Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Innowacyjny preparat przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Przyspiesza proces opalania się skóry, poprawia jej naturalny koloryt, lekko natłuszcza i likwiduje poczucie szorstkości. Zapobiega nadmiernej utracie wody. Polecany szczególnie przed opalaniem, także w solarium, bez ograniczeń wieku. Substancje aktywne: Masło kakaowe, witamina E.

Jeden z najlepszych

Jest świetny. Bardzo szybko dzięki niemu się opalam. Ma cudowny zapach. Pozostawia skórę miękka. Dobrze chroni przed promieniowaniem. Nie pozostawia tlustych plam ma ubraniu. Opalenizna jest piękna. Jakby musnieta słońcem.

Dobry

Produkt jest dość dobry. Po spryskaniu ciała i poddaniu się promieniom słonecznym czuć jak produkt topi się na skórze. Spełnia swoje zadanie. Niestety jego zapach jest bardzo intensywny i po dłuższym czasie drażni, robi tez tluste plamy na podłodze lub gdziekolwiek gdzie niechcący nam się „psiknie” sprayem. Wydajnosc troszkę kiepska. Jednak za ta cenę polecam

Świetny

Używam go już któryś sezon, piękna brązowa opalenizna, która bardzo ładnie się utrzymuje. Od kiedy go używam bardzo często słyszę ale jesteś ładnie opalona, tak równo, gdzie ty byłaś.......w moim ogrodzie :)

SUPER!

Jak za tak niską cenę uważam, ze produkt ten jest godny polecenia. Wygodna aplikacja dzieki atonizerowi. Pieknie pachnie. Ładnie nawilza skore a dodatkowo przyspiesza opalanie. Chroni przed sloncem i oparzeniami. Skora jest miekka, gladka i ladnie opalona ;)

rzeczywiście przyspiesza opalanie

Olejek mieści się w niewielkiej (100 ml) buteleczce z pompką. Ma bardzo tłustą konsystencję - brudzi wszystko dookoła. Całkiem przyjemnie pachnie. Choć na dłuższą metę mnie ten słodki kakaowy zapach męczy. Na samym początku składu znajdziemy parafinę. Osoby skłonne do niedoskonałości skóry powinny uważać. Spray rzeczywiście przyspiesza opalanie. Stosuję go, kiedy jeżdżę rowerem (trochę w słońcu, trochę w cieniu). Na pewno nie używam w ten sposób, że po posmarowaniu leżę plackiem na pełnym słońcu i się opalam. Mój sposób używania wystarczył, aby nogi (na nogach zależy mi najbardziej) opaliły się na jasny złocisty brąz - więcej mi nie trzeba. Oczywiście, gdy skończymy opalanie trzeba koniecznie umyć ciało, gdyż wszelkie pyły, piasek przyklejają się. Ogólnie mam mieszane uczucia do tego kosmetyku. Niby działa tak, jak zapewnia producent. Rzeczywiście przyspiesza opalanie. Ale czy w czasach, gdy ostrzega się nas przed nadmiernym korzystaniem ze słońca, należy jeszcze przyspieszać opalanie? Spróbowałam, nie żałuję, ale nie wiem czy kupię ponownie.

Spray, który działa

Używam tego sprayu już 3 rok z rzędu, zawsze zaopatruje się w niego przed latem. Jest bardzo dobrym sprayem za niską cenę i można znaleźć go w każdej drogerii i każdym sklepie. Niewielka buteleczka z atomizerem to bardzo fajny sposób na super aplikacje. Zapach jego powala, nie dusi i nie jest zbyt męczący. Wyśmienicie przyśpiesza opaleniznę do takiego stopnia, że niestety trzeba uważać aby nie spędzić za dużo czasu na słońcu. Niestety raz się tak stało, że posiedziałam za długo i skończyło się poparzeniem.
Spray pomimo zalet ma też swoje wady, jest bardzo tłusty i jest wręcz olejkiem do opalania, a co za tym idzie trochę trudno go się zmywa ze skóry.
Mimo wszystko i tak się z nim nie rozstanę.

Idealny na lato

Super spray do opalania, pięknie pachnie, nawilża skórę, jednocześnie nie brudząc ubrań. Po posmarowniu szybko bierze słońce.
Ma wygodne, małe opakowanie z atomizerem. Idealny produkt na lato za niską cenę

Hit

Pierwszy raz trafiłam na przyspieszacz do opalania zarówno na słoneczko jak i solarium. Pięknie pachnie A co najważniejsze mega przyspiesza opalenizna nadając od razu śliczny kolorek brązu. Stosuje go już dłuższy czas I jesteśmy bardzo zadowolona. Zostanie że mną na dłużej:) jest troszkę sa malutki bo idzie bo sporo Ale efekt jest Wow

Nie rozpoczynam bez niego wakacji !

Kupuje go od kilku lat, nie wyobrażam sobie bez niego wakacji.
Przyspiesza opaleniznę, która jest pięknie brązowa. Nigdy nie opaliłam się na czerwono, ale to pewnie zasługa tego,że z natury mam śniadą karnację. Skóra po aplikacji jest miękka, błyszcząca i nawilżona. Opalenizna jest naprawdę piękna i długo się utrzymuje. Polecam, nigdy mnie nie zawiódł.

Lubię ten kosmetyk!

Kupiłam na próbę ten kosmetyk przed wakacjami na Majorce, gdzie słońce bardzo dobrze opala. Stosowałam przez cały czas pobytu i miałam piękną brązową, mocną opaleniznę. Opaliłam się bez zaczerwienień, skóra póżniej nie schodziła. Moja koleżanka stosowała inny kosmetyk i przy ciemnej karnacji i tak spaliła się na czerwono.
To masło zostawia tłusty film. Po kąpieli w basenie lub morza trzeba zaaplikować go jeszcze raz.
I mam dużą wątpliwość czy ma filtr przeciwsłoneczny, ponieważ producent o tym nie zapewnia.
Ogólnie sprawdziłam, że zapewnia piękną opaleniznę.

Bezkonkurencyjny!

Nie wyobrażam sobie lata bez tego kosmetyku. Używam go od lat, i nie zamieniła bym go na żaden inny. Bardzo fajnie pachnie - ale nie dusząco. Świetnie przyspiesza opalenizne, oraz sprawia że skóra zamiast czerwonego koloru od razu staje się brązowa. Nigdy nie miałam po nim żadnych podrażnień, co jest szczególnie ważne przy codziennej depilacji + słońce + woda + pot + olejek (który mógłby spowodować zapalenie mieszków włosowych). Ten ma formę bardziej sprayu, więc nie jest tak gęsty ani lepki jak niektóre olejki do opalania. Opakowanie jest poręczne i mieszczące się w każdej torebce.

Fajny produkt za niską cenę

Produkt kupiłam z polecenia koleżanki. I fakt, działa! Chyba najlepszy spray przyspieszający opalanie jaki używałam. Dosłownie byłam cała brązowa po jednym dniu na słońcu! :D Zapach jest piękny, kakaowy. Produkt równomiernie się rozprowadza, nie podrażnił mojej skóry. Opalenizna utrzymywała się długo.
Produkt nie kosztuje dużo i jest łatwo dostępny. Jak najbardziej polecam :)