Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Sally Hansen, Instant Cuticle Remover (Preparat do usuwania skórek)

Preparat rozpuszczający i usuwający w 15 sekund stwardniałe skórki wokół paznokci.

w buteleczce
żel / płyn

Rozpuszczalnik w żelu

Przez dłuższy czas świat kosmetyków do paznokci był mi obcy. Lakier i zmywacz to wszystko, czego potrzebowałam do szczęścia. Kiedy i mnie dopadły hybrydy - zaczęłam poszukiwać rozwiązań dla moich skórek, które wybitnie utrudniały mi dotarcie lakierem do wszystkich zakamarków. Moje skórki lubią narastać na płytkę, bardzo szybko się przesuszają i usunięcie ich przy pomocy samego radełka bądź obcinaczek do skórek jest koszmarem.

Instatnt Citicle Remover kupiłam za namową koleżanek przy okazji promocji w Rossmannie. I w taki oto sposób niewinna niebieska buteleczka po wykończeniu została wynieniona na drugą, a druga na trzecią...

Produkt zamknięty jest w wygodnej butelce z dzióbkiem wyprofilowanym w taki sposób, że bez problemu wydobędziemy odpowiednią ilość żelu. Nic się nie wylewa, nie zatyka - sama przyjemność korzystać z takiego kosmetyku.

Zapach dla mnie w kwestii zmiękczacza do skórek nie ma żadnego znaczenia, ale warto wspomnieć, że konsystencja produktu jest odpowiednia - gęsta, niespływająca po paznokciu, ale i na tyle rzadka, by bez trudu ją rozprowadzić po konkretnych miejscach.

Producent zaleca trzymanie żelu na skórkach 60 sekund, aczkolwiek moje skórki są chyba z tytanu i po takim czasie nawet nie drgną. Zostawiam preparat na 2-4minut i nigdy nie zrobił mi krzywdy (a ile dobrego!).

Instatnt Cuticle Remover w bardzo przyjemny sposób rozpuszcza większość skórek, które bez problemu odepchniemy patyczkiem, a te grubsze zmiękcza na tyle, by można je było w łatwy sposób wyciąć. Pod tym względem to mistrzostwo świata i zaoszczędzenie cierpliwości przy "dłubianinie" w paznokciach.

Cena ok. 25zł za tego typu produkt przy genialnej wydajności jest rewelacją, na które każdy może sobie pozwolić.

Tutaj nie ma co się rozwodzić - produkt jest petardą, niezbędną każdej dziewczynie zajmującej się paznokciami.

Jestem zadowolona

W końcu pozbyłam się problemu ze skórkami. Robię paznokcie hybrydowe i niezmiernie ważne są dla mnie zadbane skórki. Odkąd stosuję ten preparat nie muszę już się męczyć z wycinaniem skórek, bo pozbywanie się ich patyczkiem u mnie się nigdy nie sprawdzało. Ogólnie jest to najlepszy produkt tego typu, który do tej pory stosowałam.

Robi co ma robić !

Preparat do zmiękczania i usuwania skórek wokół wału paznokciowego. Jak dla mnie bomba: naprawdę silnie zmiękcza (a nawet rozpuszcza!) skórki w bardzo krótkim czasie. Nie podrażnia i nie wysusza. Łatwo je można odsunąć patyczkiem.
Ale mimo wszystko polecam przed tym zabiegiem wymoczyć paznokcie aby było po prostu łatwiej.

Jak zamaskować siwe włosy

Skuteczny

Uważam, że ten produkt jest najlepszy w swojej kategorii. Robi to, co robić powinien. Zmiękcza skórki i ułatwia ich odsunięcie patyczkiem. Nakłada się go bardzo wygodnie. Ma lekko żelową konsystencję, dzięki temu nie spływa. Jest bezzapachowy. Działa bardzo szybko. Stosowany raz na tydzień sprawia, że skórki jakby zaczęły znikać, jest ich coraz mniej do usunięcia i nie ma zadziorków. Preparat jest też bardzo wydajny. Polecam.

jest megaaa

Żel świetnie sprawdza się w celu zmiękczenia skórek przed odsuwaniem ich patyczkiem, jest także bardzo wydajny. On je po prostu zjada w kilka sekund. Mój ulubieniec. Stosuję go raz w tygodniu. Jest turbo wydajny i ma bardzo wygodny aplikator.

Niezastąpiony

Używam go zawsze gry robię manicure, jest dużym ułatwieniem, super zmiękcza skórki, natomiast, aby je usunąć samym patyczkiem trzeba go dłużej potrzymać ale przy wycinaniu skórek jest nie zastąpiony.Opakowanie bardzo fajne i praktyczne, nie wylewa się, więc możemy kontrolować ile produktu wyciśniemy. używam go regularnie od 1,5 roku a ubyło go pół :)

nie zachwycił

Nie ukrywam, że nie używam tego produktu systematycznie tj raz na tydzień, tylko wtedy kiedy kładę hybrydę czyli 1- 2 razy w miesiącu albo rzadziej. Jednak jestem w stanie stwierdzić, że ten preparat owszem pomaga odsunąć skórki zmiękczając je ale na pewno ich nie rozpuszcza i nie usuwa a na to liczyłam. Produkt wygodnie się aplikuje,konsystencja jest odpowiednia i nie spływa ze skórek, jest bezzapachowy. Ogólnie oceniam go pozytywnie, bo ze zmiękczaniem radzi sobie bardzo dobrze ale jego cena jest za wysoka i na pewno nie kupię go ponownie.

nareszcie pozbyłam się skórek

Ten preparat poleciła mi kosmetyczka u której często goszczę w salonie. Od zawsze borykałam się ze skórkami.narastały bardzo szybko.nie pomagało wycinanie.odsuwanie itp. Odrastały coraz bardziej. W końcu zastosowałam ten preparat do usuwania skórek.moje zaskoczenie bylo ogromne.gdy pi użyciu tego preparatu.skórki po prostu zniknęły.odrastają bardzo wolno i znacznie mniej nachodzą na płytkę paznokcia.

Najlepszy

Ten preparat jest po prostu rewelacyjny! Szybko i skutecznie zmiękcza skórki i można je łatwo usunąć patyczkiem. Używanie cążek przy tym produkcie to już przeszłość. Oczywiście nie ma się co oszukiwać - skórki i tak odrosną za jakiś czas, ale nie są też już takie twarde i wyglądają o wiele lepiej. Polecam ten preparat z całego serca.

Nie wierzyłam!

Działa, działa!
i najważniejsze - nigdy nie zrobił mi krzywdy.
Nie spodziewałam się tak fajnego efektu - zupełnie zapomniałam już o "zadziorkach" przy paznokciach.
Polecam z czystym sercem.

wycinanie

Zakupiłam ten preparat przy okazji , gdy poleciła mi go sprzedawczyni przy kasie. Myślę sobie pewnie nie będzie działać, a tu ogromne zaskoczenie.. skóry bardzo szybko się zmiękczają i bardzo ładnie odchodzą nie trzeba się męczyć z ich wycinaniem. Bardzo dobry produkt, jestem zaskoczona i bardzo polecam.

Świetny

Zaskoczył mnie. Bardzo łatwy w aplikacji i co najważniejsze - działa! Spełnia wszystkie obietnice, dobrze zmiękcza skórki, co umożliwia ich odsunięcie. Ma gęstą konsystencję, nie spływa.

+ wydajny
+ skuteczny
+ dobra konsystencja

Wady: brak