XX Fibre Base Coat

XX Fibre Base Coat

Wydłużająca rzęsy baza pod tusz. Dodaje długości naturalnym rzęsom. Zawiera włókna wydłużające.

Rewelacja

Dostałam ta bazę od siostry.... i ku mojemu zaskoczeniu BOMBA!!!!!!! cudownie wydłuża, podkręca po nałożeniu czarnego tuszu miałam dosłownie mega długaśne firanki:))) Uzależniłam się już od tej bazy i nie potrafię bez niej żyć, nie wyobrażam sobie pomalowania rzęs bez użycia tej bazy... mogę użyć byle jakiego badziewnego tuszu a dzięki tej bazie moje rzęsy i tak są rewelacyjne:))))

Używam tego produktu od: Dawna
Ilość zużytych opakowań: 3-4

niepotrzebna

kupiłam baze głównie aby odżywić rzęsy (poleciła mi ją pani w drogerii), ale niczego takiego nie zauważyłam... Opakowanie tandetne, jak to u Miss Sporty, no ale za tą cenę, co mozna wymagac... Ponadto jak napisało kilka poprzedniczek u mnie podobnie - może i faktycznie trochę wydłuża rzęsy nałożona przed tuszem, ale niesamowicie skleja i nie wygląda to poźniej naturalnie... Zdecydowanie wolę nakładać sam tusz - szybciej i efekt zdecydowanie lepszy..

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (nie wiem czy zdołam dokończyć)

Fajna rzecz ;) Rzęsy stają się megadługie, idealnie rozdzielone (trzeba poświęcić na to trochę czasu, ale warto!). Do tego pogrubione. Efekt naprawdę olśniewający. Nikt nie oprze się trzepotaniu takich rzęs:D Najważniejsze: nie wyglądają na sztuczne, posklejane i nie sprawiają wrażenia ciężkich. Mały minusik: ciężko się zmywa. Niestety musiałam z niej zrezygnować, kiedy zaczęłam nosić soczewki:(Już nie używam tego produktu

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

A ja ją lubię:)

Jak wspominałam nie lubię firmy Miss Sporty, ale ta baza jest naprawdę dobra. Odżywia a przede wszystkim przedłuża rzęsy, po nałożeniu tuszu są sporo dłuższe. Nie wiem dlaczego poprzedniczki piszą, iż baza skleja rzęsy. Może i na początku trochę tak, ale wystarczy przejechać kilka razy szczoteczką i się rozdzielają. Poza tym w momencie nakładania tuszu wyczesuje się rzęsy i nie ma namniejszego problemu. Nałożenie bazy zajmuje mi minutkę i wcale nie trzeba ślęczeć nad rozdzielaniem rzęs.

Używam tego produktu od:pół roku
Ilość zużytych opakowań:dalej pierwsze

Ciężka sprawa...

No właśnie.Ciężka sprawa z tą bazą,bo potrafi bardzo ładnie wydłużyć rzęsy.Przy większej ilości moje rzęsy były do nieba.Ale strasznie posklejane :( Bardzo mała ilość,cieniutka warstewka ładnie wydłuża rzęsy,ale nie tak łatwo nałożyć jej właśnie tyle,żeby przy okazji ich nie posklejała.Dlatego stosuję ją tylko wtedy,kiedy mam dużo czasu,żeby ewentualnie bawić się z rozczesywaniem,lub ją zwyczajnie zmyś.Bo efekt może być straszny :mad: Także uważam,że można spróbować,ale polecam tylko cierpliwym osobom.Może dać fajny efekt,ale trzeba się trochę namęczyć :)

Używam tego produktu od:miesiąc

Tak ! Super

Kupilam ją w Rossmanie za 12 zł do czego gratis dostałam tusz do rzęs...Świetnie wydłuża i podkręca rzęsy, ale trzeba na to koniecznie dawać tusz bo ma się później białe końcówki rzęs ;) Zaznaczyłam , ze jej nie kupie, bo następnym razem pewnie już nie będzie tej promocji a mnie nie stac na tusz i bazę :( Używam tego produktu od: 3 tygodni
Ilość zużytych opakowań: w trakcie -1ego

od czasu do czasu

Daje naprawdę ładny efekt, tyle że trzeba uważać by nie posklejać rzęs. Jeżeli mam czas to lubię się pobawić tą bazą, ładnie wydłuża i podkręca rzęsy. godna polecenia dla cierpliwych

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w użyciu

Od biedy mozna wypróbować..

Taka średnia.Była w zestawie z tuszem,więc spróbowałam.W sumie warto,bo wydłuza rzęsy,a po nałożeniu tuszu bardziej podkręcone.Jednak STRASZNIE skleja,nie da rady w zaden sposób tego rozczesać,co mnie zniechęciło do jej stosowania:((.
A szkoda, mogłoby być tak fajnie;P...

Używam tego produktu od:tygodnia
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

jesli nie przeszkadza

Skorzystalam z promocji, gdzie za 12 zl otrzymalam tusz i ta baze. Plusem jest to, ze baza nie bieli rzes. Ma smieszna konsystencje, jest wloknista, naklada sie niteczkami. Rzeczywiscie chyba wydluza rzesy, ale moze je tez nieco sklejac. Jesli komus bardzo zalezy na wydluzeniu i ma czas na taka zabawe, to polecilabym, ja na szczescie mam wystarczajaco dlugie rzesy, nie chce nimi czyscic okularow. :P

Używam tego produktu od: kilkanasie dni

bardzo fajna baza

Kupiłam ją z ciekawości w Rossmanie (8,99 zł) i bardzo mile mnie zaskoczyła. Faktycznie bardzo wydłuża rzęsy dzięki cieniutkim niteczkom. Trochę bałam się, że te włókna powchodzą mi do oczu, ale na szczęście nic takiego się nie dzieje. Jak na razie wszystkie przetestowane tusze dobrze na niej się rozprowadzają (testowałam Avon , Max Factor, Maybelline). Nieco skleja rzęsy, ale nakładany kolorowy tusz dobrze sobie z tym radzi i nie jest to uciążliwe. Ogólnie nie mam żadnych zastrzeżeń do tej bazy, ale daję 4 gwiazdki dlatego, bo uważam, że baza w tuszu XXL Maybelline jest lepsza i daje bardziej spektakularny efekt.

Ilość zużytych opakowań: 1 (w trakcie)

całkiem, całkiem

Tusz faktycznie wydłuża i podnosi rzęsy, efekt nie jest jednak jakiś spektakularny. Czasami pozostawia włókna na końcówkach rzęs i trzeba je usuwać. Czasami skleja rzęsy, ale da je się trochę rozczesać, Ogólnie całkiem niezły.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: zaczynam pierwsze

raczej nie...

baza faktycznie wydłuża ale równocześnie skleja rzęsy:(nie nadaje się pod każdy tusz: próbowałam z Lancome i MF2000C i efekty były raczej marne.......lepiej wyglądało oko bez bazy...natomiast pod EL Lash XL wyszło całkiem fajnie. podstawowym atutem jest cena....dlatego nie jestem wściekła, że baza leży i się marnuje bo raczej używać jej nie będę.......:(

Używam tego produktu od:3 tyg
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1go