Christian Dior, Diorskin, AirFlash (Podkład w sprayu)

Christian Dior, Diorskin, AirFlash (Podkład w sprayu)

Podkład w aerozolu; dotlenia cerę jak powiew świeżego powietrza. Wystarczy rozpylić mgiełkę bezpośrednio na skórę, by równomiernie rozproszyć perłowe pigmenty odbijające światło.
Cera staje się gładka i wypoczęta. Lotne cząsteczki silikonu łączą się ze skórą, pozostawiając twarz gładką i świetlistą. Pokrywa umiarkowane niedoskonałości cery, likwiduje połysk, gwarantując skórze normalną oddychalność. Aplikowany rano zapewnia perfekcyjną trwałość przez cały dzień. Stapia się z kolorem skóry. Z odległości około 20 centymetrów z zamkniętymi oczami należy rozpylić spray płynnymi, okrężnymi ruchami. Na koniec należy delikatnie rozprowadzić podkład opuszkami palców, by poprawić jego przyleganie do skóry.

Cena: ok. 170zł / 50ml

nawet nie średni

Podkład/mgiełka raczej na lato,a i tak mi nie podpasował.
Minusy:
Bardzo uwidacznia kurze łapki
spływa
krótko się utrzymuje
Plusy?
nie wiem czy są
Nie polecam

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: pół buteleczki

moj podkad nr 1 na lato

uwielbiam ten podklad,a raczej powinnam o nim mowic moj letni podklad nr 1,letni poniewaz nadaje sie do uzywania glownie latem, ponieaz ma lekka formule, w zimie mam zwykle problemy z cera jakies wypryski,skora podrazniona mroznym powietrzem-wtedy potrzebuje mocnego krycia,AirFlash nie kryje tak jak tego potrzebuje w zimie, w lecie moja cera jest ladna i praktycznie nie potrzebuje krycia dlatego airflash sprawdza sie doskonale, mam dwa odcienie 300 i 400-ten drugi jest idealny na koniec lata kiedy mam naprawde ciemna skore

Moim zdaniem, ten podklad nadaje sie dla osob ktore nie potrzebuja mocnego kamuflazu,poniewaz krycie jest minimalne,raczej takie wyrownanie koloru cery;
Mam sucha skore i konsystencja podkladu jest dla mnie troche za sucha, musi byc nalozona baza lub chociaz nawilzajacy krem (latem staram sie nie uzywac baz i korektorow)inaczej ciezko jest go rownomiernie rozprowadzic,cena troche powala,ale wydajnosc jest ok;
jesli chodzi o trwalosc,to jest ok, u mnie trzyma sie w granicach 8-11h

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:1,5 opakowania

Dobry wybór!

Bardzo fajny podklad.
Swietny pomysl z tym spray´em :)
Super sie rozprowadza.
Mam cere mieszana,ladnie matuje,wyrownuje kolor,
nie kryje mocno.
Mam ciemny odcien i wiec uzywam go tylko latem.
Ale na zime bym go nie kupila,wtedy wole bardziej kryjace.
Ogolnie godny polecenia.

Używam tego produktu od:3 lat (tylko latem)

Manicure - mat i błysk

super!!!

Witam,
Tak czytam te wszystkie recenzje i nie potrafię zrozumieć jakichkolwiek negatywnych opinii. Dochodzę do wniosku, że jednak każda z nas ma inną cerę i nawet najdoskonalszy kosmetyk nie będzie pasował wszystkim.
Używam airflasha od ponad 3 lat i nawet przez chwilę nie pomyślałam żeby zmienić podkład. Mam odcień 300 zimą jestem delikatnie naturalnie opalona:) (absolutnie nie żółta czy pomarańczowa jak po solarium), podkład idealnie wyrównuje fakturę skóry sprawia, że jest ona jedwabiście gładka, rozświetla twarz, jest lekki i skóra oddycha a przede wszystkim co jest chyba jego największym atutem: w ogóle go nie widać!!! Mój chłopak nienawidzi wszelkich podkładów i efektu maski na twarzy i to jest dla mnie bardzo ważne! Nie kryje jakoś super ale nie można mieć wszystkiego, czasem muszę użyć korektora (polecam z firmy pupa).
Jeśli masz cerę z bardzo dużą ilością wyprysków może faktycznie wybierz coś bardziej kryjącego, polecam: Cininque perfectly real, gdyż oprócz wszystkich pozytywnych właściwości NAPRAWDĘ nie pogarsza cery. (czego o wielu kosmetykach nawet z górnej półki nie można powiedzieć).
Ja np nie potrafię zrozumieć wszelkich zachwytów nad E. Lauder Double Wear, kompletna porażka wg mnie!
Więc, tak jak mówiłam, każda musi znaleźć coś dla siebie:)
Pozdrawiam
Używam tego produktu od:3 lat

swietny:)

Mam kolorek 400-honey-zerszta niedawno zakupiony.Podklad bardzo mi sie podoba i odpowiada.
Troche obawialam sie ze jest w spreyu ale mozna go bez klopotu nalozyc-robie to spryskujac palce a potem na twarz:)))probowalam bezposrednio na twarz ale cala bylam uackana i to jego chyba jedyny minus ze jako spray na twarz sie nie nadaje:(

A wiec;moja buzka po tym podkladzie jest satynowo gladka,ladnie kryje i rozswetla cere,nie robi efektu maski i nie przeciaza jej,potrafi sie dopasowac do odcienia karnacji,nie robi smug,schodzi rownomiernie po jakis 8 h,czuc ze skora oddycha w tym podkladzie ,przyjemny zapach,nie zapycha porow,wyrownuje koloryt:)

Mysle ze bedzie malo wydajny:(((ale na cale lato powinien starczyc a szkoda bo jest dosc drogi jak na taki wynalazek:(

Polecam-dobry dla osob ktore szukaja lekkiego podkladu z efektem ladnego krycia:)

Używam tego produktu od:tydzien
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 50ml

średniak

Poleciła mi koleżanka jak niewiarygodne cudo. Skusiłam się. Niestety produkt nie dla mnie. Próbowałam rozpytać go na twarz-efekt-masakra. Psikałam więc na dłoń i rozprowadzałam na buzię, to znów za szybko się wchłaniał. Na twarzy miałam maskę. Czułam się niekomfortowo. Została mi końcówka ale nawet nie używam. Za taką kasę uważam, można kupić o wiele wiele lepsze podkłady.

Ilość zużytych opakowań:3/4

Baaadzo średni

Nie zachwycił mnie ten podkład. Z tym sprajem to taki trochę bajer, i tak bez rozprowadzania ręcznego się nie obędzie. Poza tym sprej pokrywa włosy lekką warstwą, na szczęście łatwo się ściera.
Bardzo lekkie krycie - baaardzo lekkie. Mnie to aż tak nie przeszkadza ze względu na ładną cerę, ale na pewnym etapie nasuwa się pytanie - po co zawracać sobie głowę fluidem?
Na pewno nie dla tłustych cer - moja normalna się po nim przetłuszczała. Niestety potrafi się nierówno nałożyć i ciężko go potem rozprowadzić. W sumie plus za nową formę aplikacji która w zasadzie działa - sądziłam że będzie gorzej. Ja się jedna nie wybieram go kupować.Używam tego produktu od:ze 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:15 ml

Nie dla tłustej skóry!

Skusiła mnie znajoma Pani w perfumerii, mowiac,ze to rarytas i inne Panie tak sobie chwala. A ja nie pochwale.

Dla mojej tlustej skory katastrofa! ZATYKA PORY!!!!

Efekt matu (a raczej maski!) utrzymuje sie ok.2 godzin. Potem skora zaczyna swedziec i trzeba to natychmiast zmyc. Nie ma mowy o bibulkach i przypudrowaniu.

Strasznie brudzi ubrania. Czego sie nie dotknelam bylo wymazane. Nawet po dluzszym czasie.

Kolor tez wyjatkowo nietwarzowy (zolto-pomaranczowe odcienie).

Dawalam mu kilka szans. Na jakies krotkie, wieczorne wyjscie jeszcze moze byc...

Dodam na koniec,ze to nie jest pierwszy Dior na mojej polce, ale zdecydowanie najgorszy...

Używam tego produktu od: kilka m-cy
Ilość zużytych opakowań: 1/2

Nie,nie i jeszcze raz nie!!!

Dziwią mnie wszystkie pozytywy wystawiane temu podkładowi.Mnie nie chwycił za serce.Jest zdecydowanie za suchy,po aplikacji i tak wymaga dotarcia opuszkami ponieważ po prysnięciu nim w twarz zawsze zrobimy jakis grymas i uwidaczniaja sie wszystkie zmarszczki.Airflash je tylko podkreśla,wiec trzeba sobie pomóc palcami:((
Kolejna mój minus.....jestem jasną blondynką i po aplikacji tego podkładu włosy tuz przy czole i skroniach robią sie rude.Wiec przed spryskaniem twarzy trzeba zabezpieczyc te miejsca.Zapach też dziwny,jakby kosmetyk był przeterminowany!!!

Używam tego produktu od:miesiąca

Tragedia

Co to jest??? Bo chyba nie podkład
1. Żadnego krycia
2. Żadnego rozświetlenia
3. Żadnego matu
4. Po prostu nic..

Na moje cerze się wałkował...no i jeszcze ten tragiczny dozownik... PORAŻKA :|

Używam tego produktu od:1 miesiąc

świetny na lato

Używam Airflasha latem, kiedy nie potrzebuje dużego , mocnego krycia, a jedynie wyrównania kolorytu. Nie bardzo przepadam za kremami koloryzującymi, gdyż zazwyczaj pozostawiają na mojej twarzy tłustą, pomarańczową powłokę :/
Airflash jest mega lekki, nie kryje mocno , a jedynie wyrównuje koloryt. Nadaje przy tym cerze świetliste wykończenie. Cera promienieje, szczególnie wzgogacona dodatkowo brązującym różem czy bronzerem.
Podkład nie spływa w upały, dzielnie się trzyma przez kilka godzin bez poprawek. Aplikacja jest bajecznie prosta a sam podkład nie zostawia smug ani plam.
Mój letni niezbędnik :)

Używam tego produktu od: 2.5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Polecam!

Bardzo lubię ten podkład, jeden z nielicznych, który mnie zachwycił.
Bardzo wygodny w aplikacji, higieniczny.
Używam, gdy zależy mi na szybkim i dobrym efekcie.
Bardzo ładnie sie rozprowadza, idealnie stapia sie ze skora, nie podkreśla zmarszczek.
Jest lekki, nie ma efektu maski, trwały.
Cera jest wygładzona, rozświetlona.
Kryje dobrze, czasami trzeba użyć korektora.
Wydajność średnia.

Edit 16/11/2007
W momencie zakupu nie byłam świadoma, ale teraz już jestem, wiec NIE POWTÓRZĘ ZAKUPU, ponieważ kosmetyk ten należy do firmy, która testuje na zwierzętach.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy