Angel, Delicious Hand Cream [Creme Gourmande Pour Le Mains] (Krem do rąk)

Angel, Delicious Hand Cream [Creme Gourmande Pour Le Mains] (Krem do rąk)

Krem do rąk z linii pielęgnacyjnej Angel Thierry Muglera. Aksamitny bękitny krem o przepięknym zmysłowym zapachu Angel. Pielęgnacja, która staje sie rytuałem.

Cena: ok. 80zł / 100ml

Tak, dla Angel victims;)

Uwielbiam zapach Angel Thierry\'ego Muglera i całą linię, na ten temat niejednokrotnie już się tutaj rozpisywałam. Krem do rąk Angel jest uzupełnieniem tej linii, bardzo przyjemnym dla mnie:)

Jest pewnym elementem układanki zestawu noszącego słynny zapach w sobie, tak, to prawda, ale może występować samodzielnie i dać ogromne efekty.

Pachnie bardzo intensywnie, prawdziwy Angel, więc dla nas, wielbicielek tego genialnego zapachu, jest produktem pełnowartościowym.

Smaruję nim dłonie i pachnie nim wszystko- rękawiczki, rękawy, natomiast na samych dłoniach utrzymuje się ten zapach do pierwszego mycia, jak to krem. To, że trzyma się w tkaninach, wskazuje na to, że wiele ma wspólnego z EDP.

Efekt pielęgnacyjny, no niestety, dość niewielki, mija szybko, nawet przed pierwszym myciem, w dodatku mam wrażenie, że powoduje lekkie wysuszenie rąk. Dlatego ~tylko 4 gwiazdki.

Dlatego pielęgnację uzupełniam kremami Len Poll. Ewy lub zimowymi z Czterech Pór Roku.

Używam tego produktu od: około 3 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1 ciągle

dla fanek Angela

Fajny gadzet dla kochajacych Angel.
Piękny znajomy z edt zapach, gustowne opakowanie, delikatna konsystencja, wysoka cena, szybka wchłanialność i przeciętne właściwości pielęgnacyjne..

Ale super towarzysz w ciagu dnia...na poprawę humoru i dotyk luksusu..

Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

piekny zapach

Uzywam bo uwielbiam po prostu zapach Angel ale co do wlasciwosci odzywczych czy tez nawilzajacych to mialabym watpliwosci. Bardzo delikatny, uzywam na noc bo lubie aby ten zapach mi towarzyszyl .slodki, ale nie do przesady. Skora jest mila w dotyku bez uczucia lepkosci. Uzyty na dzien w biurze przenosi zapach na klawiature. Mnie nie przeszkadza ale innym i owszem.
Na pewno kupie jeszcze nie raz, dla zapachu.

Używam tego produktu od:3 lat
Ilość zużytych opakowań:3 opakowania

depilacja bikini rodzaje

Extra zapach

Krem używam tylko ze względu na zapach, intensywny, długo się utrzymuje. Angela nosić globalnie nie mogę ale tu, w kremie, zapach bardzo mi się podoba, ot i zagwozdka. Właściwości pielęgnacyjne przeciętne.

Używam tego produktu od:czterech miesięcy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

atrakcją jest zapach :)

Zapach daje przyjemność w stosowaniu. Co do właściwości pielęgnacyjnych - nie są one znowu takie spektakularne.
Można stosować jako 'bazę' pod zapach na nadgarstkach - przedłuży to trwałość i zwiększy intensywność zapachu.

Używam tego produktu od: ...
Ilość zużytych opakowań: opakowanie 30 ml