Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Innowacyjny preparat przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Przyspiesza proces opalania się skóry, poprawia jej naturalny koloryt, lekko natłuszcza i likwiduje poczucie szorstkości. Zapobiega nadmiernej utracie wody. Polecany szczególnie przed opalaniem, także w solarium, bez ograniczeń wieku. Substancje aktywne: Masło kakaowe, witamina E.

ciekawy produkt

Pewne novum na kosmetycznym światku, jeden z pierwszych tego typu produktów. Bardzo wygodne opakowanie, łatwa aplikacja, niska cena oraz dobra dostępność. Piękny zapach. Niestety, u mnie produkt nie przyspieszył opalania, ale pięknie pachnie, jest wygodny w stosowaniu i bardzo dobrze mi się z niego korzysta. Za brak najważniejszej właściwości odejmuję jedną gwiazdkę, ale i tak jest super!

Super produkt:-)

Bardzo fajny spray przeznaczony do opalania. Znacznie je przyspiesza i przy okazji dba o skórę. Doskonale ją natłuszcza i nawilża. Dodatkowo sprawia, że kolor skóry staje się głęboki i bardziej intensywny. Przyjemnie pachnie. Niestety, trzeba często powtarzać aplikację, aby efekt był naprawdę długotrwały. Trzeba też uważać, aby piasek (na plaży) nie przylepił się do tłustej skóry. Ale to naprawdę niewielkie wady przy tak wspaniałych właściwościac tego specyfiku. Mimo wszystko go uwielbiam.

Ciasteczko

Jak, prawdopodobnie, każda naturalnie bardzo blada osoba marzyłam o opaleniźnie albo chociaż o skórze "delikatnie muśniętej słońcem" przez co testowałam różne sposoby nabycia owego koloru na mojej bladej osobie. Jednym z preparatów po który sięgnęłam był ten spray i niestety nie pomógł bo nadal byłam blada tylko miałam zapach ciasteczka kakaowego i byłam cała natłuszczona. Tak więc mimo że nie wspominam doświadczenia z tym kosmetykiem jakoś szczególnie źle uważam, że nie spełnił swojej funkcji w najmniejszym nawet stopniu :(

depilacja opóźnianie porostu włosów

tani i skuteczny

Spray przyśpieszający opalanie? rzeczywiście odczułam że moja skóra szbciej nabiera opalenizny. Spray jest dość tłusty i lekko brązowy dzięki czemu odrazu nawilża skórę i pomaga ją opalić. Cena nie jest wysoka dlatego w stosunku do ceny jest bardzo dobrym produktem. Świetne jest opakowanie w postaci spray-u gdzie możemy go łatwo nałożyć na skórę. Ładny zapach, niska cena i świetny efekt. Polecam dziewczyny !

Tani a bardzo dobry !!

Używam tego cudeńka gdy chcę trochę poleżeć na słoneczku (na solarium nie chodzę). Olejek faktycznie przyśpiesza opalanie, nie pozostawia na skórze tłustego uczucia a niewielka ilość pozwala wysmarować całe ciało. Oczywiście pięknie pachnie. :)

Cudo za grosze

Kupiłam, sprawdziłam i... to jest cudowne! Ale trzeba uważać z ilością czasu spędzonego na słońcu bo wtedy skóra staje się tak czerwona jak po oparzeniu II stopnia.
Zaletą jest cena, zapach, nawilżenie, faktyczne przyspieszenie opalenizny oraz cena.

Polecam!

Na wakacjach w Grecji sprawdziło się w 100 %. Mam bardzo jasną karnację, jakiekolwiek opalanie kończyło się poparzeniami i czerwonym kolorem skóry. Opaliłam się tym razem na brązowo, nic mnie nie piekło. Razem z Ziają używałam olejku z pestek malin. Kosmetyki były łączone dlatego też mojej opalenizny nie zawdzięczam w 100 % dla Ziaji ale i tak polecam ten kosmetyk. Używałam go tydzień na wakacjach, później już w Polsce nad jeziorem, itd.

Bardzo fajny

Bardzo fajny spray dla kogoś, kto nie lubi leżeć długo na słońcu albo po prostu nie ma na to czasu. A czas to pieniądz, warty więcej niż te 10zł!
Spray powoduje ładne, stopniowe brązowienie skóry.
Ładnie się błyszczy i nawilża.
Żadne muszyska nie przylatują!

Mój must have !

Odkąd użyłam pierwszy raz, nie wyobrażam już sobie opalania bez tego sprayu. Zdecydowanie przyspiesza opalanie, nadaje skórze ładnego koloru, a w dodatkowo pięknie pachnie. Kolejnym plusem jest również cena i dostępność.

Tak! :D

Bardzo lubię kosmetyki firmy ziaja i tym razem się nie zawiodłam. Używam go na słoneczku jak i na solarium. Spray faktycznie przyspiesza opalanie, jest wydajny a cena niska.

działa.

Ten spray naprawdę przyśpiesza opalanie.wystarczy popsikać rozsmarować i poleżeć na słoneczku.do tego super zapach kakao..nie jest tłusty.piasek nie przykleja się do ciała.

Cudowny

Kupiłam go z czystej ciekawości. Reszta produktów z tej serii jest dla mnie rewelacyjna. Kocham zapach masła kakaowego, więc stwierdziłam, że to produkt dla mnie.
Konsystencja jest płynna, nie pozostawia po sobie tłustych plam, bardzo szybko wsiąka w skórę. Czuć lekkie nawilżenie. Skóra wydaje się potem miękka i gładka. W dużej mierze dzięki natłuszczeniu, ponieważ zapobiega to przesuszeniu skóry. Opakowanie jest bardzo poręczne. Spray ułatwia całą sprawę, spryskiwacz jest dobry, równomiernie rozprowadza preparat na skórze i się nie zacina.
Używam go prawie przed każdym wyjściem na słońce. Uzyskałam bardzo ładną opaleniznę. Nigdy nie miałam aż tak dużego problemu z tym, jednak tym razem odcień brązu pojawił się znacznie szybciej. Skóra nie jest podrażniona przez słońce ani przesuszona. Teraz jest ze mną na każdych wakacjach !