Christian Dior, Style Liner Intense Eclat [Intense Liquid Eyeliner]

Christian Dior, Style Liner Intense Eclat [Intense Liquid Eyeliner]

Pojemność 2,5 ml

Dosyć trwały eyeliner z wygodnym pędzelkiem (ani za długi ani za krótki), dobrze się go trzyma, precyzyjnie rysuje.
Zapewnia wykonanie kreski o intensywnej barwie. Dostępny w kolorze czarnym, a w limitowanych seriach również w odcieniach dopasowanych do tonacji makijażu lansowanego na dany sezon.

Mój numer 1.

Powyższy eyeliner jest moim faworytem od dłuższego czasu.
Posiada wszystko czego od eyelinera oczekuję:
precyzyjny,łatwy w obsłudze pędzelek,
intensywny kolor,
trwałość
W poprzednich kosmetykach zawsze mi czegoś brakowało,ten jest moim ideałem.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Bardzo dobry

Jak na osobe poczatkujaca w zabawie eyelinerem musze powiedziec, ze bardzo latwo sie go uzywa. Poreczny pedzelek, ktorym mozna wykonac naprawde prosta i cienka kreske. Gleboka czern. Trwaly. Mam powieke opadajaca a mimo wszystko po paru godzinach noszenia eyeliner trzyma sie na swoim miejscu. Latwy w demakijazu. Nie widze w nim minusow, ale nie mam tez zbytniej skali porownawczej wiec dalam tylko 4 gwiazdki. Naprawde godny polecenia.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Dobry eyeliner.

Uwielbiam płynne eyelinery. Ten jest bardzo znośny.

+ Piękna, głęboka czerń
+ Łatwość w malowaniu kresek
+ Optymalna długość cienkiego pędzelka oraz rączki
+ Dobra trwałość
+ Nie rozmazuje się.

Nie mogę podać żadnych konkretnych minusów, ale jednak i tak będę szukać czegoś innego.

Używam tego produktu od: Maj 2012.
Ilość zużytych opakowań: 1 napoczęte.

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

dobry produkt

Zalety:
pędzelek (rysowanie nim kresek sama przyjemność)
szybko wysycha
ładna czerń
trwały
nie uczula
naketka z pędzelkiem dobrze leży w dłoni
Wady:
szybko się kończy (choć to też może być zaletą - zużuwamy produkt do końca, w terminie ważności)
czasami na prawej powiece po pewnym czasie kreska z czarnej robiła się srebrana (chociaż w innych eyelinerach też mi się to zdażało, widocznie taka moja uroda)
cena(ale nie odejmuję za to gwiazdki)

Podsumowując
Jeśli nie znajdę swojego ideału to bardzo możliwe, że powrócę to tego eyelinera. Uważam, że jest to dobry produkt, wart polecenia

Używam tego produktu od: skończyłam opakowanie ok 2 miesięcy temu, wystarczył mi na ok 3 miesiące

Mocna, trwała czerń

Liner kupiłam przypadkiem i spontanicznie, potem zajrzałam na wizaż i po przejrzeniu recenzji nie spodziewałam się cudów, tymczasem kosmetyk bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Kolor bardzo intensywny, naprawdę krucza czerń, nakłada się wprost bajecznie, a nie mam wprawy w posługiwaniu się pędzelkami - mam wrażenie, że kreska maluje się sama.Trwałośc zaskakująca - kosmetyk nałożony wczesnym rankiem po 13 h wyglądał jak świeżo zaaplikowany, a nie stosowałam żadnej bazy, cieni itp. Reasumując - duże, pozytywne zaskoczenie, piękny i intensywny kolor, moim zdaniem to świetny kosmetyk, zwłaszcza dla początkujących "kreskowiczek". Szczerze polecam, jestem pod dużym, pozytywnym wrażeniem tego linerka.

Używam tego produktu od:6 tygodni

Jestem zadowolona

Uzywalam eyelinera estee lauder przez bardzo dlugi okres. Byl niezastapiony. Jednak odkad zostal zdyskontynuowany w zeszlym roku bylam w poszukiwaniu czegos rownie dobrego. Oczywiscie, musial to byc liquid eyeliner. Sprobowalam Lancome. Nie zadowolil mnie. No i trafilam na ten. Jest z pedzelkiem, co dla mnie jest bardzo wazne. Jest rownie precyzyjny jak ten z Estee Lauder. Efekt jest dlugotrwaly - caly dzien. Co jednak zauwazylam, chyba zaczyna sie konczyc, a uzywam go od tylku 3 miesiecy. Ten z Estee Lauder byl bardziej wydajny. Trwal na 6 miesiecy przy raczej codziennym uzytku.

Używam tego produktu od:3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:

Fajny

Bardzo trwały, co jest dla mniej cechą nadrzędną przy tego rodzaju kosmetykach. Utrzymuje się na powiece cały dzień bez rozmazywania (nawet w desczu i upale).
Jedyna wada to cena oraz to, ze podobna produkt ten został wycofany (próbowałam go kupić przedwczoraj i taka informację dostałam w sklepie).

Używam tego produktu od:roku

nie

W poszukiwaniu eyelinera w zastepstwie eyelinera shiseido zaczeklam poszukiwac innego myslami ze podobne cudo odnajde ale niestety tak trwalego eyelinera jak shiseido w tym produkcie nie znalazlam
plusy
- to fajny pedzelek ktorym mozna ladnie utworzyc rowna kreseczke
minusy
-cena
-wydajnosc
-kolor trzeba poprawiac kreseczke dwa razy by kolor byl intensywny czarny
-nie jest trwaly a to sobie cenie w kosmetykach blakinie na powiece juz po 3 h
- trzeba dlugo odczekac by kreseczka wyschla
tak czy owak naprawde juz o wiele lepszy jest eyeliner Joko ale za to jaka cena i jaka wydajnosc niestety producent nie postaral sie i niespelnil obietnic

Używam tego produktu od:11.12.2007

średniaczek

Bardzo słabo nasycony pigmentami (w każdym razie czarny) w związku z czym kreskę trzeba poprawiać żeby była intensywna, a to także zmniejsza wydajność. Schnie zbyt długo, przed pomalowaniem rzęs trzeba mieć chwilę, by go nie rozmazać. Pędzelek niezły, bo stosunkowo cienki, jednak krótki trzonek trochę utrudnia manewry. Trwałość niestety przeciętna, bez poprawek nie wytrzymuje do wieczora. Mała pojemność pojemniczka to kolejny minus. Ogólnie bardzo średni liner.Używam tego produktu od: skończyłam pół roku temu

Świetny

Jest to mój pierwszy kosmetyk z "markowych" i jest naprawdę świetny. Zwykłym ołówkiem dopiero uczę się malować kreskę i nie zawsze mi to wychodzi. Obawiałam się użycia eyelinera i czekałam na wolny dzień, żeby potrenować malowanie się nim. Jakie było moje zaskoczenie, że trening okazał się niepotrzebny. Eyeliner robi bardzo ładną i równą kreseczkę i to nawet taką mało wprawną ręką jak moja. Jednak nie dałabym tylko za to 5 gwiazdek, gdyby nie to, że wytrzymał cały dzień od 7 rano do niespodziewanej imprezy do następnego dnia do 13. Jest więc super trwały a do tego łatwo się zmywa.

Używam tego produktu od:kilka razy

super!!

Jest to mój drugi kosmetyk do makijażu oczu(po kholu Guerlaina),z którego jestem naprawdę zadowolona:).Liner daje kreskę równiuteńką i bez żadnych przerw.Konsystencja tuszu jest w sam raz-nie za rzadka i nie za gęsta.Pędzelek również super.Kreska na oku trwa cały dzień i nic a nic się nie osypuje.Jest w kolorze głębokiej połyskującej czerni.Choć cena tego cuda trudna jest do przełknięcia to mimo wszystko polecam-starczy na pewno na długo:)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:1 zaczęte