Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Preparat rozpuszczający i usuwający w 15 sekund stwardniałe skórki wokół paznokci.

w buteleczce
żel / płyn

nie zachwycił

Nie ukrywam, że nie używam tego produktu systematycznie tj raz na tydzień, tylko wtedy kiedy kładę hybrydę czyli 1- 2 razy w miesiącu albo rzadziej. Jednak jestem w stanie stwierdzić, że ten preparat owszem pomaga odsunąć skórki zmiękczając je ale na pewno ich nie rozpuszcza i nie usuwa a na to liczyłam. Produkt wygodnie się aplikuje,konsystencja jest odpowiednia i nie spływa ze skórek, jest bezzapachowy. Ogólnie oceniam go pozytywnie, bo ze zmiękczaniem radzi sobie bardzo dobrze ale jego cena jest za wysoka i na pewno nie kupię go ponownie.

nareszcie pozbyłam się skórek

Ten preparat poleciła mi kosmetyczka u której często goszczę w salonie. Od zawsze borykałam się ze skórkami.narastały bardzo szybko.nie pomagało wycinanie.odsuwanie itp. Odrastały coraz bardziej. W końcu zastosowałam ten preparat do usuwania skórek.moje zaskoczenie bylo ogromne.gdy pi użyciu tego preparatu.skórki po prostu zniknęły.odrastają bardzo wolno i znacznie mniej nachodzą na płytkę paznokcia.

Najlepszy

Ten preparat jest po prostu rewelacyjny! Szybko i skutecznie zmiękcza skórki i można je łatwo usunąć patyczkiem. Używanie cążek przy tym produkcie to już przeszłość. Oczywiście nie ma się co oszukiwać - skórki i tak odrosną za jakiś czas, ale nie są też już takie twarde i wyglądają o wiele lepiej. Polecam ten preparat z całego serca.

DIY olejek do paznokci

Nie wierzyłam!

Działa, działa!
i najważniejsze - nigdy nie zrobił mi krzywdy.
Nie spodziewałam się tak fajnego efektu - zupełnie zapomniałam już o "zadziorkach" przy paznokciach.
Polecam z czystym sercem.

wycinanie

Zakupiłam ten preparat przy okazji , gdy poleciła mi go sprzedawczyni przy kasie. Myślę sobie pewnie nie będzie działać, a tu ogromne zaskoczenie.. skóry bardzo szybko się zmiękczają i bardzo ładnie odchodzą nie trzeba się męczyć z ich wycinaniem. Bardzo dobry produkt, jestem zaskoczona i bardzo polecam.

Świetny

Zaskoczył mnie. Bardzo łatwy w aplikacji i co najważniejsze - działa! Spełnia wszystkie obietnice, dobrze zmiękcza skórki, co umożliwia ich odsunięcie. Ma gęstą konsystencję, nie spływa.

+ wydajny
+ skuteczny
+ dobra konsystencja

Wady: brak

Nie polecam.

Nie wiem czy wina tkwi w moich dłoniach czy w wyżej wymienionym produkcie, w każdym razie w moim przypadku preparat nie zrobił nic poza lekkim zmiękczeniem skórek, o żadnym ''rozpuszczaniu'' ich nawet nie ma mowy. Niestety droga Sally, ale tym razem pieniądze wydane w błoto.

idealny

I cóż pozostaje napisać.... tysiące opinii w internecie, skusiłam się i ja. I teraz żałuję, że tak późno. Bardzo ułatwia usuwanie skórek, bez wycinania, odsuwania. Doskonale radzi sobie nawet z tym twardymi i lekkimi zgrubieniami np. na palcach u stóp. Jest gęsty, nie spływa po aplikacji, jak dla mnie bezzapachowy i łatwy w aplikacji. Na prawdę godny polecenia :) Może nie należy do tanich produktów, ale myślę, że w trakcie promocji warto się na niego skusić.

Niezastąpiony do manicure

Moim problemem są suche skórki wokół paznokci. Nie lubię smarować dłoni kremem i jakoś nigdy na to nie zwracałam szczególnej uwagi, jednak odkąd wykonuje manicure hybrydowy wiem, że idealny manicure to taki bez brzydkich skórek.
Trafiłam na ten produkt przypadkiem. Opinie rewelacyjne, stąd i ja go kupiłam. Okazał się cudowny. Zmiękcza skórki, dzięki czemu ich usunięcie jest banalnie proste. Sam produkt nie należy do najtańszych, jednak warto w niego zainwestować jeśli ma się problem suchych skórek. Preparat od Sally Hansen jest również bardzo wydajny. Mam go sporo czasu i jeszcze na kilka użyć mi starczy. Od teraz niezastąpiony podczas wykonywania manicure.

świetny produkt

Zmiękcza skórki i pozwala na ich odsunięcie po minucie od użycia. Myślę że jest bardzo wydajny, chociaż ciężko mi to oceniać, bo rzadko maluję paznokcie (nie dlatego że nie muszę, po prostu jestem leniwa).
Na pewno taniej byłoby zmiękczyć skórki w kąpieli z wodą z mydłem, ale tak jest po prostu szybciej.

mój hit od Sally

Dotychczas żaden produkt Sally Hansen mnie pozytywnie nie zaskoczył, ale ten preparat to mój hit! Wydajny, łatwy w aplikacji, ale co najważniejsze realnie działający. Rozmiękcza skórki, dają się łatwo odsunąć. Na pewno ułatwia mi mój manicure i sprawia, że dłonie się lepiej prezentują, bo wcześniej nie poświęcałam moim skórkom należytej uwagi. Na pewno kupię kolejne opakowanie, bo warto!

Ładnie działa

Produkt bardzo usprawniający pracę z paznokciami i przygotowywanie ich do malowania lakierami. Ładnie rozpuszcza skórki i pozwala je przesunąć. Bardzo wydajny i zapewniający przyjemną aplikację.