Biotherm, Aquapower

Biotherm, Aquapower

Aquapower to równowartość 5000 litrów wody termalnej* skoncentrowanych w preparacie do pielęgnacji twarzy. Niezwykle trafna formuła żelu nieustannie nawilża skórę i chroni ją przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi dzięki witaminie E. Skóra idealnie nawilżona odzyskuje blask i witalność.

Rezultat: już po pierwszej aplikacji skóra jest idealnie nawilżona i pełna blasku.

* na bazie Czystego Koncentratu z Planktonu Termalnego

Spełnia oczekiwania mieszanej skóry

Kupiłem krem pod koniec października i przy nieregularnym używaniu mam go do dziś - pierwsza zaleta - wydajność (mamy w regularnej cenie kosmetyków Biothermu aż 75ml zamiast standardowych 50ml kremu).
Żel ma lekką konsystencję, która wchłania się do sucha i nie powoduje powstawania zaskórników, a bardzo dobrze nawilża. Jest mocno perfumowany ale mnie akurat zapach nie drażni ani na skórze ani w nozdrzach.
Opakowanie wygodne, proste, lekkie i nie zajmujące za dużo miejsca. Cena jest do przejścia, szczególnie że kupujemy 75ml kremu (w moim przypadku to wydatek 33euro).
Ja polecam z czystym sercem. Skóra jest ukojona (np. po goleniu), nawilżona, miękka i lekko rozjaśniona. U mnie krem nie spowodował przetłuszczania się skóry.

bardzo dobry

Zdecydowanie jeden z najlepiej nawilzajacych kosmetykow pielegnacyjnych dla nas Panowie! Swietnie sie wchlania, doskonala lekka konsystencja nie pozostawiajaca zadnych sladow a przy tym bardzo przyjemny zapach, to wszystko sprawia, ze jest to doskonaly kosmetyk rowniez w podroz! Swietne opakowanie z dozownikiem!! POLECAM!!!!

Używam tego produktu od:roku

Fantastyczne nawilżenie!

Ten krem zdecydowanie najlepiej nawilża spośród wszystkich kremów jakie miałem do tej pory. Jest bardzo wydajny, starcza na długo (75ml), ma postać lekkiej, żelowej konsystencji, natychmiast się wchłania, momentalnie skóra nabiera blasku, znikają wszelkie oznaki zmęczenia. Dodatkowo rozluźnia skórę, rozświetla twarz. Skóra się nieco po nim błyszczy (delikatnie nadaje lekkiego blasku), co może niektórym przeszkadzać. Efekt nawilżenia utrzymuje się niezwykle długo. Żel ma bardzo przyjemny zapach, który nie przemija.