Slim Extreme 3D Spa!, Kuracja wyszczuplająca Dzień + Noc

Slim Extreme 3D Spa!, Kuracja wyszczuplająca Dzień + Noc

Kuracja jest częścią całodobowego programu wyszczuplającego i modelującego sylwetkę. Działanie preparatu jest zgodne z dobowym biorytmem organizmu.
Potrójne działanie kuracji wyszczuplającej na DZIEŃ:
● Wspomaga uwalnianie tłuszczu z komórek
● Poprawia metabolizm, działa antycellulitowo
● Wzmacnia, ujędrnia i napina skórę
Składniki i działanie:
● Dzięki zawartości L-Karnityny preparat pobudza likwidację nadmiernej tkanki tłuszczowej, przyśpiesza metabolizm oraz usuwa toksyny z komórek.
● Kofeina i wyciąg z bluszczu skutecznie redukują cellulit, czyniąc skórę bardziej gładką i przyjemną w dotyku
● Kolagen i elastyna poprawiają gładkość i elastyczność, pobudzają wytwarzanie włókien kolagenowych wzmacniających strukturę skóry
● Preparat zawiera minerały wód termalnych Północnej Bretanii oraz wyciąg z alg Laminaria, które głęboko nawilżają i doskonale odświeżają skórę
Już po 4 tygodniach stosowania:
● Redukcja cellulitu o 87%
● Zmniejszenie obwodu ud o 2.5 cm

Potrójne działanie kuracji wyszczuplającej na NOC:
● Zapobiega magazynowaniu tłuszczu w komórkach
● Poprawia mikrokroążenie, przepływ limfy i eliminację toksyn
● Ogranicza nawroty cellulitu
Składniki i działanie:
● Dzięki zawartości kompleksu Lipocell-Slim preparat zapobiega powstawaniu rezerwy tłuszczowej, wspomaga proces drenażu i eliminacji toksyn modelując ciało podczas jego nocnego odpoczynku
● Centella Asiatica i wyciąg z bluszczu poprawiają mikrokrązenie, sprzyjając spalaniu tłuszczu z komórek
● Kolagen i elastyna maksymalnie poprawiają elastyczność skóry sprawiając że staje się niezwykle gładka i przyjemna w dotyku.
Już po 4 tygodniach stosowania
● Redukcja cellulitu o 87%
● Poprawa konturu ciała o 93%

Cena: ok. 23 zł / 2 x 150 ml

Taki sobie ujedrniacz:)

Troche przereklamowony kosmetyk. Jak dla mnie oprocz dobrej konsystencji dzieki ktorej swietnie i szybko sie wchlania i sredniego zapachu (nie jest zly ale zeby jakis wygledny to tez nie) produkt jest taki sobie. Mocno chlodzi uda - dla mnie nieprzyjemne uczucie :) ale niektorzy lubia. Efektu wyszczuplenia nie zauwazylam zadnego a ujedrnienie moze byc spowodowane nie tyle samym uzywaniem akurat tego kremu ale sama czynnoscia powtarzana reguralnie dwa razy dziennie. Ogolnie nie jest zly ale efekty po nim zadne. Cos jak dobrze ze jest ale jak nie bedzie tez nic sie nie stanie :)))

Używam tego produktu od: okolo pol roku
Ilość zużytych opakowań: zuzyty jeden zestaw

zasada ograniczonego zaufania.

stałam w superpharmie przez jakieś 20minut i zastanawiałam się nad kupnem któregoś z cudownych specyfików eveline, którymi wszyscy się zachwycali jakoś półtora roku temu. słyszałam same ochy i achy i stwierdziłam, że trzeba to sprawdzić ;)

kupiłam zestaw dzień i noc, przez pierwsze pół roku stało sobie bezczynnie na półce, w końcu jednak w obliczu nadchodzącego lata postanowiłam rozpocząć swoją kurację wyszczuplającą z eveline ;)

zacznę od tego, że straaasznie mrozi. jeśli ktoś lubi taki efekt chłodzenia, proszę bardzo, ja jednak zmarźluch jestem ;)

oczywiście nie spodziewałam się kilkucentymetrowych zmian w obwodzie ud czy brzucha, no ale po zużyciu obydwu kosmetyków, nie zauważyłam jakoś rewolucyjnych zmian. nastąpiło lekkie ujędrnienie i poprawa napięcia skóry, faktycznie, była ona wyraźnie gładsza.

myślę, że oceniłabym go na 3 gwiazdki, gdyż wspominam go nieźle, gdyby nie te magiczne obietnice producenta, coś w rodzaju "schudniesz 10kg w 2 tygodnie dzięki magicznym kapsułkom bujdościemnokasypozbawiacz". ;)

Używam tego produktu od: rok temu przez kilka tygodni.
Ilość zużytych opakowań: 1 zestaw.

ujedrnia!

Pewne jest ze kuracja ujedrnia skore - widocznie i znacznie. Stopniowo redukuje cellulit i potrzebuje na to wiecej czasu niz krem i zel z tej samej serii. Rożnie chlodzi - czasami tak,czasami nie. Zestaw starcza na niecale 2 tygodnie, przy czym smaruje tylko partie ciala od kolan po brzuch. Używając go na ramiona i łydki z pewnoscią szybciej sie zużyje. Kremowa, gęsta konsystencja - szybko się wchłaniaja ..dlatego tez zużywa się ich spore ilosci.
Raczej nie wyszczupla.
Z czystym sumieniem polecam osobom ktore schudly i potrzebuja czegos skutecznego do ujedrniania.

Używam tego produktu od: tydzien
Ilość zużytych opakowań: 2 zestawy

Testy redakcyjne odżywek Eveline 8w1 Total Action i Eveline 8w1 Total Action Sensitive

Kiepski

Zanik cellulitu o 80% to jakaś bujda w przypadku tego kosmetyka.Oprócz tego,że kosmetyk troszeczkę ujedrnił moją skórę to nic wiecej nie zdziałał.Kosmetyku osobiscie nie polecam.

Używam tego produktu od:1 miesiaca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1