Rare Rubies EDP

Rare Rubies EDP

`Rare Rubies` to zamknięty w rubinowym flakonie cudownie orientalny zapach.
Przypominający `Opium`, ale bardziej delikatny, kobiecy, zmysłowy i bardzo seksowny, dla kobiet eleganckich i świadomych swojej wartości.
Perfumy są niedostępne w polskim katalogu Avonu, jedynie w serwisach aukcyjnych oraz w niektórych zagranicznych katalogach.

Nuty zapachowe: piwonia, róża, miód, kwiat pomarańczy, ylang-ylang, kolendra, imbir, gałka muszkatołowa, drzewo sandałowe, piżmo, bursztyn, kaszmir.

Cena: 10GBP / 50ml

Nie dla mnie.

Moja mama je kocha. Ja jednak nie podzielam tego zachwytu. Pieniądze wyrzucone w błoto. Są bardzo trwałe, ale w tym przypadku nie jest to zaleta. Nie potrafię jakoś znieść tego zapachu, dusi mnie, mdli. Są babcine do bólu, nie mają żadnego mocniejszego akcentu. W katalogu były powalające, ale w rzeczywistości pachną jak tanie mydło. Może jeszcze nie dorosłam do tego zapachu....

Używam tego produktu od: pół roku temu.
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego.

rubin bez słodyczy :(

Jestem zakochana w zapachu rare pearls i chciałam odkryć równą mu alternatywę. Niestety autor tego zapachu przedstawił nam rubiny jako surowy i mało kobiecy klejnot.
Zapach jest owszem uderzający orientem i czerwienią rubinu ale brakuje mi w nim kobiety! Zero nut słodyczy, jakiejkolwiek która by złagodziła pazur rodem z Opium YSL. Przez to zapach wydaje się być totalnie jednolity bez odsłon.
Żałuję bardzo gdyż pomysł z wyrażaniem złota wyszedł avonowi całkiem ładnie, pereł wręcz mistrzowsko (mieniące się nuty jak w perle) a tutaj babciny koktail kojarzący się z paciorkami i lisimi futrami.

Mimo wszystko mam nadzieję że dojrzeję do tego zapachu gdyż na dwudziestoparolatkę kompletnie nie pasuje.

Używam tego produktu od:staram się od miesiąca
Ilość zużytych opakowań:ledwo zaczęłam 1

śliczny!

No, jestem zaskoczona. Długa historia, w zasadzie wypisałam z katalogu dezodorant, bo zapach (z kartki) nie do końca mnie przekonał, ale że linia jest wycofywana, bądź też przez pomyłkę, moja konsultantka do zamówienia dorzuciła edp zamiast dezodorantu (w dodatku jako gratis z zamówieniem).
Zapach jest zwyczajnie śliczny. Pierwsze uderzenie jest cieżkie, nawet bardzo, przypomina mi chanel 5,ten typ. Ale to trwa dosłownie chwilę, a potem rozpływa się i zostaje słodycz,zmysłowa i podszyta jakby...wiśnią? czy landrynką? Chyba że to flakonik tak mi się kojarzy...
Zapach jest trwały podobnie jak rare pearls, czyli przyzwoicie. Moim zdaniem to bardzo ładny i dość stylowy zapach za śmieszne pieniądze. Polecam, jeśli uda Wam się jeszcze dopaść...Używam tego produktu od:kilku psików
Ilość zużytych opakowań:jw

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Podobają mi się.

Kupiłam zupełnie w ciemno na Allegro za jakieś 20,o zł. Nowe, nieużywane, w komplecie pudełko. No wręcz jak za darmo, żal było nie wziąć. ;) Oczekiwałam przesyłki z lekkim niepokojem, bo pamiętam Rare Perls i były to wręcz wstrętne perfumy, to też bałam się, że i te okażą się niewypałem. Nic podobnego, te są zupełnie inne od poprzednika R.Perls. Słodkie, ale nie mdłe, nie duszące. Z czasem słodkość trochę przybiera na sile. Nie mają też nic wspólnego z ulepkiem... Nie należą do perfum zwiewnych, lekkich, rześkich. Pachną nutą orientu i kwiatów. Ocieplają skórę, nie należą do "zimnych, lodowatych" woni. Nie wyczuwam w nich owoców, w składzie też ich nie ma. Dobre na wieczór, kobiece. Bardzo trwałe, bardzo! Za to mają mega plus. :D
Zapach przypomina mi Opium YSL, ale są trochę lżejsze/inne w kompozycji - wiadomo muszą się różnić od siebie ;) Jednak proszę nie uznawać ich za kopię Opium, bo to są dwie różne sprawy. ;)

Flakon typowy dla linii Perls w Avonie. Korek zakończony jest rubinową masą, która jest dopasowana do koloru wody. Flakonik lekko mroziaty, jakby oszroniony z dodatkiem złota... ;) Przyzwoity. Aby nie zaniżać bezsensu ogólnej oceny, zostawiam 4 gwiazdki za opakowanie.
Za zapach zostawiam całe pięć gwiazdek, bo dawno mi tak nie przypadły do gustu perfumy Avonu jak te. :)

Żałuję, że nie ma ich w polskim katalogu Avonu, a tylko gdzieś za granicą i to nie wszędzie. Można je czasem (!) spotkać w serwisach aukcyjnych, ale już wyższej cenie niż ja kupowałam. Szkoda...

Ilość zużytych opakowań: ...W trakcie 50 ml. :)