skórek i zawsze robiłam sobie ranki i wyglądało to bardzo nieestetycznie. Dzięki temu produktowi w końcu doprowadziłam moje dłonie do ładu. Jest bardzo prosty w obsłudze, wystarczy nałożyć preparat wokół paznokcia i po chwili ściągnąć żel, buteleczka jest zwieńczona wąskim 'dziubkiem', dzięki czemu aplikacja jest bardzo precyzyjna.
Produkt jest bardzo wydajny, mam go od około roku i zużycie jest minimalne.

Bardzo pomocny

Produkt ten kupiłam za namową koleżanki, która była bardzo zadowolona z efektów. I rzeczywiście muszę przyznać, że daje radę za skórkami. Co prawda nie usuwa (rozpuszcza) ich w 100% , ale jego skuteczność i tak jest niezła. Od tej pory manicure zajmuje dużo mniej czasu.

Odkrycie roku - do zapuszczonych skórek

Teraz już mniej go potrzebuję bo udało mi się doprowadzić skórki do stabilnego stanu zadowalającego ;) nauczyłam się panować nad swoimi skórkami (które zawsze robiły mi problemy) a w początkach bardzo pomógł mi ten Remover.
Obsługa banalnie prosta - nakładamy preparat, po chwili odsuwamy skórki i gotowe. Wszystko (no dobra, nie zawsze wszystko ale większość) się rozpuszcza, bez cudowania i kombinowania można mieć szybko eleganckie paznokcie. Dla mnie to było odkrycie roku ;)
Ja najbardziej lubię go stosować u stóp, domowy pedicure od razu staje się łatwiejszy.
Ogólnie to polecam, tylko trzeba uważać, żeby go nie przetrzymać zbyt długo bo sądzę że mógłby zniszczyć płytkę.

Nr 1

Preparatu uzywam juz od kilku lat.Na pewno zmiekcza skorki i pomaga je odsunac przed wycieciem cazkami.Jezeli sa w lepszym stanie,regularnie smarowane kremem z kwasami to je rozpuszcza calkowicie i wystarczy umyc rece.Podczas domowego manicure/pedicure niezastapiony.Wydajny i skuteczny

Rozpuszczalnik w żelu

Przez dłuższy czas świat kosmetyków do paznokci był mi obcy. Lakier i zmywacz to wszystko, czego potrzebowałam do szczęścia. Kiedy i mnie dopadły hybrydy - zaczęłam poszukiwać rozwiązań dla moich skórek, które wybitnie utrudniały mi dotarcie lakierem do wszystkich zakamarków. Moje skórki lubią narastać na płytkę, bardzo szybko się przesuszają i usunięcie ich przy pomocy samego radełka bądź obcinaczek do skórek jest koszmarem.

Instatnt Citicle Remover kupiłam za namową koleżanek przy okazji promocji w Rossmannie. I w taki oto sposób niewinna niebieska buteleczka po wykończeniu została wynieniona na drugą, a druga na trzecią...

Produkt zamknięty jest w wygodnej butelce z dzióbkiem wyprofilowanym w taki sposób, że bez problemu wydobędziemy odpowiednią ilość żelu. Nic się nie wylewa, nie zatyka - sama przyjemność korzystać z takiego kosmetyku.

Zapach dla mnie w kwestii zmiękczacza do skórek nie ma żadnego znaczenia, ale warto wspomnieć, że konsystencja produktu jest odpowiednia - gęsta, niespływająca po paznokciu, ale i na tyle rzadka, by bez trudu ją rozprowadzić po konkretnych miejscach.

Producent zaleca trzymanie żelu na skórkach 60 sekund, aczkolwiek moje skórki są chyba z tytanu i po takim czasie nawet nie drgną. Zostawiam preparat na 2-4minut i nigdy nie zrobił mi krzywdy (a ile dobrego!).

Instatnt Cuticle Remover w bardzo przyjemny sposób rozpuszcza większość skórek, które bez problemu odepchniemy patyczkiem, a te grubsze zmiękcza na tyle, by można je było w łatwy sposób wyciąć. Pod tym względem to mistrzostwo świata i zaoszczędzenie cierpliwości przy "dłubianinie" w paznokciach.

Cena ok. 25zł za tego typu produkt przy genialnej wydajności jest rewelacją, na które każdy może sobie pozwolić.

Tutaj nie ma co się rozwodzić - produkt jest petardą, niezbędną każdej dziewczynie zajmującej się paznokciami.

Jestem zadowolona

W końcu pozbyłam się problemu ze skórkami. Robię paznokcie hybrydowe i niezmiernie ważne są dla mnie zadbane skórki. Odkąd stosuję ten preparat nie muszę już się męczyć z wycinaniem skórek, bo pozbywanie się ich patyczkiem u mnie się nigdy nie sprawdzało. Ogólnie jest to najlepszy produkt tego typu, który do tej pory stosowałam.

Robi co ma robić !

Preparat do zmiękczania i usuwania skórek wokół wału paznokciowego. Jak dla mnie bomba: naprawdę silnie zmiękcza (a nawet rozpuszcza!) skórki w bardzo krótkim czasie. Nie podrażnia i nie wysusza. Łatwo je można odsunąć patyczkiem.
Ale mimo wszystko polecam przed tym zabiegiem wymoczyć paznokcie aby było po prostu łatwiej.

Skuteczny

Uważam, że ten produkt jest najlepszy w swojej kategorii. Robi to, co robić powinien. Zmiękcza skórki i ułatwia ich odsunięcie patyczkiem. Nakłada się go bardzo wygodnie. Ma lekko żelową konsystencję, dzięki temu nie spływa. Jest bezzapachowy. Działa bardzo szybko. Stosowany raz na tydzień sprawia, że skórki jakby zaczęły znikać, jest ich coraz mniej do usunięcia i nie ma zadziorków. Preparat jest też bardzo wydajny. Polecam.

jest megaaa

Żel świetnie sprawdza się w celu zmiękczenia skórek przed odsuwaniem ich patyczkiem, jest także bardzo wydajny. On je po prostu zjada w kilka sekund. Mój ulubieniec. Stosuję go raz w tygodniu. Jest turbo wydajny i ma bardzo wygodny aplikator.