Balsam do opalania rozświetlający SPF 8

Balsam do opalania rozświetlający SPF 8

Nowoczesne filtry słoneczne chronią skórę przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, witamina E zapobiega tworzeniu się wolnych rodników przyspieszających starzenie się skóry. Wodoodporna formuła zapewnia optymalną ochronę przed poparzeniami słonecznymi i przedwczesnym starzeniem się skóry również podczas kąpieli. Drobinki złota zawarte w mleczku delikatnie rozświetlają skórę, nadają jej piękny odcień i złocisty blask. Aktywne polifenole ze skórki jabłka chronią DNA, algi morskie doskonale nawilżają skórę, a d-panthenol koi i łagodzi podrażnienia.

Cena: ok. 10zł / 150ml

taki sobie

Faktycznie balsam chroni skórę przed poparzeniami, ładnie pachnie i w ogóle jest łatwy w użyciu, szybko się wchłania, ale muszę, po prostu muszę odjąć te dwie gwiazdki za te drobinki złota.
Jest ich tak dużo, że równie dobrze mogłabym wysmarowac się brokatem w żelu.
Absolutnie fatalna sprawa.

No nie wiem

Nie, nie i jeszcze raz nie. Balsam może i działa, ale tylko wtedy, kiedy się nieruchomo leży na piasku i nie ma się kontaktu z wodą. Po wejściu do mocniej zasolonego morza niż Bałtyckie-po drobinkach nie ma śladu, mało tego, po nawilżeniu też. Toteż smarować winno się co pół godziny. Drobinki brudzą wszystko wokół. Ten balsam sprawdza się bardziej w klubie, na imprezie, niż na plaży.

Używam tego produktu od:1,5 roku
Ilość zużytych opakowań:nadal w trakcie pierwszego (nie stosuję zbyt często)

fajny

Kupując ten balsam nie zwróciłam uwagi na to, że zawiera on drobinki złotego brokatu. W konsekwencji tego po wysmarowaniu się nim byłam cała błyszcząca - efekt ładny, ale niestety brokat ten nawet przy umyciu się po opalaniu ciężko się zmywa ze skóry :( Brudzi zatem ubrania i wszystko się świeci :(

Poza tym minusem balsam jest bardzo dobry :) Wchłania się błyskawicznie i nadaje opalonej skórze ładny brązowy odcień :) Chroni przed poparzeniami słonecznymi :)

Obecnie zakupiłam wersję tego balsamu bez drobinek z SPF 12 i również jestem zadowolona.
Ten z SPF 8 też jest dobry, ale niestety nie dla mnie te drobinki brokatowe :P