Soraya, Magia Olejków, Regenerujący krem do rąk

Soraya, Magia Olejków, Regenerujący krem do rąk

Regenerujący krem do rąk został stworzony, aby zatroszczyć się potrzeby skóry suchej i skłonnej do podrażnień. Zaskoczy Cię lekką, jedwabistą formułą pełną dobroczynnych olejków - arganowego i kokosowego. Dzięki pielęgnacyjnym właściwościom kremu o lekkiej formule, bogatej w miliony kropelek drogocennych olejków, Twoja skóra stanie się aksamitnie gładka i miękka w dotyku.
W formule kremu odnajdziesz duet odżywczych olejków:
- arganowy – odżywia i wygładza skórę, sprawiając, że jest aksamitnie miękka.
- kokosowy – posiada doskonałe właściwości regenerujące, zmiękcza naskórek, sprawia, że skóra jest delikatna i przyjemna w dotyku.
Przeznaczony do podrażnionej i suchej skóry dłoni.

sucha
kremy do rąk
regenerujące
zapachowa
w tubce
bogate

Lubię :)

Kremów do rąk używam na pęczki, zawsze muszę mieć jakiś pod ręką. Ten kupiłam za jakieś 5 zł w "funciaku". Bardzo przyjemnie pachnie, szybko się wchłania i nie jest tłusty. Dłonie są wyczuwalnie nawilżone i wygładzone. Nie wiem jak sprawdzi się przy bardziej zniszczonych dłoniach, bo ogólnie nie mam takiego problemu. W moim przypadku sprawdza się do codziennej pielęgnacji.

Bardzo dobry krem do rąk

Jestem bardzo wymagająca względem kremów do rąk, a ten w zasadzie daje radę moim wyśrubowanym oczekiwaniom.

Już na etapie zakupów jest dobrze, bo krem nie jest drogi.

Zamknięty został w poręcznej, estetycznej tubce z dobrym, szczelnym zamknięciem, jednak nie łamiącym paznokci przy otwieraniu.

Ma miłą, delikatną konsystencję.

Ślicznie pachnie – subtelnie, i zgodnie ze swoim składem – olejkiem kokosowym, któremu przyjemnej, herbacianej cierpkości dodaje olejek arganowy.

błyskawicznie się wchłania, od razu dając odczuwalne poczucie nawilżenia i lekkiego natłuszczenia skóry, bez pozostawiania na niej tłustego filmu.

Jedyne, czego się ewentualnie mogę przyczepić, to wydajności. Nie jest imponująca, i jednorazowo spory glutek kremu należy wycisnąć z tubki, ale – wracamy do pkt 1 – nie jest to krem drogi :-).
Reasumując - krem na piąteczkę – polecam.

Bardzo fajny

Krem posiada lekką konsystencje nawet bardzo lekką. Idealnie sprawdzi się okresie letnim. Jednak teraz też daje rade. Krem bardzo szybko wchłania się w dłonie.
Zapach cudeńko uwielbiam go. Jest ciepły, otulający, troche słodki.
Działanie kremu również jest bardzo dobre. Za nie duża sumę możemy dostać naprawdę bardzo fajny krem.

Rewelacyjny zapach

Krem, podobnie jak wszystkie kosmetyki z tej serii, przepięknie pachnie! Rewelacyjnie odżywia skórę dłoni, na przyjemną konsystencję, szybko się wchłania. Jest również dosyć wydajny .

Podoba mi się

Jestem zadowolona z zakupu tego kremu. Zapach śliczny, słodki, ale nie muli. Krem ma przyjemną konsystencję, szybko się wchłania. Dobrze nawilża skórę dłoni. Wydajność pozostawia wiele do życzenia, ale można mu to wybaczyć, bo nie jest drogi. Opakowanie wygodne. Efekt nawilżenia utrzymuje się długo (czyli do kolejnego mycia rąk). Z pewnością jeszcze go kupię,

Przyjemny

Krem kupiłam na doz.pl. Używałam kremu nawilżającego i spisał się dobrze postanowiłam kupić ten krem. Ostatnio moje dłonie były bardzo wysuszone i szorstkie, a z opisu producenta "krem został stworzony, aby zatroszczyć się potrzeby skóry suchej i skłonnej do podrażnień. Zaskoczy Cię lekką, jedwabistą formułą pełną dobroczynnych olejków - arganowego i kokosowego". Kremu do rąk używam często praktycznie po każdym myciu rąk i lubię testować nowości.
Plusy:
- nawilża i nie zostawia tłustej warstwy,
- radzi sobie z przesuszeniami,
- wchłania się bardzo szybko,
- ma ładny delikatny zapach,
- opakowanie kremu z zamknięciem na "klik" wygodne w użytkowaniu,
- konsystencja zwarta,
- pozostawia dłonie gładkie, delikatne i przyjemnie pachnące,
- tani i wydajny.
Polecam.