Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Ziaja, Masło Kakaowe, Spray przyspieszający opalanie

Innowacyjny preparat przeznaczony do każdego rodzaju skóry. Przyspiesza proces opalania się skóry, poprawia jej naturalny koloryt, lekko natłuszcza i likwiduje poczucie szorstkości. Zapobiega nadmiernej utracie wody. Polecany szczególnie przed opalaniem, także w solarium, bez ograniczeń wieku. Substancje aktywne: Masło kakaowe, witamina E.

Cudo za grosze

Kupiłam, sprawdziłam i... to jest cudowne! Ale trzeba uważać z ilością czasu spędzonego na słońcu bo wtedy skóra staje się tak czerwona jak po oparzeniu II stopnia.
Zaletą jest cena, zapach, nawilżenie, faktyczne przyspieszenie opalenizny oraz cena.

Polecam!

Na wakacjach w Grecji sprawdziło się w 100 %. Mam bardzo jasną karnację, jakiekolwiek opalanie kończyło się poparzeniami i czerwonym kolorem skóry. Opaliłam się tym razem na brązowo, nic mnie nie piekło. Razem z Ziają używałam olejku z pestek malin. Kosmetyki były łączone dlatego też mojej opalenizny nie zawdzięczam w 100 % dla Ziaji ale i tak polecam ten kosmetyk. Używałam go tydzień na wakacjach, później już w Polsce nad jeziorem, itd.

Bardzo fajny

Bardzo fajny spray dla kogoś, kto nie lubi leżeć długo na słońcu albo po prostu nie ma na to czasu. A czas to pieniądz, warty więcej niż te 10zł!
Spray powoduje ładne, stopniowe brązowienie skóry.
Ładnie się błyszczy i nawilża.
Żadne muszyska nie przylatują!

Gala KWC 2017

Mój must have !

Odkąd użyłam pierwszy raz, nie wyobrażam już sobie opalania bez tego sprayu. Zdecydowanie przyspiesza opalanie, nadaje skórze ładnego koloru, a w dodatkowo pięknie pachnie. Kolejnym plusem jest również cena i dostępność.

Tak! :D

Bardzo lubię kosmetyki firmy ziaja i tym razem się nie zawiodłam. Używam go na słoneczku jak i na solarium. Spray faktycznie przyspiesza opalanie, jest wydajny a cena niska.

działa.

Ten spray naprawdę przyśpiesza opalanie.wystarczy popsikać rozsmarować i poleżeć na słoneczku.do tego super zapach kakao..nie jest tłusty.piasek nie przykleja się do ciała.

Cudowny

Kupiłam go z czystej ciekawości. Reszta produktów z tej serii jest dla mnie rewelacyjna. Kocham zapach masła kakaowego, więc stwierdziłam, że to produkt dla mnie.
Konsystencja jest płynna, nie pozostawia po sobie tłustych plam, bardzo szybko wsiąka w skórę. Czuć lekkie nawilżenie. Skóra wydaje się potem miękka i gładka. W dużej mierze dzięki natłuszczeniu, ponieważ zapobiega to przesuszeniu skóry. Opakowanie jest bardzo poręczne. Spray ułatwia całą sprawę, spryskiwacz jest dobry, równomiernie rozprowadza preparat na skórze i się nie zacina.
Używam go prawie przed każdym wyjściem na słońce. Uzyskałam bardzo ładną opaleniznę. Nigdy nie miałam aż tak dużego problemu z tym, jednak tym razem odcień brązu pojawił się znacznie szybciej. Skóra nie jest podrażniona przez słońce ani przesuszona. Teraz jest ze mną na każdych wakacjach !

Tłusty ale działa.

Spray kupiłam w celu przyspieszenia opalania. Faktycznie działa. Skóra od razu łapie piękny kolor i robi to zdecydowanie szybciej niż bez sprayu. Zapach jest przepiękny, uwielbiam go. :) Minusem jest to, że kosmetyk jest bardzo tłusty i trzeba go po opalaniu zmyć ze skóry.

Nie spotkałam lepszego...

Zawsze gdy idę się opalać jednak korzystam z przyśpieszaczy do opalania,ale do tej pory nie spotkałam się z lepszym;) Spray rewelacyjnie pachnie do tego bardzo ładnie się wchłania wiadomo że zostaje na ciele ale to nie krem z SPF żeby się wchłaniał do końca. Dodatkowym jego atutem jest dozownik dzięki czemu możemy rozpylić tyle produktu ile będziemy chcieli

działa

produkt pieknie pachnie. przyspiesza opalanie, jest tani. ma wygodna forme aplikacji - spray. niestety jest bardzo tlusty i nigdy sie nie wchlania. dla mnie stanowi to dyskomfort szczegolnie na plazy. wszystko sie do mnie przyczepia. wole przyspieszacze, ktore po nalozeniu wchlaniaja sie w calosci

Pomocny w opalaniu

Faktycznie przyśpiesza opalanie.Nawilża i natłuszcza.Skóra po opalaniu przy użyciu tego sprayu nie jest wysuszona i szybko brązowieje.Konsystencja jest tłusta,nie ściera się łatwo podczas opalania.Zapach jest przyjemny.Dozownik jest nietrafiony,spray rozpryskuje się dookoła,czasami wycieka z opakowania.Nie jest wydajny,ponieważ dużo produktu się po prostu marnuje.Spray jest polecany przed opalaniem na słońcu,jak i w solarium.Nie wyobrażam sobie używać go w solarium,ze względu na to,że strasznie pryska na wszystkie strony.Ciężko jest go zmyć po opalaniu w solarium z pleksi,,a w szczególności w kabinie leżącej.

5/5

Kupiłam ten olejek, ponieważ poleciła mi go koleżanka, jednak nie do końca byłam przekonana co do zakupu tego produktu. Używam produktów z ziaji i jestem z nich zadowolona ale nie chciało mi się wierzyć, żeby ten olejek był taki super. Zdecydowałam się jednak na zakup i użyłam go dopiero niedawno i muszę przyznać, że koleżanka miała rację. Olejek jest rewelacyjny, jedyną wadą jest to, że tak szybko się kończy. Mam już drugą buteleczkę, używam ją wraz z mamą i siostrą. Olejek natłuszcza skórę podczas opalania – skóra jest nawilżona a nie sucha. Olejek przyspiesza opalanie i sprawia, że skóra szybciej brązowieje. Jestem zadowolona i polecam i nie zamienię tego olejku na żaden inny. Przepięknie pachnie, natłuszcza i daje efekt a w dodatku nie jest drogi :)