Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum modelujące brzuch i pośladki

Slim Extreme 3D Spa!, Aktywne serum modelujące brzuch i pośladki

Serum zawiera nowatorski, niezwykle skuteczny składnik - BodySculpt komplex(r). Bezpośrednio po nałożeniu, cząsteczki zawarte w kompleksie tworzą "niewidoczną siateczkę", która natychmiast napina skórę brzucha i pośladków. Aby wzmocnić strukturę skóry i zwiększyć skuteczność preparatu, serum wzbogacono unikalnym składnikiem ujędrniającym. Zawarte w preparacie wyciąg z bluszczu i kofeina odgrywają ważną rolę w spalaniu i utlenianiu kwasów tłuszczowych. Redukują nadwyżkę tłuszczu i poprawiają krążenie krwi. Skrzyp poprawia jędrność i elastyczność skóry, przywraca jej zdrowy koloryt oraz wspomaga przemianę materii. Centella asiatica zapobiega powstawaniu rozstępów. Wyciąg z alg laminaria - głęboko nawilża i doskonale odświeża skórę. Wszystkie te elementy zapewniają natychmiastowe napięcie skóry brzucha i pośladków. Sprawiają, że ciało ma pięknie wyrzeźbione kontury, jest jędrne, kształtne i nawilżone.

dobry ale gorsze od innych z serii

PLUSY:

- przyjemnie chłodzi ale nie jest wtej kwestii "przesadzony",

- ujędrnia przy regularnym stoswaniu, skóra jest bardziej spoista, spójna,

- dobry skłąd, dużo naturalnych wyciągów,

- bardzo korzystna relacja jakości do ceny,

- wydajny,

MINUSY:

- słąbo wygładza i nawilża, przy stoswaniu kremowych konsystencji z erii SLIM 3D efek wygłądzenia jest o niebo lepszy,

- trzeba nad nim długo pracować by się wchłonął.

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[814282].usefull || 0 }}% pomocna.

Fajny skład, fajnie ujedrnia

Mam wersje tego serum w bordowym opakowaniu.

- fajny skład, dużo skladników aktywnych
- brak parabenów w składzie
- fajnie ujedrnia
- fajna cena w stosunku do jakości dlatego daje 5 gwiazdek

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań: kilka

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[707769].usefull || 0 }}% pomocna.

Jak dla mnie bardzo dobry

Plusy;

Cena
Ładny zapach
Chłodzi
Dobrze się rozprowadza
Wydajny

Minusy

Troszkę się lepi

Używam go od miesiąca i widzę efekty, rozstępy bledną i nie żucają się już tak w oczy

Używam tego produktu od: Miesiąca

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[645030].usefull || 0 }}% pomocna.
Bordowe usta H&M

Wart polecenia :)

Plusy:

- cena
- uczucie przyjemnego chłodu
- rzeczywiście ładnie modeluje ciało
- skóra jest bardziej jędrna
- ładnie pachnie
- bardzo wydajny

Minusy:

- przez jakiś czas po aplikacji lekko się lepi, jednak po wchłonięciu się zupełnym jest ok ;)

Używam tego produktu od: Października 2011
Ilość zużytych opakowań: skończyłam jedno i niebawem kupię drugie

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[587466].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z ulubionych - TAK

Uważam, że produkt jest godny polecenia. Nie kosztuje wiele co jest jego zdecydowanym plusem, a spełnia oczekiwania. Skóra jest gładka, jakby bardziej napięta, ale na pewno trzeba systematycznie smarować.

PLUSY:
- świetny zapach
-dobra konsystencja
-łatwo się wchłania
-ujędrnia

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[584198].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez rewelacji...

No cóż... Jakoś nie mam przekonania do tego produktu... Nie mogę powiedzieć, że jest zły, ale też nic dobrego o nim nie wymyślę...
Moja skóra jest dość delikatna, i ten żel przynajmniej jej nie podrażniał. Ale nie mogę powiedzieć, by robił przy okazji cokolwiek dobrego...
Z minusów jednoznacznych - bardzo długo się wchłania.
Z plusów jednoznacznych - jest tani.
Zużyłam całe duże opakowanie na zasadzie "nic dobrego nie robi, ale przynajmniej nie drażni, więc w sumie dla spokoju sumienia można użyć".
Ale na przyszłość poszukam czegoś innego...

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: całe jedno duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[583173].usefull || 0 }}% pomocna.

Całkiem całkiem.

PLUSY
- miły, orzeźwiający zapach
- nawilża
- konsystencja
- chłodzenie
- cena
- wydajność
- dobrze się wchłania

MINUSY
- działa, ale niestety w małym stopniu

Używam tego produktu od: 2011

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[561431].usefull || 0 }}% pomocna.

Zdecydowanie nie

Nie zauważyłam jakichkolwiek rezultatów, mimo że stosowałam dobry miesiąć.

Plusy:

:) orzeźwiający zapach
:) przyjemna konsystencja
:) chłodzi
:) wygodne opakowanie
ujedrnia i wygladza skore, jest miekka w dotyku

Minusy:

:brak wiekszych efektow

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[534789].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie do końca to jest to...

Podobnie jak inne balsamy/serum/kremy itp. cudów nie zdziałał. Obiecywane uczucie chłodzenia w ogóle nie występuje.

Muszę jednak pochwalić za konsystencję, miły zapach, szybkie wchłanianie i wydajność.

Co do efektów - jakoś specjalnie ich nie widzę, jedynie nawilżenie i wygładzenie skóry, ale taki efekt u mnie występuje przy stosowaniu każdego balsamu. Swojej roli nie spełnił, a to co zgubiłam z brzucha jest jedynie zasługa ćwiczeń (na początku bez serum cm spadały, później z serum było to samo).

Używam tego produktu od: 3 m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[520047].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja

Jak wiele z was używałam przeróżnym specyfików.!! Szukałam zastępstwa koncentratu lipostop który działał na mnie najlepiej lecz przestali go produkować .!!
Kupiłam ten żel uważnie śledzac oceny forumowiczek i nie zawiodłam się :)

Mało który balsam daje mi taka satysfakcje tym bardziej ze mam spore boczki i nic na mnie nie działa.!!
Mojaaaa pupcia jestt niesamowicie uniesiona a boczki zniknely :O
do tego ... swietna konsystencja zielonkawego żelu i przyjemny zapach :) jak przystało na profdukty Eveline.. chłodzi :)

aha no i chciałabym dodać że bez ćwiczen nikt nie schudnie i nie ujędrni ciałka wiec Drogie Panie do roboty :)
przypominam że zajęcia na stepach najbardziej podnoszą pupcie :D

Używam tego produktu od: miesiaca
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[493610].usefull || 0 }}% pomocna.