Faberlic, [SUN 11] Leto, Krem do twarzy Antiage SPF 30

Faberlic, [SUN 11] Leto, Krem do twarzy Antiage SPF 30

Lekki krem o wzmocnionych funkcjach ochronnych, utrzymuje naturalny poziom nawilżania skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek.
Kosmetyki przeciwsłoneczne LETO to więcej niż ochrona przed ultrafioletem. Wszystkie preparaty zawierają: - Aquaftem protect – zabezpiecza skórę przed stresem „cieplnym”, chroni jej komórki przed uszkodzeniami wywołanymi promieniowaniem słonecznym, spowalnia proces fotostarzenia się skóry. Wzmacnia działanie filtrów przeciwsłonecznych (efekt opatentowany przez Faberlic).
- Masło Shea – spowalnia proces starzenia się skóry, wygładza zmarszczki. Zmiękcza skórę, aktywizuje syntezę kolagenu. Przywraca skórze funkcję barierową, zapobiega utracie wilgoci przez głębokie warstwy skóry.
- Witamina E – zapewnia ochronę antyoksydacyjną, posiada właściwości przeciwzapalne, likwiduje zaczerwienienia. Poprawia nawilżenie skóry a także sprzyja wygładzaniu zmarszczek.

Cena: 19,90 zł / 50 ml

Nie Nie Nie...

Niestety bardzo przetłuszcza moją skórę ;(

Probowałam kika razy nawet bez podkaładu ani makijażu i niestety to też nie pomogło ;(

Mam skórę sucha bez tendencji do alergi ale po kilku godzinach pojawiały się czerwone plamki.

Zapach też nie jest za przyjemny :(

Niestety nie jest dla mnie!

Używam tego produktu od: pierwszy raz
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Dobry

Zgadzam się w 100% z poprzedniczką, ale muszę dodać, że sam strasznie natłuszcza skórę i strasznie się człowiek po nim "świeci";) Ale w ogólnym zarysie zdecydowanie polecam nie tylko na lato, bo przecież przed promieniowaniem musimy chronić się na co dzień

Bardzo dobry

Jestem mile zaskoczona tym kremem. Oprócz właścicwości ochronnych bardzo dobrze pielęgnuje buzię. Łagodzi podrażnienia. Cera staje się aksamitna, nawilżona.
Poza tym jest lekki i dorze się wchłania. Co w kremch w filterem rzadko się zdarza. Ogólnie w testach z acne-dermem pod spodem wypadł rewelacyjnie.

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:0,5