Zenner, Wellness, Rękawica do masażu dwustronna z wypustkami

Zenner, Wellness, Rękawica do masażu dwustronna z wypustkami

Skutecznie wspomaga walkę z cellulitis. Uelastycznia i ujędrnia skórę, ułatwia modelowanie sylwetki, poprawia cyrkulację krwi.
Wzmaga absorbcję środków pielęgnujących ciało. Rozluźnia napięte mięśnie, usuwa skutki zmęczenia i stresu.
Niezwykle przyjemna w dotyku. Higieniczna i łatwa do utrzymania w czystości.

rękawice
Wykonanie
sztuczne

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Dobry produkt.

Rękawica do masażu wykonana jest z solidnego silikonu z dwoma rodzajami wypustek. Wygodnie leży na dłoni, nic się nie zsuwa. Ładnie rozprowadza produkt na ciele i ułatwia masaż. Poprawia mikrokrążenie co widać na skórze gołym okiem. Wypustki nie są ani ostre, ani za twarde. łatwa do utrzymania higieny. Jedna z lepszych jakie do tej pory używałam.

Nie do zdarcia

Lubię masażery z wypustkami – chociaż o ile nie są odlane w całości razem z korpusem masażera, to często wypadają. Ta rękawica jest jednolitą konstrukcją, więc problemów z rozpadaniem się brak. Nie wyślizguje się z ręki, więc bardzo fajnie używa się jej pod prysznicem do żelu (ale nie tylko). Łatwo umyć ją z resztek wcieranego kremu, co sprawia, że stosuję ją też po prysznicu.
Masaż z jej użyciem jest niezbyt intensywny, przyjemny i dobrze pobudza krążenie, rzeczywiście polepszając wygląd skóry i zmniejszając opuchliznę.
Mój egzemplarz ma kilka lat i poza utratą koloru (był granatowy, jest szaroniebieski) i przerwaniem cienkiej warstewki gumy przy bocznym otworze na palec, nic mu nie dolega, można więc śmiało stwierdzić, że jest trwały. A w zasadzie to niezniszczalny, bo masuję nim ciało bardzo często, a przeżył prawie wszystkie moje inne masażery..

Zadowolona

Jest bardzo skuteczna, poprawia ukrwienie, porządnie szoruje.
Przed depilacją używam jej zamiast pilingu.
Nie mam problemu z utrzymaniem, wkładam palce we właściwe otwory z boku i zahaczam opuszki o rancik.Nie nadaje się do skóry z wypryskami, bo może podrażnić.
Czy kupię ponownie? Nie wiem, czy będzie taka potrzeba, bo wygląda na trwałą :)

Manicure - gradientowe kropki

Dobry masażer

Nie wiem, dlaczego większość narzeka na zsuwanie się rękawicy z dłoni - jak dla mnie jest super skonstruowana - wsuwamy dłoń, a w każdy z otworów po bokach wkładamy kciuk oraz najmniejszy palec i jeździmy po ciele. Mi jeszcze ani razu się nie ześlizgnęła.
Rękawica bardzo dobrze poprawia krążenie, nogi po jej użyciu są zaczerwienione, gładkie i jędrniejsze. Na pewno WSPOMAGA walkę z cellulitem. Kolory cieszą oko, a dzięki materiałowi, z którego jest wykonana, bardzo łatwo utrzymać ją w czystości. Używam tylko strony z wypustkami - mam bardzo wrażliwą skórę i do niej nadaje się idealnie.

Ilość zużytych opakowań: jedna rękawica

Rewelacyjna do czyszczenia pędzli

Nie stosuję jej do masażu ciała..czyli do tego do czego jest przeznaczona..bo zwyczajnie mnie nie przekonuje to zastosowanie.
Za to jest rewelacyjna do czyszczenia pędzli.
Zrobiłam test..najpierw umyłam pędzle tak jak robiłam to do tej pory, a potem myłam ponowie przy użyciu tej rękawicy.
Okazało się, że rękawica potrafiła wydobyć jeszcze jakieś resztki z pędzli (wszczególności do podkładów, pudrów i korektorów).
Delikatniejsza strona dodatkowo czasze włosie.
Takie profesjonalne rękawice do czyszczenia pedzli kosztują po 50zł, a nawet 150zł. Natomiast w rossmanie rękawice są po 13,99zł
Teraz mam pewność że moje pędzle są perfekcyjnie czyste.
Gorąco polecam.

niekoniecznie to samo zastosowanie... ;)

Ja osobiście tej rękawicy używam do mycia pędzli i jeśli o tę kwestię chodzi o to jestem bardzo zadowolona. Doładnie usuwa pozostałości produktu z pędzla

Ilość zużytych opakowań: 1 rękawica

bardzo fajna

To mój pierwszy tego typu przyrząd do masażu. Wcześniej używałam tylko szorstkich gąbek.

Używam tylko strony z mniejszymi \'ząbkami\' podczas kąpieli. Przyjemna, nie za ostra, nie za łagodna, taka w sam raz, żeby skóra się zaczerwieniła.

Zdecydowanie na minus jest format myjki, która ześlizguje się z ręki.
Używam jej w połączeniu z balsamami antycell od miesiąca. Widzę efekty.

KWC!

Jest najlepsza rękawica do wcierania balsamów i kremów antycellulitowych! Wcześniejsze były dla mnie zbyt łagodne, a ta jest w sam raz. Bardziej szorstką stroną masuję uda i pupę, łagodniejszą - brzuch. W porównaniu do poprzedniczek, stwierdzam, że jest bardzo wygodna w użyciu i ręka nie zsuwa się podczas masażu. Polecam ją dla tych osób dla których znana Syrena jest zbyt łagodna, bo dla pozostałych będzie zbyt ostra. Aha i jest bardzo trwała i łatwo nadaję sie do mycia.

taka sobie

kupilam ja myslac ze bedzie trwalsza od tych "szmacianych" szczotek. jest trwalsza, ale pod prysznicem nie da sie nia masowac bo albo nie "jezdzi" po skorze albo za bardzo "jezdzi". przy nakladaniu kremu tez sie srednio sprawdzila. jednak przy masowaniu na sucho, jak dla mnie, jest bardzo dobra :) skora stala sie gladka i miekka i pod tym wzgledem ja polecam

mało praktyczna

W sklepie wydała mi się fajnym i uniwersalnym przyrządem do masażu i do mycia:). JEdnak w praktyce nie nadaje się ani do tego ani do tego. Zsuwa się z dłoni, nawet z balsamem czy żelem pod prysznic trudno ją przesuwać po skórze. Szybko ją wyrzuciłam. Nie polecam.